Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 162 - 163 - 164

Killer 78 PW
7 września 2008, 15:38
mozesz zrobic animacje ? lecz jak na pierwsza jednostke to niezke;)

EDIT:calkiem niezle ale jesli chodzi o animacje to mam 2 lewe rece {jestem praworeczny}


Dragonar PW
7 września 2008, 16:46
Animacja to bardzo dużo roboty, a ja robię jeszcze moda, więc na razie nie zrobię. Ale jeśli chcesz to możesz zrobić... :)

EDIT:

Kolejna jednostka:


SZKIELECI ŁUCZNIK
Trochę słabo wyszedł... :/

Przynależność: Nekropolia

Tym razem bez statystyk.

Tarnoob PW
8 września 2008, 15:49
I IMHO nawet lepiej, że bez statystyk – nie rozumiem, po co je pisać.

Leśny centaur – całkiem ładny, ale zbyt podobny do istniejących jednostek. Szkielet łucznik – skąd ja go znam… Trochę za duża zbroja i czaszka za mocno przesunięta w prawo, ale poza tym w porządku.

Cichy PW
9 września 2008, 14:31
Dobry pomysł z tym downgrade sylwańskiego centaura! Animacja nie byłaby tak trudna do zrobienia - nie trzeba nic przekolorowywać ani dorabiać - wystarczy skleić fragmenty 2 jednostek (oczywiście liczba klatek się nie zgadza, więc trzeba parę razy wkleić to samo...).
_________________________________________________________________________________
EDIT: Lepszy rydz jak nic (bo jednostki całkowicie nowej i tak nikt nie zrobi :P).

vinius PW
9 września 2008, 16:07
Super. Mamy kolejną jednostkę, która powstała poprzez sklejenie istniejących. Gitara gra! Nawet przekolorowywowywać nie trza! Nie mogę się doczekać, aż powstaną nowe jednostki z kombinacji istniejących. Może elf z tułowiem centaura?

EDIT:
popatrzmy na czarodziejkę, wilkołaka et caetera*...

*jednakże przypadków nie można przysłowiowo mnożyć, bo niestety, zbyt wiele tak dobrych jednostek się nie wykonuje.

Ginden PW
9 września 2008, 20:32
Dziki elf? Hmm, pomysł jest całkiem dobry. Tylko czemu ma biegać tylko w spodniach?

Dragonar PW
20 września 2008, 20:20
Cichy:
(...) (oczywiście liczba klatek się nie zgadza, więc trzeba parę razy wkleić to samo...).
Liczba klatek się zgadza. Centaur - 72. Leśny Elf - 72. Jest tak dlatego, ponieważ Centaur ma jeszczę animację strzelania.

Prezentuję pięć pierwszych klatek animacji Leśnego Centaura:

1. http://i37.tinypic.com/2qcl2tu.jpg
2. http://i36.tinypic.com/2zhp214.jpg
3. http://i37.tinypic.com/2upe8mb.jpg
4. http://i37.tinypic.com/2z4y6oj.jpg
5. http://i35.tinypic.com/2vwcles.jpg

Jak wam się podobają?

PS.: Oczywiście cień jest zły. Usunę go. Przy robieniu def'a, DefMaker/DefTool wygeneruje prawidłowy cień.

Trang Oul PW
20 września 2008, 21:21
Czy to musi tak sztucznie wyglądać? Czy centaur musi być w połowie nagi (albo w połowie ubrany)?

Dragonar PW
20 września 2008, 21:23
Eeee...czyli jak? Spodnie dla czworonogów mu dać? ;)

Trang Oul PW
20 września 2008, 21:26
Chyba lepiej gołą, ale owłosioną klatę :) .
W przypadky Sylvana byłoby łatwiej, bo zbroja już na coś by się przydała.

Dragonar PW
20 września 2008, 21:29
Jak mu zdejmę zielone ubranie, to nie będzie widać, że jest to połączenie Centaura i Leśnego Elfa (tylko głowa i łuk).

Sztucznie wygląda?
I tak mu trochę zaokrągliłem końcówkę ubrania, bo jakbym zrobił 'kopiuj - wklej' na żywca, toby miał w pasie prostą kreskę (wtedy byłoby sztucznie).

Trang Oul PW
20 września 2008, 21:40
Przecież o to chodzi, aby nie było widać, że jest to proste połączenie 2 jednostek.

Dragonar PW
20 września 2008, 21:52
Pomyślę. Ale wolałbym, by w centaurze było trochę koloru zielonego. Leśny (las) kojaży mi się z kolorem zielonym. Po za tym, Bastion, po maksymalnym ulepszeniu, ma za 'białe' jednostki. W Bastionie powinno być dużo zieleni (czas na szpinakowego jednorożca, obrośniętego mchem - xD).

Trang Oul PW
20 września 2008, 22:22
... w takim razie może czas na ulepszenie drzewca z liśćmi?

Dragonar PW
20 września 2008, 22:31
Drzewiec z liśćmi lub Entopodobne coś (jak kto woli :D) był(o) w QS.

Trang Oul PW
20 września 2008, 22:40
Chodziło mi bardziej o dodanie liści istniejącemu entowi, bo nigdy nie mogę odróżnić jednostki ulepszonej od nieulepszonej.

EDIT: Wiem, jakie są różnice między drzewcem, a entem, ale i tak trzeba się dobrze przyjrzeć.

Dragonar PW
20 września 2008, 23:05
Ent ma inne nogi i trochę gałęzi na plecach. Też czasami się mylę. Kiedyś nie miałem miasta, zostały mi szczątki wojsk - tylko Drzewce. Myślałem, że to Enty. Zaatakowałem miasto i przegrałem. ;(

Liście możnaby dodać. Tylko nie ma grafik liści. Może te od tego Enta z QS? Trochę są kanciaste... :/

Field PW
20 września 2008, 23:31
Cokolwiek, byle nie ten alien z QS :/ Moim zdaniem to była jedna z najgorszych jednostek :/

vinius PW
21 września 2008, 10:52
Jeżeli chodzi o liście, to znajdziesz niebrzydkie i pasujące do Heroesa w starych grafikach Grove Teamu.

EDIT: przeszukałem ich stare forum i posty na HC i wnioskuję, że animacje jednostek już nie istnieją - chyba, że ktoś ma je zapisane na dysku.
Na szczęście ocalała 1 grafika w mych zbiorach (też z GT), może posłużyć za ulepszenie Enta:
O to cuś.

Dragonar PW
7 października 2008, 19:21
Jak stworzyć plik gif? Jakim programem? Chciałbym połączyć klatki Leśnego Centaura i pokazać gif na forum. Tak się składa, że gifów nigdy nie robiłem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 57 - 58 - 59 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel