Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36

Assassin PW
6 sierpnia 2008, 17:05
Dodatek do WoGa (też dodatku jak to rozumiesz). Nie sądzę by całość tego projektu była stworzona, sam wiem, że jak sie ma połowę to dalej trudno idzie i sie nie chce więc raczej może będzie jeden zamek i artefakty.

Klekot PW
6 sierpnia 2008, 20:00
Ciekawie się zapowiada mam nadzieję że ten mod będzie ukończony :p

Dragonar PW
8 sierpnia 2008, 22:57
Na Heroes Community roi się od takich czerwonych jednostek z Castle (Halabardnik, Kusznik i Czempion). Może wie ktoś gdzie ściągnąć ich defy, i inne potrzebne do nich rzeczy? Chciałbym te jednostki wprowadzić sobie do gry.
Screen:


Np. tutaj ktoś pokazuje screeny i jednostki (w tym te o których piszę):
http://s83.photobucket.com/albums/j284/T2_2112/
Jeśli ktoś wie skąd to ściągnąć to bardzo bym prosił o podanie linka lub przesłanie. Zależy mi na tych jednostkach.
EDIT:
Tutaj:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=22984&pagenumber=1
...ktoś robił z tymi jednostkami mod. Sprawdziłem wszystkie linki w tym temacie. Nie znalazłem jednostek.

Zombie PW
10 sierpnia 2008, 08:49
Piękne!
Ale ja bym chciał żeby byly jako 2 ulepszenie nie alternatywne
Żeby byly mocniejsze i droższe

Klekot PW
10 sierpnia 2008, 23:11
Te jednostki swietnie wygladaja mod bedzie zje... fajny : p o ile wyjdzie 3 mam kciuki za to :P

Dark Dragon PW
11 sierpnia 2008, 09:11
O ile wyjdzie to dostanie te 3 kciuki ;)
Z tym ze wszystkie jednostki to nie są przekolorywanki to ściema, jest tylko kilka nowych [ z tego co widziałem]

Tarnoob PW
11 sierpnia 2008, 11:44
To chyba o innych dodatkach gadamy – z przekolorowanek dopatrzyłem się tylko tego wodolota z Cove.

Dragonar PW
12 sierpnia 2008, 21:53
Na HC ktoś o nicku - Dj, podawał download do plików. Między innym Alternatywne Ulepszenia :). Czy mógłby ktoś umieścić je na czymś innym niż na RapidShare? Rapid coś szaleje i od miesiąca nie mogę nic z Rapida ściągnąć... ;(

Link do strony:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=26298&pagenumber=1

avatar PW
12 sierpnia 2008, 22:46
A znasz hasło do tego pliku?

Dragonar PW
12 sierpnia 2008, 23:17
Nie...a ktoś z Groty je zna?

jankes_begbie PW
13 sierpnia 2008, 17:43
Władco,
w tym pliku są m.in.: ten krasnolud, który Ci się nie podoba ;), czerwony gryf, nowy szkielet, zombiak i wampir oraz kilka wariacji nt. wiwerny, trolla itd. - a więc nic nowego, czego juz nie widziałeś ;)
Niestety, nie są to alternatywne ulepszenia w pełnym tego słowa znaczeniu, choć kilka jednostek wygląda rzeczywiście porządnie.
Jeśli chcesz to mogę Ci wrzucić na maila (moje zajmują razem prawie 6MB, ale po trochu może się udać).

Dragonar PW
13 sierpnia 2008, 19:04
Nie, nie chcę...myślałem, że to jakiś super-hiper fajny skrypt na Alternatywne Ulepszenia, a tu tylko defy... :-(

Klekot PW
16 sierpnia 2008, 20:48
A są tam te czerwony unity z zamku ? ;>

Dragonar PW
16 sierpnia 2008, 21:47
Sądzę, że, skoro tak bardzo je chciałem i by tam były, to chyba Jankes by napisał, że są...A, że nie napisał, to nie są :D.
EDIT: Kiedyś wysłałem do Niego maila, że jak kiedyś będzie miał te czerwone jednostki to niech da znać. A nie dał...;).

Klekot PW
16 sierpnia 2008, 22:29
Niby tak ale nie napisał ze nie ma ich tam ... ;D

Zombie PW
13 września 2008, 15:14
jankes to mi wyślij tego moda na emaila
dzięki
Zjawa03@wp.pl

jankes_begbie PW
13 września 2008, 19:19
Hej nieumarły... to co mam to tylko luźne defy, które nie stanowią moda, jeśli sam nic nie zmodyfikujesz. Mam natomiast jakiegoś (samemu nie instalowałem) moda, który podmienia jednostki w CASTLE, np. inkwizytor/ paladyn zamiast aniołów, strzelcy zamiast mnichów i kapłanów.

Klekot PW
13 września 2008, 19:40
A defów tych czerwonych jednostek z Castle nie ma ? : p

jankes_begbie PW
13 września 2008, 20:43
patrz: post sprzed miesiąca

Klekot PW
14 września 2008, 17:32
Aha myślałem że coś w tej sprawie się ruszyło : p ...
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel