Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36

Dragonar PW
3 sierpnia 2008, 00:53
HobbitHobbitAktualny temat znajdziecie tutaj.




Horn of the Abyss - nowy dodatek do Heroes III?

Czytaliście o nowym dodatku do Heroes of Might and Magic III? "Horn of the Abyss". W skrócie: "HotA". Jest tworzony na bazie WoGa.
O dodatku tutaj:

> Oficjalne rosyjskie forum dodatku

> Temat na forum Heroes Community

> Forum w Jaskini Behemota

> Nowina w Jaskini Behemota

> Strona ze wszystkimi screenami

Oglądałem screeny i muszę stwierdzić, że jednostki są wspaniałe. Podobno udało im się złamać kod źródłowy! Będzie wieeele nowych artefaktów i... 3 nowe miasta: The Cove (miasto piratów i potworów morskich), The Kronverk (miasto krasnoludów z Heroes V), The Cathedral (miasto inkwizytorów, paladynów i upadłych aniołów). Poza nowymi miastami, jednostkami i artefaktami, czekają na nas jeszcze inne nowości, np. alternatywne jednostki znane z Heroes IV.
Co o tym wszystkim myślicie?


Trang Oul PW
3 sierpnia 2008, 01:08
Zapowiada się nieźle... ale ile modów/dodatków też się dobrze zapowiadało, a na pokazaniu paru screenów, czasem nawet animacji się skończyło? Pożyjecie, zobaczymy, co z tego będzie...

Dragonar PW
3 sierpnia 2008, 01:14
Dodatki też były tworzone? Pamiętam, że tylko Phoenix robił dodatek (Wojny Bogów), ale potem stwierdził, że to mod.

PS; Jak się nie uda to będzie dużo graficzek do wykorzystania, do innych modów. Tak zwana "padlina". ;P

PS2; Na Heroes Community są już jakieś skrypty i kilka jednostek do ściągnięcia... :D Między innymi - zmieniony Zamek (Castle).

avatar PW
3 sierpnia 2008, 09:35
Miałem pisać o tym dodatku, ale czekałem i czekałem, czy ktoś się tym tu zainteresuje. W każdym bądź razie mod/dodatek zapowiada się interesująco. Na plus można zaliczyć chłopakom to, że ogłosili go światu jak prace były już zaawansowane. Na minus - standardowa arogancja twórców. Będą nie jedno, nie dwa, TRZY nowe miasta będą! Proponuje, żeby w następnym takim projekcie od razu walnąć 10 nowych, przynajmniej się wykosi konkurencję. Choć, jak to powiedział Trang - czekamy sobie spokojnie, gdyż wiele modów się dobrze zapowiadało i tylko zapowiadało. Wcale bym się nie zdziwił, że po wakacjach powiedzą, że prace stanęły, bo czekają na WoGa 3.59, czekają na VCM, czekają na cokolwiek byle tylko mogło to coś w cudowny sposób rozwiązać problemy, z którymi trzeba się zmierzyć tworząc zaawansowany mod do WoGa.

Aha, dla tych co nie umieją/lubią/muszą mieć podane żywcem na tacy. Dwa wygrzebane zajawki HotA:
http://rapidshare.com/files/134475996/Mod.rar
http://rapidshare.com/files/134475995/A_Better_Color.rar
Oczywiście nie muszę mówić, że wystarczy niewiele kliknięć myszką, być mieć te jednostki w grze...

Dark Dragon PW
3 sierpnia 2008, 10:28
Trzeba przyznać, iż kawał dobrej roboty odwalili i zawsze pozostają jednostki ]:->

Killer 78 PW
3 sierpnia 2008, 11:37
Witam wszystkich na heroes Community znalazłem nowy zamek zainstalowałem go i wszystko działało tylko nie mogłem włączyć edytora map wie ktoś dlaczego?

Dark Dragon PW
3 sierpnia 2008, 11:55
Mógłby ktoś to wrzucić na inny serv. niż RS? Byłbym wdzięczny ^^
Co dają/zabierają te dwie paczki poniżej? Testował to już ktoś[z zaufanego grona]?

jankes_begbie PW
3 sierpnia 2008, 13:08
Killer, co zainstalowałeś? Warto? :) Rozumiem, że podmianka za któryś z już istniejących...

avatar PW
3 sierpnia 2008, 13:17
Mogę wrzucić na inne serwery, ale dopiero wieczorem, jak będę przed swoim komputerem. A z RSa odkąd zlikwidowali limity, można spokojnie ściagnąć, to niecałe 6 MB. I w tych plikach nie ma nic do instalowanie. To są gotowe pliki def z gotowymi animacjami. Kto chce sobie podmienić, to sobie podmieni.

Dark Dragon PW
3 sierpnia 2008, 15:49
Mam IP dzielone z całą miejscowością, jeśli wiesz o czym mówię :/
Będę Ci wdzięczny

Killer 78 PW
3 sierpnia 2008, 17:54
był to normany zamek tylko że zmienił wygląd klasztoru dawał ulepszenie chłopa (przekolorywanka) i miecznika dodał nowego paladyna i przekolorywanego sharpshotera czy jakoś tak ale wygląda dosyć mizernie ale ogólnie fajnie oprócz tego że niemożna uruchomić edytora:(

Zombie PW
3 sierpnia 2008, 20:39
ten drugi link nie działa. ten pierwszy daje nowy zamek?

Dragonar PW
3 sierpnia 2008, 20:59
Mi się i w pierwszym i w drugim linku pokazuje błąd i nie mogę ściągnąć. Avatarze, kiedy wrzucisz na inny serwer?

Nowy Zamek:

http://commander-bisik1.narod.ru/New.Castle.v3.8.wog

Przekopiować plik *.wog do folderu UPDATE i włączyć H3wUpd.exe.

avatar PW
3 sierpnia 2008, 22:27
Linki poprzednie mi działają, może rapid chwilowo zwisł.
Poza tym jest niedziela, dopiero teraz do kompa siadłem. Więc linki na mediafire:
http://www.mediafire.com/?o0ymjqaxkxi
http://www.mediafire.com/?7rhc2ex0h6j

Zombie PW
4 sierpnia 2008, 12:46
Wielkie dzięki za linki. ale tak powinno być ludzie powinni se pomagać.

Quba Drake PW
5 sierpnia 2008, 09:59
No na reście w domu(ale nie na długo)...Chciałem już wcześniej napisać posta w tym temacie ale był problem, a mianowicie Polskie znaki. No dobra dość o przeżyciach wakacyjnych.
Dodatek czy też MoD, zapowiada się ciekawie, nowe artefakty, świetnie! Nowe miasta! Jeszcze lepiej i w dodatku aż trzy (na mojej twarzy pojawił się szelmowski uśmiech). Wszystko pięknie ładnie, ale czy zostanie toto ukończone...tego nie wie nikt. Zastanawia mnie to jak oni chcą upchać jeszcze trzy zamki(no chyba że zamienią). Podoba mi się to, że coś mieli przygotowanego, a nie jak niektórzy napiszą "Zróbmy MoDa!" i...Team odwala ponad połowę pracy, po pewnym czasie wkurza się i prace ustają.
Jeśli chodzi o sam MoD to według mnie jedynym minusem który widziałem to jednostki. Wydają się takie plastikowe.


Goldenraz PW
5 sierpnia 2008, 16:53
Przeglądałem tamto forum (angielskie, nie rosyjskie ;) ) i z tego co zrozumiałem HotA nie będzie działał z WoGiem, będzie się opierał tylko o silnik WoGa (ma być bardziej podobny do zwykłego Homm).

Od razu mówię, że mój angielski nie jest najlepszy, dlatego jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.

Ale jeśli dobrze zrozumiałem, to nie wiem, czy warto dla nowych miast rezygnować z całego WoGa.

Tarnoob PW
5 sierpnia 2008, 17:29
Quba, nie ilosć, a jakość się liczy.

Grafika oślizgła i plastikowa, ale lepsze to, niż sklejanki z różnych jednostek. :-P Kronwerk mi się nie podoba. Za dużo tych krasnali. Tym bardziej, że są już w rampie. I szkoda, że artefakty to w większości gotowce z MM.

No i mam nadzieję, że to to będzie trochę bardziej stabilne niż WoG. Trzymam kciuki.

avatar PW
5 sierpnia 2008, 18:29
To, że twórcy chcą, żeby ich dodatek był dodatkiem do Homm nie do WoGa świadczy tylko o ich wydumanym ego. Czy tego chcą, czy nie - będzie to dodatek do WoGa. Zapewne zrobią tak, że plik instalacyjny będzie na gołe H3+ich grafiki+rzeczy z woga, które będą wymagane by ten dodatek zadziałał. Efekt będzie tylko taki, że dodatek będzie ważył 200 mb, choć tak naprawdę to połowę mniej, bo część rzeczy będzie się duplikowała w WoGiem.

Bo jest trendy, jazzzy, cool robienie dodatków do H3 na bazie Woga, natomiast robienie dodatków/modów jest gay and lame :) .

Zombie PW
6 sierpnia 2008, 07:57
chciałbym nowe miasta, ale nie kozstem zamiany zamkow.
I lepiej by zdecydowanie bylo gdyby to był dodatek do WoGa..
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel