Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Galeria - Wstęp Wzbroniony
komnata: Przeklęta Machina

Nemomon PW
22 lipca 2008, 09:35
Meh, zaczynam zmieniać się w Gindena i szukam dziury w całym :/. Anyway, jako że ostatnimi czasy nic ja nie słyszał, by Galeria przechodziła remanent, po kliknięciu na linka do Galerii wyskakuje piękny Error 403 - nie masz uprawnień. Czyżby to była jakaś niespodzianka od naszego Hackera? Czy też zwykły błąd?

Acid Dragon PW
22 lipca 2008, 11:30
naaah, efekt uboczny nowych zabezpieczeń Łasica.
Should work fine now, thanks for noticing.

Trang Oul PW
22 lipca 2008, 18:38
Chyba nasz h4x0r narobił więcej problemów. Nie mogę edytować własnych postów, do tego po edycji posta innego użytkownika wyświetla mi na górze to:
Cytat:
Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/postEdit.php on line 220

Nemomon PW
22 lipca 2008, 19:53
A mi się to pojawiło na samej górze gdy wszedłem do Four Upgrades tematu. Samo z siebie przy postach:

Cytat:
Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostDisplay.php on line 21

Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostDisplay.php on line 21

Qui PW
22 lipca 2008, 20:19
fixed, chyba

Nemomon PW
22 lipca 2008, 20:20
Nie bardzo. Dla odmiany teraz w tym temacie mam:

Cytat:
Warning: strpos() [function.strpos]: Offset not contained in string in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostDisplay.php on line 21

Ale w Four Upgrades jest fixed.

Qui PW
22 lipca 2008, 20:28
Ok, teraz na pewno fixed.

Alamar PW
22 lipca 2008, 20:42
Are you sure?

Cytat:
Twoja edycja się nie powiodła, w międzyczasie ktos zmienił tresć posta, try again.

EDIT:
Biblioteka Legend - w tym temacie edycja działa.

EDIT 2:
Poza tym, byś dodał te "ś" do powyższego komunikatu. :P

Qui PW
22 lipca 2008, 20:46
A gdzie dokładnie nie działa?

Alamar PW
22 lipca 2008, 20:59
http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=28516

Qui PW
22 lipca 2008, 21:13
fixed, have fun editing ;)

Alamar PW
22 lipca 2008, 21:14
Działa.
Zabawa będzie jutro (albo i później). ;P

Nemomon PW
22 lipca 2008, 21:21
A ja życzę miłej zabawy Qui^^. Dopiero trzeci Grotowicz przyszedł z problemem a do nowego dnia jeszcze parę godzin... :P.
temat: Galeria - Wstęp Wzbroniony

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel