Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Dokarm smoczka
komnata: Podziemna Tawerna

Martin14m PW
6 lipca 2008, 10:15
Kliknij na jajeczko raz dziennie( i tylko raz, bo mi smoczka przekarmisz x( ). Pomóż dokarmić smoczka. :D


Wszystkich chętnych do zabrania udziału w tej gierce, zapraszam do info: http://wolvrpg.mojeforum.net/viewtopic.php?t=6936&postdays=0&postorder=asc&start=0

Nemomon PW
6 lipca 2008, 11:03
Wpierw poczytaj dzieło przekarmionej Łasicy.

Qui PW
6 lipca 2008, 23:16
Cóż, w rzeczy samej jest mały defekt, jak widać tagi jeszcze nie są doskonałe... wkrótce coś z tym zrobię.

filus PW
7 lipca 2008, 23:16
Jedynym pożytkiem pojawienia się tego tematu jest właśnie zauważenie błędów w tagach. Póki co temat pozostawię otwarty, ale nie oznacza to, że możecie sobie gadać o jajecznicy... Wszystko rozumiem - są wakacje, niektórym jak widzę dziwne pomysły wpadają do głowy, tawerna jest też niejako siedliskiem offtopu, ale ludzie! Bez przesady z tym spamem. W najbliższym czasie temat przejdzie gruntowną "renowację"...

Martin14m PW
13 lipca 2008, 14:48
Klikacie w smoczki? :) Ostatnio cienko idą, więc proszę was o pomoc. Klikanie raz dziennie na każdego smoczka.

Nemomon PW
13 lipca 2008, 15:14
Nie chciałbym nic sugerować, ale te Twoje smoczki są jakieś takie niewyględne. To zielone coś bardziej przypomina pomiot (Great) Cthulhu; czerwony jeszcze na siłę coś przypomina... ; to srebrne coś Ogara z Tindalos a te niebieskie, to Nessie. Ale, to tylko takie moje zboczone myśli.. Poza tem wciąż nam tagi średnio działają..

AmiDaDeer PW
14 lipca 2008, 15:57
Po pierwsze primo: tagi nie działają.
Po drugie primo: dziwne, że smoczki jeszcze nie zdechły.
Po trzecie primo: czy ty WoGóle czytasz to, co piszemy?!

Martin14m PW
14 lipca 2008, 17:25
Jasne, że czytam. Jeden smok mi dorósł więc zaadoptowałem następnego.


Dzięki za pomoc. Proszę o klikanie.
P.S.
Zedytowałbym pierwszego posta, ale tagi nie działają :\

Field PW
14 lipca 2008, 18:27
Tagi działają, tylko zamiast url, pisze się a.

Nemomon PW
14 lipca 2008, 20:44
Tyle, że ja wespół z Trangiem (albo Mister Mirai - skleroza już bierze) sprawdzaliśmy i faktycznie nie działają. Znaczy nie da się zrobić z grafiki odnośnika. Ale potem temat został odchudzony.

Alamar PW
14 lipca 2008, 20:47
Ale same linki można normalnie zedytować - grafika jest tylko na pokaz.

Elia PW
15 lipca 2008, 03:05
Ja tam na nic nie klikałem - ale stawiam na to, że jak się kliknie, wywala na jakąś stronę z bannerami. Znaczy, motłoch klika w obrazek, żeby im pokazało po tygodniu następny (paskudny, na dodatek - żeby chociaż ładne były, to bym zrozumiał), a ktoś sobie zarabia na reklamach. A myślałem, że gry typu "Blood Wars" to już szczyt absurdu w tej dziedzinie. Jak widać, myliłem się...

AmiDaDeer PW
15 lipca 2008, 12:20
"Jasne, że czytam."
Po Twoich wypowiedziach widać, że nie (albo nie posiadasz daru czytania ze zrozumieniem).

Dziwne natomiast, że nikt tego tematu nie skasował/zamknął/przeniósł. Ale to pewnie nastąpi wkrótce.

filusfilusTemat został odchudzony z niepotrzebnego spamu. Co do przenoszenia - gdzie, jak nie tutaj miałyby się znajdować tego typu nazwijmy to "zabawy"? Aha i jeszcze coś - nie obrażaj założyciela tego tematu. Tagi faktycznie nie działają - jak myślisz, dlaczego pierwszy post nie został zedytowany przeze mnie bądź Qui?

Alamar PW
15 lipca 2008, 13:16
Co nie zmienia sytuacji, że można dany link zapisać choćby tak:

http://dragcave.ath.cx/viewdragon/cvtD

AmiDaDeer PW
15 lipca 2008, 14:30
Filusie,

Po pierwsze - sam powiedziałeś "Jedynym pożytkiem pojawienia się tego tematu jest właśnie zauważenie błędów w tagach". Ale dobra, mniejsza o to. Na razie i tak ten temat jest bez sensu.
Po drugie - wiem, że tagi nie działają. Sam nawet to przedtem mówiłem.
Po trzecie - nie obrażam właściciela tematu, tylko zauważam, że nie zwracał uwagi na nasze komentarze o niedziałających tagach i braku sensu tematu, dalej pisząc o "klikaniu w smoczki".

...a zresztą, znając życie i tak to się przerodzi w kłótnię. :P

Nemomon PW
15 lipca 2008, 15:59
Cóż Hobbicie, trza podtrzymywać tradycję długich dyskusji. Nie tylko Smoq z Alamarem mają monopol na dyskusje o niczym ;).
temat: Dokarm smoczka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel