Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Znikające Avatarki ;)
komnata: Przeklęta Machina

Dragonar PW
4 lipca 2008, 21:56
Założyłem temat, bo ostatnio bardzo często tracę swój avatarek. Zauważyłem, że inni chyba też. Dlaczego tak się dzieje?

Acid Dragon PW
5 lipca 2008, 18:36
well... adres avatara jest zapisywany w bazie danych niejako na stałe, więc nic specjalnego dziać się nie powinno. Być może chwilowe problemy z serwerem lub łączem internetowym.

Jeśli problem u kogoś się powtórzy, to niech da znać (PRZED poprawianiem czegokolwiek, np. ponownym wybieraniem avatara z galerii).

Field PW
6 lipca 2008, 00:20
Fajnie, to się spóźniłem. Będę pamiętał na przyszłość -_-"

Nemomon PW
6 lipca 2008, 11:03
Problem się powtórzył.

Acid Dragon PW
7 lipca 2008, 10:36
Po przejrzeniu plików naprawdę nie wiem...

w bazie danych faktycznie ni śladu avatara Nenomona. Być może to też jakieś skutki experymentowania Qui z profilem or sth...

na dzień dzisiejszy nie wiem co to może być.

Nemomon PW
7 lipca 2008, 11:13
Hmmm, wracam do pierwszego avi. Po jego pierwszej utracie zamienił ja go na Wędrującego Pustelnika z MiMa z Galerii. Może dlatego był on i za chwilę znikł. Anyway, jak się problem powtórzy, to oczywiście dam znać.

Acid Dragon PW
7 lipca 2008, 11:42
OK, ale sugerowałbym dostosować avatara do wymogów Groty, a więc 80x80 ;)

Nemomon PW
7 lipca 2008, 16:33
Tak się zastanawiałem, czy przejdzie on czy też wrócę i zobaczę, że go nie ma.. ;). Zmienione do tej 3 pixelowej wersji (Ty Smoku wiesz, co mam na myśli).

Trang Oul PW
13 lipca 2008, 12:49
Ciekawe, że niektórym znikają avatary, a niektórym cale profile... Czyżby jakiś 3vu1 h4xx0r się nudził?

TopFunny525 PW
28 sierpnia 2012, 10:55
Przepraszam za zabawę w archeologa, ale mam podobny problem co Dragonar. Za każdym razem gdy chcę sobie ustawić lunę jako avatar to mi wywala go. Nie mogę w ogóle dodać swojego avataru, mimo iż kliknąłem chyba ze sto stary! Może jakaś pomoc?

Acid Dragon PW
28 sierpnia 2012, 11:02
It's not a bug, it's a feature!

Notorycznie ustawiałeś sobie avatary o wielkości znacznie przekraczającej dopuszczalne 80x80 pixeli (nie wspominając już o zbyt częstym ich zmienianiu), więc możliwość edycji avatara w profilu została Ci zablokowana.

TopFunny525 PW
28 sierpnia 2012, 11:12
Czy mogę ustawić sobie inny? Taki który nie przekracza? Proszę, nie chcę mieć łasicy czy tam czegoś innego na avatarze:(.

Irydus PW
28 sierpnia 2012, 12:07
Pozwól mu Acid. Bycie łasicą to zaszczyt, na który nie zasłużył :P

Acid Dragon PW
28 sierpnia 2012, 12:08
Możesz sobie ustawić avatar jeden, jedyny, ostatni raz, więc wybierz mądrze.

Avatar - zgodnie z Konstytucją - nie może przekraczać 80x80 pixeli i powinien być zgodny z "klimatem" fantasy / Kwasowej Groty.

TopFunny525 PW
28 sierpnia 2012, 12:46
Cytat:
Pozwól mu Acid. Bycie łasicą to zaszczyt, na który nie zasłużył :P

Dokładnie:P. Nie zasłużyłem na to. Poza tym, dzięki Acid:).

TopFunny525 PW
1 września 2012, 10:55
Wiem, że miałem nie wybierać avatara, ale ciągle miałem perłową kapłankę. Gdy chciałem ją sobie ustawić ponownie(gdyż mi znowu zniknął avatar), już nie mogę. A miałem ten sam avatar. Można powiedzieć, dlaczego?

Dark Dragon PW
1 września 2012, 11:31
Nie wiem, ale masz Perłową z powrotem. Nie zmieniaj tego avatara to wszystko będzie ok :P
temat: Znikające Avatarki ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel