Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nasze własne patche
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Dragonar PW
11 czerwca 2008, 19:24
Dodałem ten temat, bo chcę, żeby istniał kącik gdzie można dodawać linki do własnych patchów na wygląd jednostek. No i chcę zadać pytanie: Mam WoG 3.58f, Nowe Ulepszenia, łatkę polonizującą, czcionki PL, inne nieistotne łatki i chciałbym przywrócić STARY wygląd Gorynicza. Czy ktoś ma taki patch? Lub czy ma zamiar go zrobić?
PS: Przepraszam za ten temat, wyświetlił mi się komunikat, jakiś błąd, więc dodałem jeszcze raz. Przepraszam.

Altair PW
11 czerwca 2008, 19:32
Ściągnij sobie "oryginalnego" WoGa i wypakuj plik z Goryniczeniem i nie twórz tylu identycznych (podobnych w 98%) tematów bo stracę cierpliwość.

Nie_mam_nicka PW
11 czerwca 2008, 21:01
Temat jest dość ciekawy i prosił bym o jego nieusuwanie. Władco Smoków, można wrzucać tylko własnoręcznie zrobione łatki, czy mogą być prace innych ludzi (po dodaniu creditsów oczywiście)? Jeśli tak, to znalazłbym tego trochę na płytach/dysku. Co do oryginalnego Gorynicza, nie rozumiem czemu ten oryginalny aż nadto podobny do Zielonego Smoka Ci się bardziej podoba od tego z NU, ale na razie niestety nie pomogę, gdyż komp na którym obecnie piszę to wrak...

Altair PW
11 czerwca 2008, 22:22
Temat zostanie usunięty (a posty przeniesione) tylko wtedy gdy stanie się martwy, a całkowita liczba postów będzie nieduża (chyba, że Starożytni i Smoczy Władca zdecydują inaczej). Póki co, zmodyfikowałem tylko nazwę tematu. :P

Dragonar PW
12 czerwca 2008, 15:49
Z tym wrzucaniem kogoś łatek to nie wiem. Nie znam się na prawach autorskich...

Mam problem: Wypakowałem "TwCrPort" z NU i wypakowałem ten sam plik ze starego WoGa, i zamieniłem portrety Gorynicza z Nu na starego, spakowałem, władowałem go do UPDATE i zainstalowałem w H3wUpd. Gdy włączyłem WoGa, żeby sprawdzić czy działa przy starcie mapy robi się jakiś błąd i... Crash! Naszczęście to naprawiłem, ale nie mam portretu.

PS: Mam WinRARA 3.6, ale zawsze nim wypakowywałem łatki i zawsze było OK.

Teraz mam WinRARA 2.90 PL i nadal jest to samo z tym TwCrPort'em!

Altair PW
12 czerwca 2008, 18:16
Niestety aby patche działały trzeba używać starszego winrara. Pliki .wog stworzone przy pomocy wersji 3.x nie będą działać (Z tego co pamiętam). Ja osobiście stosuje 2.5.

Nie_mam_nicka PW
12 czerwca 2008, 19:10
Oto najnowsza wersja WinRARa, którą możliwe jest tworzenie poprawnie działających plików .wog (sam wiele razy nią je tworzyłem): WinRAR 2.90 PL.

Dragonar PW
21 czerwca 2008, 23:45
Oto łatki na wyglądy jednostek (obrazy wyglądów razem ze ściągniętym archiwum WinRAR):
- Krwawego Smoka
- Gromowładnego
- Gorynicza (nowego)
- Gorynicza (starego)
- Piekielnej Hydry
- Świętego Feniksa
- Piekielnego Barona
- Diamentowego Smoka
Łatki są osobne, więc jeśli komuś nie podoba się wygląd, np. Barona, a podoba Hydry to nie musi instalować pakietu.
Oto link
http://www.speedyshare.com/267708995.html

Przypominam instrukcję instalacji łatek WoG:
1. Pliki z rozszerzeniem *.wog kopiujemy do katalogu "UPDATE" w folderze z grą.
2. Uruchamiamy "H3wUpd" (też w folderze z grą).
3. Instalujemy.

vinius PW
22 czerwca 2008, 09:08
Mógłbyś może wrzucić jakiegoś screena na jakiś serwis, np. imageshack, abyśmy przed instalacją i w ogóle pobieraniem mogli zobaczyć różnicę?

Ginden PW
22 czerwca 2008, 11:38
To są wyglądy jednostek od Arstahd'a. Części z nich używam i bardzo sobie chwalę.

Drwal PW
20 stycznia 2009, 00:52
Władco smoków, link który podałeś już nie działa. Nie wiesz może skąd można jeszcze to ściągnąć?

Nivelus PW
20 stycznia 2009, 09:07
http://www.wog.acidcave.net/upgrades.php?sec=6
temat: Nasze własne patche

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel