Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Kampania Nowy Początek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Antares PW
11 czerwca 2008, 19:10
Kończe właśnie robić kampanie nazwałem ją Nowy Początek. Różni się od innych tym że jest dla ośmiu graczy. To trzy mapy połączone że sobą tylko scenariuszem cześć I Przebudzenie Erathii cz. II Syn Smoczego Sojuszu cz.III Wojna. Akcja dzieje się w Erathii sto lat po jej zniszczeniu. Podczas kataklizmu wiele stworzeń uciekło przez portale ale równie dużo zostało i schronili się w górach gdzie fala uderzeniowa nie dotarła. Z popiołów powstały legiony nieumarłych, a na ich czele staną lish o imieniu Set. Ogłosił się władcą Erathii i spadkobiercą Sandra. Erathianie byli za słabi by stawić czoło Setowi więc podbił ich i stali się jego niewilnikami. Po stu latach niewolnik Spart dołancza się do rebeliantów i szybko zdobywa ich szacunek oraz ogłaszają go nowym królem Erathii i wybucha wojna. Planowany termin premiery koniec Lipca. :-)

Quba Drake PW
11 czerwca 2008, 19:22
Heh...Ja też reaktywuję swoją działalność w mapach ;], jak chcesz możesz do mnie napisać na GG i wymienić się uwagami.
Mam w planach zrobić większy projekt, ale wolę nie zapeszać.


Ginden PW
12 czerwca 2008, 19:27
A jak zrobiłeś kampanię dla 8 graczy?

Dragonar PW
24 sierpnia 2008, 01:05
Antares:
Planowany termin premiery koniec Lipca. :-)
Już jest koniec Sierpnia i...co? Czy kampania jest WoGóle tworzona?

EDIT: OK.

Altair PW
24 sierpnia 2008, 11:45
Z tego co wiem jest już skończona, czeka tylko na publikacje w Gildii. Autor poprosił mnie o wcześniejsze przetestowanie, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. :)
temat: Kampania Nowy Początek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel