Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: King's Bounty: The Legend
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

serghi PW
30 marca 2007, 22:31
28.III.2007 -> Alamar poinformował o planach wydania tejże gry, bądź co bądź prawie klona :)

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://www.kingsbounty.ru
Niestety tylko dla osób władających językiem rosyjskim :)

Doszukałem się jednak informacji o wstępnym wymaganiach sprzętowych:

a więc:
-> P4 3GHZ lub odpowiadający AMD
-> RAM 1GB
-> Karta graficzna -> GF7800 256Mb RAM / lub podobna na chipsecie ATI

Czyli wymagania można powiedzieć średnio duże, biorąc pod uwagę Wymagania Gothic 3 i Oblivion :)

To są jednak info bardzo wstępne i o ile w ogóle wyjdzie coś z tą grą to się dużo może zmienić.

Polecam jednak jak nie lekturę to chociaż przejrzenie strony kingsbounty, poprzez analogię do HOMM dużo można się dowiedzieć o tej grze :)


Ja sam troszkę prześledzę tą stronkę i spróbuję coś więcej o tym napisać.


P.S. CO prawda temat ten był poruszony już wcześniej jako klony, ale tam ogólnie to było, więc może warto tutaj nowy post dla tego założyć.

vinius PW
31 marca 2007, 12:19
O w mordę, albo zoptymalizują ten ram, albo mogę się pożegnać z grą w nowe KB... na najwyższych detalach ;)

vinius PW
23 maja 2008, 11:45
Tutaj do odsłuchania parę soundtracków z KB:L, jeżeli to kogoś interesuje :). Mnie się podobają.

Dru PW
19 sierpnia 2008, 12:23
Czytając ostatnio recenzje tejże gry w serwisie gram.pl natknąłem na bardzo ciekawy fragment, a mianowicie:

"Tak jak w przypadku HoMM, ratunkiem dla tej kultowej pozycji okazali się wielbiciele klasyki spoza Buga. To powoli staje się normą, zachodni devowie upadają, tytuły lub licencje na nie wykupują Rosjanie i krótko później gra przeżywa swój renesans. Wygląda na to, że nie inaczej będzie z King's Bounty: Legend, którego produkcją zajmuje się studio Katauri. Co ciekawe, współpracując przy okazji z samym twórcą - Van Caneghemem."

Czyżby Protoplasta zaczął się w końcu interesować własnymi tytułami?

Pełna recenzja tej gry tutaj.

AlamarAlamarPodsumowanie:
Dyskusje o tym tytule (jak i całej serii KB), można znaleźć w Sali Bohaterów.
temat: King's Bounty: The Legend

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel