Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problem z IE
komnata: Przeklęta Machina

vinius PW
10 września 2005, 13:44
Po pierwsze: gwy włączam forum przez IE (wersja 6.0), loguję się na forum i przechodzę (automatycznie) do ogólnego forum zostaję automatycznie wylogowany.
Po drygie: kiedy (mniej więcej) zostaną otwarte nieaktywne działy? Jaki jst postęp nad nimi?

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
10 września 2005, 19:22
Ad.1. Łasica raczy wiedzieć (chyba :P), ale generalnie jest to jakiś bliżej nieokreślony problem z ustawieniami prywatności - spróbuj ustawić je na niższy poziom.

Ad 2.
MM1-5 - oprócz infromacji, danych i zestawień nie ma niczego.

HC - nie ma nawet wszystkich informacji :P
H5 - są przygotowania do prowadzenia działu na bieżąco, nie ma zestawienia dotychczasowych danych.
Smocze Zbiory - są zbiory, ale czekają na swój czas, aby to wszystko uhtml'ować.
Dodatkowo jest także komplet materiałów i tekstów do Warriors of MM, brak formy html, ale jest jakiś zaczątek layoutu.
A także, jak przeczytać można gdzie indziej, coś w rodzaju chata się nam tworzy.
Nowa saga ze świata HoMM-MM jeszcze nie została rozpoczęta.

Mówiąc krótko: przede wszystkim webmasterów i grafików nam trzeba :P - informacji i materiałów jest sporo, ale trzeba z tego jeszcze zrobić stronę, a tu dochodzi subtelna kwestia odpowiedniego klimatu.

vinius PW
10 września 2005, 19:47
A ja mam jeszce pytanko :)
Co będzie w Smoczych Zbiorach?


i ode mnie: chyba zrobię projekt poszukiwania połączeń KB z HoMM/MM. potrzeba mi tylko osób znających świetnie fabułę MM, tak jak Ty :) szcegóły do ustalenia.

Acid Dragon PW
10 września 2005, 22:21
ja mam już *trochę* za dużo rzeczy w planach, jak widać poniżej :P, ale skontaktuj się z Alamarem.

Zawartość Smoczych Zbiorów pozostanie do ostatniej chwili tajemnicą. Powiem tylko, że będzie dość zróżnicowana.

vinius PW
11 września 2005, 09:41
nawet nie w wolnych chwilach :( ? nawet nie symbolicznie :( ?

Morgraf PW
2 marca 2006, 18:57
Gdy próbuję się zalogować pod IE, dostaje komunikat iż podałem nieprawidłowe hasło (mimo że żadnego hasła jeszcze nie wpisywałem!), strona nawet groziła mi zjedzeniem przez smoka lub czymś równie okropnym :P.
Pod Firefox'em logowanie działa bez zarzutu (jak widać).
Mam nadzieje, że prawa tylna łapa dwugłowej łasicy (znana czasem jako Qui, Gui lub podobnie;)) zaradzi memy problemowi, albo przynajmniej powie mi żebym zmienił przeglądarke ;).

Qui PW
2 marca 2006, 19:24
Jako Łasic tolerancyjny i w ogóle ;) postaram się stwierdzić, cóż takiego IE znowuż wykombinowało... Ale przeglądarkę mimo wszystko zmień ;). Chodzi o IE 6.0, czy jakąś inną radosną wersję?

No i tak w ogóle to witamy w Kwasowej Grocie :P.

Morgraf PW
3 marca 2006, 08:32
Chodzi o IE 6.0. Wrzuciłem Firefox i już działa, chociaż przy pierwszej próbie objawy były takie same jak w IE. Dziwne. Za głupi na to jestem...
PS:
Witam, Gui, witam. ;)

Boryna PW
3 marca 2006, 09:33
Terz podobnie miałem. Zmień prywatność w przeglądarce na poziom "niski" i wtedy zadziała bez problemu.

vinius PW
3 marca 2006, 11:50
Przyznam, że miałem identyczny problem. I wtedy przerzuciłem się na FireFoxa. Polecam go - jest dużo wygodniejszy :)

Qui PW
3 marca 2006, 14:16
Ustawianie w IE poziomu prywatności czy jakkolwiek to się tam nazywa na niski jest według mnie czystym samobójstwem. Nie radzę.

Qui PW
3 marca 2006, 19:47
Coś zrobiłem. Nie mam pojęcia czy teraz będzie ok, gdyż mój IE odmówił odtworzenia problemu... standard ;P. Proszę więc kogoś, kto miał ten problem, o potwierdzenie lub zaprzeczenie jego ustąpienia. Potwierdzenie zdecydowanie milej widziane ;).

Koshi PW
3 marca 2006, 19:58
U mnie też było tak samo. Teraz jak narazie wszystko jest OK.

vinius PW
3 marca 2006, 20:16
Czy to zmianami były powodowane problemy z otwieraniem tematów i napisem "oj!" ?

Czy nie możnaby zastąpić czymś niemiłych ekranów "oj!", "ups, baza nie działa :)" czy "ar you siur?" jakimiś ładniejszymi? tyczy się to tych drugich, a w pierwszym można zrobić żółtą czcionkę ("oj" jest niemal niezauważalne) :)

Qui PW
3 marca 2006, 21:36
Oj było spowodowane tym, że zgubiłem 3 literki ;) ale już je znalazłem. Wartość artystyczna informacji o błędach jest nieistotna, gdyż to jest informacja dla mnie, a nie dla użytkowników. Natomiast ar ju siur, cóż... jest jakie jest, może kiedyś będzie inne ;).

Boryna PW
16 marca 2006, 09:20
Te teksty o błędach są całkiem fajne. Szczególnie "To se ne da" które pojawiło się jak chciałem napisać posta w zamkniętym temacie. Co do badzIEwia to jego lepiej w ogóle nie używać nawet z najwyższym poziomem prywatności. Jak wpakować np. trojana na stronkę można znaleźdż na google w 10 sec. Swoją drogą błąd niepotrzebnie naprawiany. Byłoby mniej użytkowników badzIEwia.

Boryna PW
17 marca 2006, 14:25
Ja mam problem z logowaniem pod firefoxem. Gdy klikam na "zaloguj" nic się niedzieje! A w badzIEwieu mogę się zalogować normalnie.

EDIT: To była wina mojego kompa. Pomógł zwykły scandisk.

Seener PW
31 marca 2007, 23:41
Ja mam od niedawna inny problem. Mianowicie loguję się IE, ale przerzuciłem się ostatnio na Firefox. Mój problem polega na tym, że nie pamiętam hasła :D:D, a z tego c widzę to nie da się go zmienić. No i muszę gdy chce napisać posta to muszę mozolnie :P włączać IE.

(Ps- widać mój avatar, czy tylko znaczek ?)
temat: Problem z IE

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel