Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: com to net
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3

MCaleb PW
18 marca 2008, 21:32
Thank you, Captain Obvious!

El Sid:
Anyway, o zmianie domeny na .net informowałem już kilka miesięcy temu. Spodziewałem się wówczas, że domena .com przestanie działać w ciągu kilku dni, ale jednak tak się nie stało.

Alamar PW
18 marca 2008, 21:33
@dambibi

COM "zdechł" całkiem niedawno, a z tego co wiem, NET miał być tylko tymczasowy (ale wyszło jak wyszło).

Rabican PW
19 marca 2008, 18:37
Der Säuredrache:
Anyway, o zmianie domeny na .net informowałem już kilka miesięcy temu.
20 października ubiegłego roku, jeśli mnie pamięć nie myli.

By the way, znalazłem kolejny błąd. Link podałem przez GG.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Nemomon PW
20 marca 2008, 11:45
Copyright na każdej stronie Home Page także wymagają aktualizacji oraz zmiany z .com na .net .

Haart PW
6 kwietnia 2008, 10:05
Właśnie wczoraj miałem problemy z rejestracją, ale jakoś się udało. W adresie potwierdzającym rejestrację zmieniłem com na net i jest ok ;) A już myślałem, że to koniec :P

Acid Dragon PW
6 kwietnia 2008, 16:27
thanks, will be fixed soon, I hope.

Nemomon PW
7 kwietnia 2008, 16:56
To tylko czepianie się, ale dalej nie jest naprawione "Copyright na każdej stronie Home Page także wymagają aktualizacji oraz zmiany z .com na .net" oraz te cztery grafiki na wejściu działu Arcomage także ukazują się po manualnym wspomaganiu.

Chciałbym również zauważyć drobną nieścisłość. Mianowicie na stronie z Kartami jest napisane, ze kolor zielony jest kolorem atakującym; podczas gdy truposz z jaskini troglodytów we Wskazówkach, próbował stwierdzić, że karty zielone są obronnymi. Czyżby więc truposz się mylił, autor działu kart się mylił czy w ostateczności truposz, jak jeszcze żył, uznawał zasadę, że najlepszą obroną jest atak?

EDIT: Przy okazji w downloadzie jest takie cuś:

Cytat:
Warning: file(/srv/www/htdocs/web8/html/download.dat) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/.slickers/acidcave/acidcave/arcomage/download.php on line XXX

gdzie XXX, to jakaś zmienna.

Acid DragonAcid Dragonpostaram się to jakoś naprawić wkrótce(tm)

era32 PW
7 maja 2008, 10:28
Cytat dambibi:
Jak pamiętam do "com to net"było kilka miechów temu.Panowie otrząśnijcie się ;)

Żartujesz chyba? W Gidii Mrocznych Tajemnic monolity przejścia nie działają, a jestem chudym smokiem :). (fixed)

Bardzo bym prosił o nie przekręcenie pseudonimów (Nemonom, napisałeś w quote przękrecony mój pseudonim) - acid dragon to nie to samo co Acid Dragon, a Era to nie to samo co era32 (celowo u mnie jest małą literą)

Nemomon PW
7 maja 2008, 13:13
Zgadza się, ale jak Smoq powiedział, spodziewał się, że stara domena przestanie w bliższym czasie działać. Jak pokazuje Historia, tak się nie stało.

Era:
Jak pamiętam do "com to net"było kilka miechów temu.Panowie otrząśnijcie się ;)

A dokładniej, to chyba jakieś pół roku temu (jeżeli chodzi o zmianę domeny). Niemniej przypuszczalnie odpowiadasz na wiadomość, która została już przez autora wykasowana.

Przy okazji Acid, ten Twój wyraz którego-nie-mogę-używać jakoś tak.... itp. itd. &c? Oczywiście pamiętam, że całkiem niedawno wspominałeś coś o braku czasu, ale...

Alamar PW
7 maja 2008, 14:31
Nemo - generalna zasada postępowania ze smokiem - jeśli czegoś nie zrobił, przypominać mu, aż w końcu to zrobi. ;P

Przy okazji przypominania - zdaje się, że o czymś sobie przypomniałeś niedawno - i jak postępy? :P
Na upartego sam mógłbym to zrobić, ale jakość skanów byłaby o wiele gorsza, niż to co mi wysłałeś.

Nemomon PW
7 maja 2008, 14:40
Kinda Off-Topic... Faktycznie, właśnie o tym sobie przypomniałem, o czym Ty mówisz. Dobrze, do końca tego tygodnia postaram się to zrobić oraz podesłać (niemniej gratuluję spostrzegawczości :P).

Ptakuba PW
8 maja 2008, 17:22
Poprawiłem dla Was parę linków na Wikipedii ;)

TOLBERTI PW
12 maja 2008, 23:10
W dziale "historia świata MM" portal do kwasowej groty nie działa.(przerzuca na www.acidcave.com)

Acid Dragon PW
12 maja 2008, 23:32
Dzięki. Fixed.

Stopki i Arcomage też powinny już poprawnie funkcjonować.

Nemomon PW
13 maja 2008, 11:54
Więc Smoku, pozostało jeszcze wyregulować stopki w Galerii Avatarów i (chyba) wszystko będzie w porządku (i potem wystarczy już czekać na wynurzenie R'lyeh oraz powrót Cthulhu...)

Acid Dragon PW
13 maja 2008, 15:18
to już lekkie czepialstwo, ale niech będzie :P - w galerii avatarów też już jest OK.

Nemomon PW
13 maja 2008, 16:01
Cóż.... jak naprawiać, to po gospodarsku - wszystko. Nie trochę tego, trochę tamtego... ;) (z doświadczenia - jestem gospodarzem osiedla). Poza tem, powinna Ciebie Smoq cieszyć informacja, ze robisz to raz na najbliższą połowę życia (znaczy do momentu, gdy znów będziemy musieli znaleźć nowy dom lub też powrócić do starego).

EDIT: Rozumiem, w czasie pracy trza trochę ponarzekać..
Acid DragonAcid DragonOczywiście masz rację - tak tylko narzekam ;P.

Nemomon PW
13 maja 2008, 17:26
W ramach czepiania się (znaczy bezinteresownej pomocy udzielenia informacji), to strony, które odwiedziłem: M&M Tribute (tamtejsze stopki wprowadzają w błąd), Equilibris (jego tajne stopki jak również parę linków, for example 'Do Forum' czy 'Do Groty' kierują w niewłaściwą stronę), czy Warriors (stopki działają, ale linki już nie..) także nie są w pełni sprawne.

Acid Dragon PW
13 maja 2008, 20:25
Poprawione oprócz stopek w Eq - dział jest nieco zbyt nieoptymalnie napisany, żeby to szybko naprawić. Kiedy indziej.

Micki PW
1 czerwca 2008, 18:12
Już o tym pisałem, lecz nie zostało poprawione - ci, co nie ustawili sobie avatara, nie mają żadnego.

Edit: Skoro avatar był, stwierdziłem, że uznano go za odpowiedni.
strona: 1 - 2 - 3
temat: com to net

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel