Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 29 - 30 - 31

Crag Hack PW
15 grudnia 2007, 22:53
Polecam wszystkim grę pod tytułem Imperium. Nie jest to gra komputerowa stricte, a raczej tekstowa internetowa gra RPG. Cóż mogę powiedzieć ponad to, że jest naprawdę fajna i można spotkać tam inteligentnych i symatycznych ludzi (np. mnie - nie ma to jak skromność ^^) Link.

vinius PW
16 grudnia 2007, 09:49
A propos innych gier.

HoMM Kingdoms!? Co to ma być - nowa wersja "Plemion"? Jednakże to dobry znak - Ubiwał wypuszcza już głupie sekłele i "odcina kupony" - chyba nie wie, co zrobić z tytułem. Miejmy nadzieje, że go odsprzeda albo się sypnie i do pracy wróci JKM!

Ptakuba PW
16 grudnia 2007, 20:39
W Imperium grałem, dobra gra, fajni ludzie, z tym że jak wszystkie tekstówki znudziła mi się.

złoty smok PW
26 grudnia 2007, 12:16
Ja ją ubóstwiam i nie przeszkadza mi to, że to gra tekstowa. Kumpela mi poleciła.

EDIT: Może ci, co grają, powinni podać swoje ID? ^^

złoty smok PW
7 lutego 2008, 21:36
Chciałam odgrzebać ten temat i dlatego z góry przepraszam za podwójnego posta.
Otóż znalazłam w Internecie pewną fajną grę- Monopolowy Tycoon 2. Gra polega na rozwijaniu swojego własnego sklepu z alkoholami i w miarę jak rośnie popularność sklepu, można podkładać bez kary coraz większe świnie konkurentowi Czesiowi(Przykład? Za 50 000 zł można podłozyć bombę.). Wygląd sklepu też można zmienić- bonus jest w tej grze najlepszy.Polecam.

Półkrwi czerwony smok vel. Złoty smok

Ptakuba PW
10 lutego 2008, 12:43
No to też odpowiem na temat. Ja prócz Heroesów III i IV (staram się o kartę graficzną do piątki) grywam głównie w:
-Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II (zgubiłem instrukcję z kodem instalacyjnym do dodatku)
-Spellforce
-Soldat

dambibi PW
10 lutego 2008, 14:45
W soldata czasem jest niezła "wyżynanka".Szczególnie lubię serwery "Knife Only".

Alamar PW
19 kwietnia 2008, 00:17
Prosto z Rosji - najpierw HoMM, potem Disciples i Fantasy Wars (następca Fantasy Generala), a teraz to - Majesty 2.

Rabican PW
20 kwietnia 2008, 21:54
Cholera – jak usłyszałem tę muzykę, od razu mnie naszła ochota na ponowne przejście Majesty. Może nawet dodatek udałoby się skołować, che-che. Podobno wersja Gold była ongiś dodawana do jakiegoś magazynu... Wypadałoby się rozejrzeć.

Pozdrawiam serdecznie.
Rabinowicz

filusfilusPodam Ci na tacy - CDA nr 93, Grudzień 2003;)

Alamar PW
26 maja 2008, 14:38
Kolejny filmik promujący Majesty 2:

Blind football hooligan and one big, Schwarzenegger-looking rat.

dambibi PW
26 maja 2008, 19:39
No ale jednak na końcu go ubił . Biedna wiewiórka ;( .

Alamar PW
26 maja 2008, 20:46
Czy ubił, to nie wiadomo, wiadomo że trafił (i że jest kretynem ;) ).
A wiewiórka to chyba jakiś krewniak wiewióra z "Epoki lodowcowej" - już "szyszunia" w zasięgu łap, a tu pech.

Alamar PW
4 czerwca 2008, 16:54
Reklama:

Komputer Świat Gry 7/08 - Two Worlds (RPG) za 7 zł.

Osobiście nie kupię (bo już mam wersję premierową :P).

Solmyr PW
24 czerwca 2008, 20:19
Nie wiem, czy ktoś słyszał o grze Spore, ale wyszła już jakby część tej gry pod postacią Spore Fabryka stworów. W Spore FS można hmmm... tworzyć stwory, właściwie można stworzyć wszystko. A ja stworzyłem sobie ważkę i beholdera z H3. Możecie zobaczyć i napisać, co o nich sądzicie.
Gra można kupic np. w Empiku, ale jest też wersja próbna (tam z boku jest), która zawiera 25% wszystkich elementów dostaepnych w pełnej wersji.

Trang Oul PW
28 czerwca 2008, 22:00
Muszę dzisiaj wspomnieć o mojej drugiej miłości, o Diablo. Proroctwo się sprawdziło, dzisiaj została ogłoszona trzecia część Diabła. Zainteresowanych zapraszam na oficjalną stronę i do Imperium Diablo.

Hellscream PW
4 lipca 2008, 10:45
Warto wspomnieć o pewnym RTS, mianowicie o Age of Mythology. Jest to RTS umieszczony w "miksie" mitologii greckiej, nordyckiej oraz egipskiej. W dodatku The Titans dochodzi nam rasa Atlantydów, którzy szukają miejsca do życia po zatonięciu ich wyspy.

Inną świetną grą jest na pewno Etherlords II. Najlepsza karcianka wśród gier komputerowych ze świetną fabułą. Oferuje multiplayer i hot seat, więc można coś robić po ukończeniu 5 kampanii (4 rasy + Diamanda).

Należy również wspomnieć o Diablo. Hack'n'Slash, który dzięki Battlenet stał się jedną z najlepszych gier w historii. Wciąż są ludzie grający po necie w 12 letnią Diablo.

Jeszcze nieśmiertelny Starcraft. Gra legenda. Z niej wzięło się pojęcie "zergowanie" - atak masą słabych jednostek. Świetna fabuła, wykonanie, jak na czas wydania niezła grafika.

I moja największa miłość, jedyna gra mogąca powalić Heroes na kolana - Warcraft III. To, co było idealne, stało się boskie. Oprócz...strategicznych walorów oraz fabuła, doskonałego edytora, mnogości map, Battlenet i bóg wie co, ta gra jest unikatowa pod jednym względem. Filmiki. Gdy na scenę wtacza się outro nieumarłych =SPOILER= w którym Archimonde dosłownie obraca Dalaran w proch i pył przy pomocy magii, =KONIEC SPOILERA= każde intro, outro, filmik z gry może się schować. Schować się głęboko i daleko.

Powiedziałbym słówko o Kapitanie Pazurze, ale to już za bardzo chyba odbiega od tematu. Powiem tylko, że to pierwsza i jedyna zręcznościówka oferująca multiplayer(!) na 64(!!) graczy.
[edit]
Teraz jest chyba dobrze;)

Alamar PW
4 lipca 2008, 11:15
Cytat:
Nikt (chyba) nie wspomniał tu o pewnym RTS, mianowicie o Age of Mythology
Oj, było wspomniane.

kraken PW
5 lipca 2008, 13:14
Chociażby prze zemnie. Radze wszystkim którzy mają ta grę przejść całą kampanie, filmiki są niezłe, a fabuła na prawdę ciekawa. Ach, ile ja bym dał żeby zamiast kolejnego Age of Empires (hmmm... była już starożytność, w II średniowiecze, ostatnio w trójce podbój ameryki, no cóż góra za dwie, trzy części wieśniacy będą polować na zwierzątka miotaczami laserowymi) zrobiono kolejna część Age of Mythology. Kiedy pierwszy raz kupiłem te grę używaną na allegro, to po zainstalowaniu okazało się że gra nie wczytuje grafik. Potrafiłem grac trzy godziny widząc samą trawę i wodę.

Acid Dragon PW
5 lipca 2008, 18:01
Cytat:
(hmmm... była już starożytność, w II średniowiecze, ostatnio w trójce podbój ameryki, no cóż góra za dwie, trzy części wieśniacy będą polować na zwierzątka miotaczami laserowymi)

Tak właściwie to jedna z grafik z bodajże instrukcji do AoE III sugeruje, że będą jeszcze dwie części. Czwarta w trakcie wojen światowych i piąta... no właśnie :P - z miotaczami laserowymi.

kraken PW
5 lipca 2008, 20:26
Jeśli podstawy ekonomii będą takie same, to będzie to lekkie przegięcie. Dajmy na to naziści będą się uganiali za sarną z Mauzerem by zdobyć mięso? No i mechanika gry. O ile dobrze pamiętam to w III każdy pocisk zawsze trafia w cel. W kolejnych częściach prawdopodobnie wszystkie jednostki będą strzelające. Wniosek można wysunąć samemu.

P.S. Swoją drogą ciekawe jakie nacje będą strzelały laserami (może się okaże że nekromanci z MM 7 po stworzeniu kuźni teleportowali się do nas :]).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel