Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [RPG] w Grocie - trial version
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4

MCaleb PW
1 kwietnia 2008, 00:21
Gideon walczył ze śmiechem przez to, co usłyszał od elfa. To, co obecnie dobyło się z ust kapłana przypominało zduszony, przerywany syk. Zapewne jeszcze gorzej podziałało to na młodego, niż niedoszły rechot.
Kleryk nigdy nie czuł takiej sympatii do żadnej istoty, jak teraz do tego elfa. Co tym bardziej go rozśmieszyło. Tym razem całkiem umilkł, lecz jego ciałem co chwila wstrząsały radosne drgawki.

Quba Drake PW
1 kwietnia 2008, 14:24
Spokojnie, bez nerwów - rzekł Krasnolud - Chciałbym tylko zakupić u pana ekwipunek, a mianowicie wytrzymały plecak, krzesiwo oraz kilka butelek. Czy ma Pan rzeczy które potrzebuję?

Crag Hack PW
2 kwietnia 2008, 21:59
- L...lepiej od razu mnie zabij, bo i tak ledwo tłumaczę, a i tak nie mam pewności czy będę żył. Niech wiedza zginie razem ze mną - powiedział chłopak z zadziwiającym jak na niego spokojem. Zadarł brodę wysoko do góry i czekał. Śmiech Gideona został ominięty szerokim łukiem milczenia.

Thorin:
Mężczyzna mruknął coś pod nosem i otworzył drzwi.
- Zapraszam do środka w takim razie - powiedział chrapliwym głosem. - Butelek niestety nie będę miał, krzesiwo...
Starszy człowiek poszedł na zaplecze, niosąc stare, zakurzone krzesiwo.
- Jak dla pana tylko 25 sztuk złota. Co pan jeszcze chciał? Plecak jakiś? To ma pan niesamowite szczęście! Za marne 200 sztuk złota jestem gotów sprzedać prawdziwe cudo! Ze smoczej skóry, straszliwie wytrzymałe i ozdabiane prawdziwym srebrem, na wypadek, gdyby spotkał pan wampiry! Dodatkowo, jest jednym z najpojemniejszych istniejących na rynku! Proszę spojrzeć! - tu sprzedawca pokazał skórzany plecak. Thorin się nie znał na identyfikacji przedmiotów, nie mógł więc ocenić obiektywnie jego jakości.

Field PW
2 kwietnia 2008, 23:02
Głos Fielda stał się wyjątkowo miły i ciepły, równie dobrze mógłby w ten sposób niańczyć dziecko i obiecywać mu łakocie... gdyby nie fakt, że dzieci najchętniej widział martwe.
- Dziecko, wytłumaczmy coś sobie. Żaden z ciebie pożytek, jak będziesz martwy. A znam sposoby, wierz mi, żeby z ciebie jednak coś nie coś wyciągnąć i gwarantuję ci, że jeśli odmówisz współpracy, to uda mi się ciebie zmusić do niej na nowo... a tego bym bardzo nie chciał. A jeśli, czego bym BARDZO nie chciał, bo jesteś jednak nam potrzebny, uda ci się w jakiś sposób umrzeć, to też znam sposoby, żeby ta wiedza nie zginęła razem z tobą. Jasne? Zatem do roboty i słuchamy.

MCaleb PW
2 kwietnia 2008, 23:07
Gideon chciał już odezwać się i obiecać młodzieńcowi bardzo wymyślne tortury, lecz elf w tym go ubiegł. Znów przyszło mu cicho siedzieć, lecz w myślach układał sobie najoptymalniejszą kolejność prowadzenia przesłuchania, na wypadek kolejnej odmowy.
Jego mina, wyrażająca dość okrutny uśmiech, mówiła sama za siebie.

Quba Drake PW
3 kwietnia 2008, 14:50
Thorin obejrzał plecak, z co wie smocza łuska to bardzo wytrzymały materiał, a więc ten plecak nie mógłby być tak tani. Po chwili zwrócił się do staruszka:
- Nie dziękuje, nie potrzebuje takiego cuda, prosiłbym o zwykły plecak, nie musi być aż tak pojemny jak ten. Chciałbym kupić coś tańszego, tak nawiasem nie mam wystarczającej ilości złota rzeby kupić i krzesiwo i plecak który pan mi zaproponował.

Crag Hack PW
5 kwietnia 2008, 15:19
Młodzieniec spojrzał na Fielda wzrokiem zimnym niczym lód.
- Nie wiesz, co przeżyłem - powiedział. - Twoje tortury na pewno nie pomogą mi odszyfrować tych run. Torturuj więc, elfie. Śmiało, nie bój się, że przybędą straże, gdy zacznę wrzeszczeć, dla mnie nie będzie to mieć żadnego znaczenia. Śmiało, ze mnie nic nie wyciągniecie... - powiedział i zasyczał jeszcze - zdrajcy.

Thorin:
- Mam tu taki plecak, z utwardzanej skóry krowiej, ledwie 50 sztuk złota - powiedział sprzedawca. - To jak, kupuje pan?

MCaleb PW
5 kwietnia 2008, 20:59
- W takim razie nie pozostaje mi nic innego, młodzieńcze... - rzekł znużonym głosem Gideon - Ty, elfie albo tu zostań, albo chodź ze mną i weź księgę. Myślę, że nasz szanowny bibliotekarz i tak nie będzie za jej stratą rozpaczał.
Gdy to mówił rozglądał się za jakąś tabliczką z imieniem i nazwiskiem bibliotekarza, by te dane zapamiętać. Mówiąc krótko - bardzo ich potrzebował.
Zamyślił się lekko, po czym dodał:
- Albo lepiej chodź, będziesz mi bardziej przydatny na miejscu.
Jego uśmiech nie zwiastował niczego miłego. Miał zamiar skierować się prosto na cmentarz.

Quba Drake PW
5 kwietnia 2008, 22:17
Thorin wyciągnął 75 sztuk złota i podał je staruszkowi:
- Oczywiście, proszę to jest zapłata za plecak i za krzesiwo - Wziął od sprzedawcy plecak oraz krzesiwo i pospiesznie wyszedł z sklepu kierując się do sklepu w którym mógłby rozpieczętować ten przeklęty zwój.

Field PW
6 kwietnia 2008, 02:11
Field ostentacyjnie rzucił pogardliwe spojrzenie chłopakowi. To, że docenił wreszcie niezłomność jego charakteru - sam był podobny... kiedyś - nie znaczyło bynajmniej, że wartość życia chłopaka coś dla niego więcej znaczyła od tej chwili. Po prostu stracił zainteresowanie ewentualnymi torturami w momencie, gdy kleryk rzucił na raz koło siebie: "chodź" i "myślę, że nasz szanowny bibliotekarz i tak nie będzie za jej stratą rozpaczał". Nachylił się tylko jeszcze raz w stronę dzieciaka i wyszeptał:
- Spotkamy się jeszcze... nawet, jeśli będzie tym miejscem będzie jakieś piekło. - po czym odwrócił się i podążył posłusznie za Gideonem.
Znów ktoś rozpalił w nim ciekawość. Dobrze, bardzo dobrze, że to się wreszcie posuwa naprzód... albo przynajmniej sprawia pozory.

Quba Drake PW
23 września 2008, 20:34
Proponowałbym temat zamknąć...sesji raczej nie będzie, ale to więcej niż pewne(a szkoda, tak ładnie się zapowiadała :( ).

Od kilku miesięcy(tzn. z przerwami) staram się coś zrobić. System praktycznie jest gotowy (teoretycznie podobny do tego w który był zastosowany w tej sesji), po za kilkoma niedoróbkami jest O.K. Fabuła...no tu jest większy problem, ale myślę, że nie będzie zła. Jest jeden problem...brak praktyki w byciu MG przekreśla szansę (przynajmniej według mnie) na próbę zorganizowania sesji.

vinius PW
23 września 2008, 20:46
Większym problemem jest po prostu brak czasu i chęci wśród większości potencjalnych graczy (spowodowany rozpoczynającym się sezonem studyjnym, trwającym sezonem szkolnym). Tu nie ma uproś - poczekać będzie trzeba pewnie do lata. Sądzę, że nie ma większego sensu odgrzewać tematu.

Atak przy okazji: da się zablokować dany temat na czas określony? Chodzi mi o to, by np został on automatycznie otworzony w określoną ilość dni po zamknięciu lub ustalonego z góry dnia :).

Field PW
23 września 2008, 22:26
Viniek - u diaska, przecież sesja trwała w trakcie roku akademickiego/szkolnego i przed wakacjami umarła :/ Wydaje mi się, że dopiero teraz właśnie jest możliwość ożywienia jej, choć nasz MG gdzieś przepadł... :/
Chciałbym w tym miejscu podziękować uprzejmie wszystkim, którzy w ramach wolnego czasu przekopują forum w poszukiwaniu tematu, gdzie jeszcze nic nie napisali i w ten sposób udowadniają mi piękną prawdę, że można mieć dużo wolnego czasu i być szczęśliwym człowiekiem z racji swojego błogostanu brakowozajęciowego, czego ja, niestety, nie jestem w stanie doświadczyć za specjalnie.

Quba Drake PW
24 września 2008, 07:54
Z tego co wiem to MG nie miał czasu. No wiecie napisać posta raz na dzień(lub dwa) nikomu nie zaszkodzi. Zgadzam się z f!eldem (Po raz pierwszy?). Według mnie to właśnie w roku szkolnym tworzy się ten niepowtarzalny klimat. Niedługo zaczną się dłuższe jesienne wieczory, a potem zimowe... W każdym bądź razie jestem ZA ponownym startem sesji..albo stworzeniem nowej. Mogę się poświęcić i zostać MG (może się sprawdzę), teoretycznie wiem co i jak, potrzebowałbym tylko osoby która miała z tym większą styczność, w razie problemów, żeby mi pomogła.

Alamar PW
24 września 2008, 19:00
Temat do pogaduszek o RPG macie w Komnatach Smoczych Władców, więc tam się przenieście jeśli łaska.


@Quba Drake
Przeczytaj sobie wspomniany temat, bo nie widzę jakoś byś za słowa "ja mógłbym poprowadzić" dostał zgodę na czwartą (chyba) już próbę stworzenie nowej komnaty w Grocie.

filus PW
24 września 2008, 19:01
Powiem tak: temat ten zostanie zamknięty w najbliższym czasie. Póki co dam Wam (zainteresowani sesją)jeszcze czas, by ustalić to i owo. Proszę jednocześnie o nie spamowanie. Od teraz dyskusja ma się (póki co) toczyć nt. reorganizacji sesji. Macie moje przyzwolenie na to. Każdy inny post NIE NA TEMAT będzie usuwany. Choć oczywiście możecie też zastosować się do zaleceń Alamara. Dziękuję za uwagę.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [RPG] w Grocie - trial version

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel