Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] rEwolucja Mufinków
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Field PW
1 kwietnia 2008, 13:04
Rozpoczynamy rewolucję! Niech przyłączą się wszyscy - i zielone koty i mądrość przedwieczna! Ta rewolucja została ustanowiona przez szóstoklasistów i nic nie stoi na przeszkodzie, by cała społeczność Kwaśnej Groty wzięła w niej udział, zwłaszcza, że wątroba ekierki przewodzi nam! Z pieśnią na ustach i mobilnymi lodówkami zwyciężymy! Latawce latających dywanów wygrają, niosąc ze sobą zew rzewnych łez pao-kai cierpiących z powodu przejedzenia krwawymi mufinkami kryształowych golemów! Ten stan to stan ponad stany! Burżuazyjne papierosy w puszkach już nie będzie miały więcej nic do gadania, skoro patronuje nam Gryf Królewski i Niezwyciężony Biały Od Mleka Jednorocznych Jednonogich Dwurożców Bitewnych! Wszystkie dziewice i niedziewice, wszystkie lisze, robale, upadli magowie, powstałe elfy, podnoszące się hobbity i ich Chochle Zagłady - powstańcie! Rejoice! Rejoice! Radosny nam dzień nastał, gdy biały niedźwiedź zatriumfuje w złotej klatce!
Obalmy reżim bitów i kodu zerojedynkowego! Niech zapanuje szesnastkowy indyferentyzm kiślu!

Mrrrau.

Solmyr PW
1 kwietnia 2008, 17:33
Ale że o co się rozchodzi? :D Coś niekumaty jestem ostatnio czy coś... Ale skoro jest tam latający dywan, to się przyłączam :D.


Pozdrowienia dla Gogola :P

Nemomon PW
1 kwietnia 2008, 17:40
Rozchodzi się o Świętą Liszokrację, której będę bronił do śmierci a zapewne i po niej także, mimo iż nie jestem Liszem!

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2008, 18:15
Hobbity?

Jako, że jestem chyba jedynym niziołkiem na tym forum, to muszę wziąć swój Chochel Zagłady i pójść/polecieć z wami. Aczkolwiek nie mam pojęcia, o co chodzi...

TOLBERTI PW
1 kwietnia 2008, 19:38
Pobiegnę do domu po wielkie żelazko bojowe zabijania elfów i się dołączam.

Altair PW
1 kwietnia 2008, 20:01
Powinno być: Obalmy reżim bitów i hobbitów kodu zerojedynkowego!


Ginden PW
1 kwietnia 2008, 20:11
Tak! Razem stawimy czoła Onym i Tamtym! Bić dyktatorów! Za półkę antylop! Nasz żyrafy są za zielone! Czas na kefir! Jak jogurt pokryje się zielonkawym nalotem od razu staje się smaczniejszy! Czas na pieczenie bazaltu! Zapraszam na grilla! Podamy Cię szybko i dobrze wysmażonego! Aaaaa! Galaretka spotkała się z Galaretkiem! Fioletowe niedźwiedzie szturmują Grotę!
Pozdrawia
Eukaliptusowy generator drgań, Ginden.

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2008, 20:26
Już chyba zrozumiałem. Kupię marchewki. Albo i nie. Nieważne.

Atakować! Bić! Szarżować! Ukatrupić! Zastrzelić! Zaspawać! Wyssać! Zmierzyć! Podgrzać! Zważyć! Niech ta rewolucja będzie Wielką i Jedyną w Swoim Rodzaju, ale nie do końca, bo tamci mogą zrobić rewolucję Jeszcze Większą i Jedyńszą w Swoim Rodzaju. Ale im się to nie uda, jeśli dojdę do ich szeregów, albowiem mój Chochel Zagłady zdzieli ich na ułamki niewłaściwe.
Do broni, bracia i siostry! Szczęście jest tak niedaleko, że aż je czuć uszami. Nieważne, ile macie lat, ważne, jakie macie fryzy! I wszystko to po to, by kalafiory mogły żyć spokojnie przez następne tysiąc pięćset sto dziewięćset lat bez żadnych najazdów buraków i innych śledzi!

NIECH ŻYJE SOCJALISTYCZNY DŻEM REWOLUCJI I OSZOŁOMÓW!

vinius PW
1 kwietnia 2008, 22:28
...bzium?

Field PW
1 kwietnia 2008, 22:51
Bzium. Mrrau...

Nie, to nie rewolucja liszokracji! Bracia (i siostro/-y?) - to rewolucja o coś więcej! Mówiące krwawe mufinki powzięły protest w topniejącej lodówce na zapleczach Tawerny! To nowa jakość! Nowy styl zerolitrówek! 0%!

Acid Dragon PW
2 kwietnia 2008, 00:04
Alamar pragnął bardzo, żebym przekazał Wam to :P


Field PW
2 kwietnia 2008, 00:46
Prima Aprilis się skończył, a parada wolności i równości idzie dalej...

(Acid, przyznaj, że sam byś nam to przekazał z wielką przyjemnością :P)

Alamar PW
2 kwietnia 2008, 09:03
Cytat:
Alamar pragnął bardzo, żebym przekazał Wam to :P
Dodam tylko, że:
Rewolucji wam się zachciało? Proszę, kto pierwszy pójdzie w ślad za przywódcami Rewolucji Francuskiej? Nikt? Nie wstydźcie się... ;P

vinius PW
2 kwietnia 2008, 12:17
A ja co roku semper fidelis :)...

TOLBERTI PW
2 kwietnia 2008, 17:50
Dzięki za sprzęt Acid :P

Ptakuba PW
3 kwietnia 2008, 21:02
*Idzie do sklepu i pyta, czy można kupić Chochel Zagłady. Wraca z Łyżką Armagiedonu*

BUNT! BUNT!
Nasza partia bolszewicko-demokratyczno-satanistyczna opanuje cały Zasadowy Otwór w Ziemi! Elfy, ludzie, krasnoludy i kałamarnice, łączcie się, by obalić reżim liczy, na który nikt nie liczy! Waszej władzy potężna wić będzie od dziś w lochach gnić i bić się z troglodytami przez wogifikację mającymi 666 HP! Hahaha! Umrzyjcie!

Qui PW
4 kwietnia 2008, 00:52
UbiSoft is sorry to inform that "die" option isn't implemented yet. We hope to get it done in time to include it in the 1.98 patch. We apologize for any inconvenience.

AmiDaDeer PW
5 kwietnia 2008, 15:05
HAI! Watashi wa iotoshita!

...znaczy się...

Niestety, nasz bunt został zdławiony przez Złe Siły Złych Ludzi Złego Pokroju Złej Pietruszki. Musieliśmy wykonać taktyczny odwrót i schować się w polu kapusty...

Ale się nie martwcie! Niedługo zrobimy jeszcze większą rewolucję, tym razem używając Wymiatających Rondli Tysiąca Piorunów i Mocy Mistrza Yum Yum! Zniszczymy burżuazję tak, jak ona zniszczyła nas!

(hi, hi, hi...)

EDIT do posta niżej:
Zmienione. :P

Nemomon PW
5 kwietnia 2008, 15:39
A kiedy zmienisz swój avi by nie rozciągał Forum?

Wiewek PW
6 kwietnia 2008, 14:19
Dołączam się do tej rewolucyjnej ewolucji! Użyję mojego Sera Strzelającego Pustymi W Środku Ognistymi Kulami! HAHAHAHAHA! Nikt tego nie przeżyje! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! (hik!) Ops... Czkawka. (hik!) Działanie odwołane. (hik!)
strona: 1 - 2
temat: [Archiwum] rEwolucja Mufinków

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel