Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 162 - 163 - 164

Altair PW
4 marca 2008, 02:44
Jedenastego marca będzie druga rocznica założenia tego tematu. Można by się spodziewać, że po takim czasie projekty jednostek będą na coraz wyższym poziomie. Niestety jest coraz gorzej i nie chodzi mi tu bynajmniej tylko o jednostki. Drastycznie obniżyła się ogólna zrozumiałość i poprawność postów (Szczególnie w ostatnim półroczu). Nie piszecie z sensem ani na temat. Usunąłem stąd grubo ponad 100 postów i poprawiłem cześć "niestagowanych" linków. "Bagienko" jakim stał się ten temat nadal wymaga systematycznego "osuszania". Wprawdzie nadal sporo tu oślizgów, ale ryzyko wprowadzenia się Hydr Chaosu zostało tymczasowo zażegnane. Mam nadzieje, że zaczniecie w końcu stosować tagi i przestaniecie offtopować przy byle okazji. Jeśli nie macie nic mądrego do napisania lepiej wstrzymajcie się od "głosu".

vinius PW
4 marca 2008, 15:05
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak żaden nie potrafi" - mówi ludowe przysłowie, do którego jednak się nie odniosę, bo coś-tam się w życiu robiło. Teraz wyjaśnienie: jeżeli ktoś pokazuje tutaj jednostki, niech zrozumie, że się spotka z krytyką, albo zostanie samodzielnym, niezależnym, niepodlegającym krytyce unitmakerem (czyli odwalaczem totalnej chały). Spodziewałeś się zachwytu? Cóż, nie moja wina, że nie każdemu jednostki wychodzą. Zadaniem ludzi tu urzędujących jest obiektywna krytyka i udzielanie pomocy technicznej, co staram się robić.

Spójrz na jednostki np Kallena na forum TI - tutaj mamy do czynienia z solidną robotą, i nawet, gdy widać, że Jego jednostki są posklejane, to są posklejanie naprawdę przyzwoicie. I co najważniejsze: ma na nie pomysł!

Na zakończenie pragnę powiedzieć, że jestem innej płci, niż Ci się zdaje, a jak nie rozróżniasz kobiet od mężczyzn to czas porozmawiać na ten temat z rodzicami. Jeżeli masz jeszcze jakieś uszczypliwości natury osobistej, to proszę prywatnie, a nie spamować forum.

PS. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak ja zaczynałem tworzyć animacje, to proszę sobie śmiało poszukać na tym forum (konkretnie: w tym temacie) oraz na forum CH. Dobrze wiem, że nie jest pracą łatwą zrobienie czegoś porządnego, gdy sam nie jestem w tym mistrzem., mam jednak doświadczenie techniczne, ponadto widziałem procesy powstawania niejednej jednostki. Nie chcesz słuchać rad - rób dalej swoje i czekaj, aż WoG weźmie Twe prace z pocałowaniem ręki, czego Ci serdecznie życzę.

A teraz nie aby zbumpować temat, lecz aby pokazać moją prostą (bez przekolorowania), szybką (jedynie sklejanka wyciętych elementów) pracę. Jak sie kiedys może komuś spodoba to pozmieniam i zaanimuję. Jest to nowa wersja Fire Volha:

...którego niegdyś prezentowałem. Do tego, gdybym miał czas, z chęcią dodałbym płonący miecz i przekolorował elementy ubrania i tarczę na czerwono, ew. dodał pelerynę.

EDIT: będę! Obiecuję! Tylko nie bijcie już!!
AltairAltairI ty Viniusie... Edytować i łączyć bo będę usuwać bez litości.


Martin14m PW
5 marca 2008, 08:57
Przepraszam, ale wydaje mi się że gdzieś (na filmie chyba jakimś) spotkałem się z kobietą imieniem Vinius. A co do jednostek, to ok. Przegrałem. I nie wydaje mi się aby jakakolwiek moja (nowa) jednostka was uszczęśliwiła. Hasta la vista!

avatar PW
5 marca 2008, 15:32
Wcale się nie dziwię, że tak mało jest dobrych projektów jednostek. Słowo krytyki i już twórca się obraża, żegna, zniechęca itd... Czy to aż takie trudne jest, że czasami nad dobrymi efektami trzeba posiedzieć, poświęcić dużo czasu i wywalić do kosza mnóstwo prób? Znani reżyserzy, pisarze - ich początki pierwsze prace tez miały lichą wartość, były kiepskie ale... w kilku latach widać było do czego prowadzi upór i samozaparcie.

Quba Drake PW
10 marca 2008, 22:32
Panowie(i panie) wena twórcza wraca. Oto mój kolejny projekt, Strażnik... czegoś tam, bo dokładnie nie wiem czego(propozycje mile widziane).



Tak więc krytykujcie(nie martwcie się, nie zamknę się w sobie i dalej będę pisał na forum).

No i nawet ten no, Tag się udał xD.

Ps. Pokazałem kilka wersji(ponumerowane od lewej do prawej czyli 1;2;3;4).



MCaleb PW
11 marca 2008, 02:02
Da! Wreszcie coś ciekawego się tu pojawiło. Moim skromnym zdaniem powinieneś drugiemu poprawić naramienniki w takim stylu, jak ma czwarty, a będzie idealnie. Nie rób podświetlanych włóczni, bo źle to będzie wyglądać po konwersji na gif. Ewentualnie poeksperymentuj z innymi hełmami i kolorami zbroi (nie przepadam za złotem, wolę srebro). No i jeszcze animacyjka.

vinius PW
11 marca 2008, 10:51
Niezgorsze! Proponuję opcję nr 2 z hełmem - koroną z wersji 3 (w końcu coś oryginalnego). Gdyby jeszcze tylko nie przekolorowywac butów i zapowiada się naprawdę ciekawie :) powodzenia!

Quba Drake PW
12 marca 2008, 15:01

Poprawiłem mój projekt ;]. Oto on:



Ps. Ma ktoś propozycję, jak to coś nazwać.

dambibi PW
12 marca 2008, 16:20
Złoty Psionik ?

vinius PW
12 marca 2008, 17:26
Bardzo fajny, tylko tam chyba kilka ciemnych pikseli nie wyciętych z włóczni :) zamierzasz to animować? Jeśli tak, to super!

MCaleb PW
12 marca 2008, 19:24
Nie zmieniłeś naramienników, są trochu za duże, nie sądzisz? No i przesadziłeś, moim zdaniem, z rozmiarem tej włóczni.

Viniusie, niewyciętych.

Quba Drake PW
12 marca 2008, 19:36
No o takie naramienniki mi chodziło. Włócznia, no postaram się ją zmniejszyć;].
Animacja, nic nie obiecuję(najpierw chciałbym Kosia skończyć).

Kulex PW
12 marca 2008, 20:07
Mam dobrą nazwę:
Strażnik światła

AmiDaDeer PW
13 marca 2008, 19:11
On światła jest? Bo mi się nie wydaje...

Świetna jednostka. Nie wiem, jak to coś nazwać, ale mam nadzieję, że ktoś wymyśli jakąś ładną nazwę... Tylko zanimować i będzie kul.

Quba Drake PW
15 marca 2008, 08:46
Osobiście to myślałem nad Strażnikiem Niebios albo Strażnikiem Grobowca.

Ginden PW
15 marca 2008, 10:56
Najpierw animacja, potem nazwa. Jednostka bardzo ładna. Na szczególną uwagę zasługuje głowa, choć łysina trochę dziwnie wygląda. Spróbuj poeksperymentować Z różnymi głowami (gigant, tytan, archanioł, anioł, może czempion?).
Do animacji też w miarę proste (w przeciwieństwie do projektu Martina14m z efektem psalmu mocy jako nogami).

Quba Drake PW
15 marca 2008, 14:01
Taa... Animacja. Czy mógłby mi z nią ktoś pomóc? Bo ja mam do tego że tak się wyrażę dwie lewe ręce ;].

Gadu-Gadu mam w profilu. Jakby ktoś chciał pomóc to proszę o kontakt.

Zalew PW
16 marca 2008, 23:14
Jako że ostatnio nie miałem co robić w wolnym czasie, to powyciągałem klatki minotaura z mm8, po zmniejszałem, zmieniłem paletę barw i złożyłem defa.

Może i w złym temacie i jednosta takowa jest (ale ma troszke inny wygląd w NU (Acid, nie bylo w tym ani procenta twojej pracy, więc sie nie czepiaj, ok?))

http://www.mediafire.com/?yt9ledccnyx

ściągnijcie sobie, jesli chcecie :)

vinius PW
17 marca 2008, 15:20
Gdybyś wrzucił 1 klatkę animacji na jakiegoś imageshacka to byłbym wdzięczny :) i inni myślę, że także.

Ginden PW
17 marca 2008, 16:46
Wow, dziękujemy ci, że stworzyłeś, to co było stworzone!
Na serio: konwersja z MM nie jest żadnym problemem dla inteligentnego człowieka (nie zdolnego, ale potrafiącego myśleć logicznie). W komnacie teamu TI jest nawet poradnik krok po kroku. Tylko zmiana palety jest dziełem twórczym, resztę mógłby wykonać automat.
strona: 1 - 2 - 3 ... 54 - 55 - 56 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel