Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: com to net
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3

Nemomon PW
9 marca 2008, 18:38
Czyżbyśmy zamienili forum.acidcave.com/ na forum.acidcave.net/ ? Uff, a ja się denerwowałem, czemu mi wyskakuje komunikat "The domain "www.forum.acidcave.com" has been locked."

vinius PW
9 marca 2008, 18:54
Racja, nawet bym tego nie zauważył. Owszem jest .net, a jeśli jest .net, a .com nie działa, to znaczy, że .com nie ma :P pozostaje pytanie: jedynie zmiana domeny, czy serwera wraz z domeną?

Nemomon PW
9 marca 2008, 19:03
Ja zauważyłem, ponieważ do Groty wchodzę poprzez Ołtarz WoG a dopiero przeglądam resztę Komnat. Jak zobaczyłem, że Forum nie działa, chciałem się skontaktować z Acidem poprzez maila. Wszedłem na stronę awaryjną, potem link na banner i oto niespodzianka - forum działa ^^.

Acid Dragon PW
10 marca 2008, 01:48
My mamy gdzieś stronę awaryjną? :P

Anyway, o zmianie domeny na .net informowałem już kilka miesięcy temu. Spodziewałem się wówczas, że domena .com przestanie działać w ciągu kilku dni, ale jednak tak się nie stało. Jak widać - przestała działać wreszcie teraz ;P.

Kiedyś spróbuję ją odzyskać, bo mimo wszystko myślę, że jest niejako "pierwotna", ale do tego czasu będziemy funkcjonować na .net.

W związku z tym pewne rzeczy mogą też nie działać jak trzeba - jeśli ktoś coś zauważy, to krzyczeć.

Trang Oul PW
10 marca 2008, 02:09
AAAAAAA! Dział Eq nie działa! :P

Acid Dragon PW
10 marca 2008, 02:20
OK, I see it.

No to chyba już działa.... nie gwarantuję, czy tak jak należy ;P

Nemomon PW
10 marca 2008, 11:59
Acid:
My mamy gdzieś stronę awaryjną? :P

Chodziło mi o Kopia Strony z Google.

Acid:
Spodziewałem się wówczas, że domena .com przestanie działać w ciągu kilku dni, ale jednak tak się nie stało. Jak widać - przestała działać wreszcie teraz ;P.

Widać, przestarzałe posiadam linki...

Acid:
nie gwarantuję, czy tak jak należy ;P

Okaże się w praniu :P.

Micki PW
10 marca 2008, 16:32
Zauważyłem, że niektórzy (ci, co mają je z Groty) stracili avatary.
Co ciekawe, nie mają też domyślnego.

vinius PW
10 marca 2008, 16:38
Chyba coś się zepsuło z zegarem (albo przespałem przestawianie czasu na letni). Piszę tego posta o godzinie 15:38 i cóż wyświetla?...
(sprawdziłem: wyświetla godzinę 16:38.)

Micki PW
13 marca 2008, 21:40
Zauważyłem, że kronika newsów nie działa.
Newsy nie mają też obrazków.

Qui PW
15 marca 2008, 00:33
Oj Vinius Vinius, jak ty nic nie wiesz... ;). W USA zmieniają czas 3 tygodnie wcześniej, jakby nie mogli nic zrobić jak normalni ludzie. Tydzień po świętach wrócimy do normy, bo nie chce mi się ciągle przestawiać.

Nemomon PW
15 marca 2008, 12:41
Czas zostawić czas w spokoju. Nam w większości przypadków wystarczy informacja, że nowa(e) wiadomość(i) została(y) zapodana(e). Wydaje mi się (najpewniej i błędnie), ze nie jesteśmy szpiegami (albo i jesteśmy podwójnymi), by wiedzieć dokładnie co do sekundy, kiedy dana(e) wiadomość(i) została(y) przesłana(e). Mam powód przypuszczać, że na arenie Groty nie będą rozgrywane walki o przyszłość świata (co najwyżej, ob. Groty). Dlatego też, wystarczy nam czas orientacyjnie przybliżony, plus / minus godzina.

vinius PW
15 marca 2008, 13:22
Sprawy fundamentalnej, jaka jest godzina, się nie zajmujecie, a kształtem ikonki przy napisie "oznacz jako przeczytane" czy innym to priorytety :P

Nemomon PW
15 marca 2008, 16:55
Na godzinę i tak mało kto patrzy. Ikonka przy ""oznacz jako przeczytane" czy innym"", to priorytety, gdyż budują nastrój oraz są dowodem, że Forum nie jest zaniedbane, umierające czy coś do tego podobnym. Na ikonkę się patrzy a na datę nie :P.

Kulex PW
17 marca 2008, 10:33
Przez te "Com to Net" w archiwum newsów i Equilibris trudno się przegląda obrazki.
Trzeba cały czas zmieniać w adresie strony z com na net.

MCaleb PW
17 marca 2008, 12:30
Tak to jest, gdy zamiast "./" (tudzież "../") stosuje się w adresie pełny adres strony. :P
Nawet subdomeny da się załatwić.

Alamar PW
17 marca 2008, 14:59
Powrót z Galerii Avatarów też nie działa poprawnie.

Co do grafik z niusów, to jak znajdę czas, to spróbuję poustawiać je w podany powyżej sposób. Bo zamiana wszystkich *.com na *.net nie ma sensu - skoro być może Grota wróci kiedyś na stary adres.

Acid Dragon PW
17 marca 2008, 20:45
link w galerii poprawiony.
co do Eq - może, ale nie teraz.

dambibi PW
18 marca 2008, 20:52
Jak pamiętam do "com to net"było kilka miechów temu.Panowie otrząśnijcie się ;)

Nemomon PW
18 marca 2008, 21:26
Jak widać skutki odczuwamy do tej pory :P.
strona: 1 - 2 - 3
temat: com to net

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel