Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2005
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Naruto-kun PW
26 sierpnia 2005, 21:01
Kiedyś padło hasło odnośnie spotkania forumowiczów. W tym roku nie widzę za bardzo kiedy i jak, ale w przyszłym roku... To już zależy od was, gdzie i czy wogóle ktoś jest tym pomysłem zainteresowany. Miejscem wcale nie musi być centralna Polska jak ktoś mówił, ale pomorze. Czemu? Bo ja mieszkam w Słupsku :P a Rabican i Kazaam podobno w okolicy. A inni mogliby połączyć przyjemne z pozytecznym i w przyszloroczne wakacje przy okazji zjazdu odwiedzic i nasze morze :P

Acid Dragon PW
26 sierpnia 2005, 21:55
na pewno w przyszłym roku będzie to miało jakąś szansę na realizację. Co do ogólnego jakiegoś zlotu, to może jednak centrum byłoby wszystkim bardziej na rękę. Oczywiście trzeba by trochę pokombinować na temat gdzie, jak, kiedy, etc, ale to kwestia wielu miesięcy jeszcze.

natomiast możnaby spróbować jakiegoś regionalnego zlotu, czy co :). Osobiście jak najbardziej pomorze mi odpowiada :). Możemy spróbować w jakiś weekend albo co - tak spontanicznie jakoś w kilka osób. zobaczymy jak tam z możliwościami transportowo-czasowymi rabicana i kaazama. Osobiście najbardziej odpowiadałaby mi druga połowa września.

Kaazam PW
29 sierpnia 2005, 09:02
Jasne że mieszkam blisko Słupska. W Główczycach 32 km. od niego a Rabican w Cecenowie 44km. od Słupska. I chyba ze spotkaniem nie powinno być problemu. Poza tym ja będę szedł do Słupska do szkoły to się chyba będziem często widywać.

A co do miejsca spotkania na pomorzu. Mi i Rabicanowi najbardziej by odpowiadała Łeba. Bo mamy niedaleko >_<. A jak wam?

Acid Dragon PW
29 sierpnia 2005, 11:59
jeśli to pomorze, to wszystko mi jedno :P. po wycieczkach na drugi koniec Polski to i tak blisko.

Kaazam PW
30 sierpnia 2005, 16:15
Wierzę ci Acidzie. Jak jechałem raz do Warszawy, to mnie szlag brał. Więc co do tych spotkań to trzeba będzie się zmówić na czas, miejsce, no i kto będzie, bo może się okazać, że będę tylko ja i Rabican >_< (co chyba w razie zlotu na pomorzu dość prawdopodobne)

Alamar PW
30 sierpnia 2005, 19:20
Co do mnie, to ja wszędzie mam daleko (mieszkam na końcu Polski), więc wszelkie zloty odpadają. Ewentualnie może na Pomorzu, ale na pewno nie w tym roku.

Kathrin PW
30 sierpnia 2005, 19:41
Jesienią, niestety, już nie dam rady nigdzie się ruszyć, chlip:(
Ale szczerze życzę wszystkim forumowiczom udanego zjazdu, choćby lokalnego:)
Natomiast w przyszłym roku pojadę nawet nad morze żeby Was wszystkich poznać:)



Acid Dragon PW
30 sierpnia 2005, 19:44
a może jednak się pokusicie?

jakaś sobota czy niedziela pod koniec września - najprawdopodobniej 24-25.VIII. jeden dzień na kilka godzin - tak czysto spontanicznie bez jakichś planów. Może ktoś przez przypadek będzie znał Łebę i zaprowadzi nas do kiegoś klubu :P, a w razie czego zawsze są wydmy i inne "malownicze" tereny.

Kaazam PW
31 sierpnia 2005, 16:11
Łebę znam ja. A dobrego klubu tam nie ma. Co do wydm to polecam. Są bardzo piękne. Raz podczas rajdu przez wydmy wygrałem, bo pierwszy doszedłem. I chciałbym jeszcze raz się przejść, no i zjechać z Góry Łąckiej. Ostatnim razem nie zjeżdżałem, bo to wielka góra no i nie chciało mi się iść. No co do daty Acidzie to chyba chciałeś napisać 24-25 IX bo w sierpniu to nie damy rady.

Poza tym wszystkim życzę szczęśliwego roku szkolnego ( cholera znowu katorga >~<)

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2005, 16:55
sierpień, wrzesień...... jakby wehikułu czasu jeszcze nie wynaleźli :P czepiasz się :P

Kaazam PW
2 września 2005, 17:18
Nie czepiam się myślałem że to pomyłka. Ale widzę, że ty taki masz więc muszę też sobie kupić >_<.

Kathrin PW
3 września 2005, 06:45
Acid, to może jakaś lista ewentualnych chętnych?
A tak swoją drogą ciekawe, co się z niektórymi ludźmi (???) dzieje? Rabican miał się wypowiedzieć w sprawie ewentualnej sesji; kiedy go Mor dopadł, pojawił się na chwilę, obiecał kontakt za jakieś dwa dni i znowu jak kamień w wodę.

Kaazam PW
3 września 2005, 11:45
Ja też nie wiem co się z nim dzieje. Nie widać go w szkole (chociaż lisz to lubi się dokształcać). A chciałem mu oddać jego księgi. Przekazać pewne wiadomości no i nośnik z ... Cholipa zapomniałem.

Acid Dragon PW
3 września 2005, 22:20
z Rabicanem rzeczywiście dobrze by było się skontaktować - Kaazam - masz do niego względnie blisko, może zajrzysz? bo jeszcze trochę i martwić się zacznę, a to jest cokolwiek nie w moim stylu...


wszelkie sprawy organizacyjne nieco później - przez następne 3 dni mogę być kompletnie nieuchwytny.

Rabican PW
5 września 2005, 21:16
The arcane powers which surrounded the dark depth of legendary Acid Cave let know Rabican the Power Lich that his arrival was awaited and urgent. He recited short incantation and teleported himself to famous domain of his friend, mighty Acid Dragon.

"Helluva!" he shouted, when the teleportation was complete "Chwilkę człowieka... znaczy lisza nie ma i już takie plany zaczynają snuć!

Primo po pierwsze: porządny zlot (wersja dla Smoków i pozostałych latających istot) tudzież zjazd (wersja dla wszystkich innych) odbędzie się w następnym roku. Kropka.

Secundo po drugie: z jego miniaturową, lokalną wersją nie musimy czekać tak długo. Koniec września jak najbardziej mi odpowiada.

Tertio po trzecie: w Krakowie najprawdopodobniej za (nie)długi okres czasu zjawię się osobiście, więc nie odmówię sobie przyjemności odwiedzenia Królowej. Jeśli oczywiście nie ma nic przeciwko.

>>> Kaazam: Mi i Rabicanowi najbardziej by odpowiadała Łeba.


Z tego, co pamiętam, nie pytałeś mnie o to :P. Co prawda takie umiejscowienie regionalnego zlotu nawet mi odpowiada, jednak zaczynam się obawiać, że wkrótce wyskoczysz z tekstem, iż rzuciłem propozycję typu 'Piwo dla wszystkich!'. Więc zachowaj umiar w czytaniu w moich myślach...

Kontynuując rozważania na temat Łeby, to muszę przyznać, że poważnie zastanawiam się, co bym tam robił (oprócz gadania ^^ ). Nawet zwykły mag jest w moim wieku wyniszczony długoletnimi eksperymentami, a opary rtęci źle wpływają na jego tężyznę fizyczną, lecz ja jestem liszem – prawdziwą skrajnością pod tym względem. Poza tym jako nieumarły 'przeciekam', więc nie mogę pić napojów wyskokowych...

>>> Alamar: Kaazam, dyslekcja dyslekcją (a właściwie dysortografią), ale postaraj się swoje posty przepuszczać przez Worda czy coś podobnego, bo czasem nie wiem co piszesz.

??? (czyt. "Czy naprawdę nie zauważyłeś poprawy?? Przecież pisze o niebo lepiej niż kiedyś!!")

>>> Alamar: Co do mnie, to ja wszędzie mam daleko (mieszkam na końcu Polski), więc wszelkie zloty odpadają. Ewentualnie może na Pomorzu, ale na pewno nie w tym roku.

??? (czyt. "Czyli gdzie mieszkasz? Okolice Szczecina? Mazury?")


>>> Acid: z Rabicanem rzeczywiście dobrze by było się skontaktować - Kaazam - masz do niego względnie blisko, może zajrzysz? bo jeszcze trochę i martwić się zacznę, a to jest cokolwiek nie w moim stylu...

Eh, wzruszyłem się ;D ... Faktycznie, długo mnie nie było, za co przy okazji bardzo wszystkich przepraszam, jednak praktycznie cały sierpień miałem czymś zawalony :( – a to kotka zachorowała, a to przyjechał kuzyn z dwoma nieletnimi panienkami (bez skojarzeń – to były jego córki, 8 i 10 lat; cały czas biegały za mną i wołały: "Wujek! Wujek!" :x – nawet sobie nie wyobrażacie, jak staro się wtedy czułem...) etc. etc. Ale było, minęło – mam nadzieję wkrótce nadrobić stracony czas. Strzeżcie się ]:-> !

Poza tym..." he looked at magical clock and stopped suddenly "Jasna i pieprzona cholera! Zaraza, mór, franca i trąd! Która to już godzina! Muszę znikać! Wybaczcie, pojawię się jutro z rana!" then Rabican cast Town Portal spell and disappeared in a cloud of pink smoke.

Alamar PW
6 września 2005, 07:25

>>>??? (czyt. "Czyli gdzie mieszkasz? Okolice Szczecina? Mazury?")

Gród Gryfa coś Ci mówi?

A jakikolwiek zjazd proponuje urządzać, gdy w okolicy będą jakieś imprezy (dzień danego miasta, inscenizacja danej bitwy, itp.), wtedy nikt nie będzie narzekał na nudę.

Kathrin PW
7 września 2005, 10:46
Rabicanie jak będziesz w Krakowie, zapraszam i już się cieszę na to spotkanie:)

Co do samego zjazdu, nie mam wątpliwości, że byłoby świetnie, nawet bez przygotowanego planu dnia:)

Kaazam PW
7 września 2005, 14:49


Co do Krakowa, to pod koniec roku szkolnego też będę jechał w tamtym kierunku.
( może się spotkam tam z Kathrin i Rabikanem, to by były jajca. No nie, nie byłyby. Zresztą ja tam przyszłości nie przepowiadam, ale miło by było się spotkać) Kathrin może najmiemy Cię ( ja i moja klasa ) jako przewodnika. Forsa zawsze się przyda, no nie?

Aha Rabican nie czytałem w twoich myślach, tylko tak sugerowałem. Wiesz miło by było tak przejść się wydmami, zobaczyć zachód słońca i mieć przy sobie ukochaną.


Kathrin PW
7 września 2005, 19:51

"Spacer po wydmach z ukochaną"...hmm, może z Xsi?:)



Kaazam PW
9 września 2005, 13:30
No i jak tam wydmy. Pasuje?
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Archiwum] Zlot KG 2005

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel