Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Co Was wnerwiło w te wakacje? (2005)
komnata: Podziemna Tawerna

Kaazam PW
16 sierpnia 2005, 14:10
Przychodze legalnie i co się dowiaduje. Że informatyk na kawiarni sformatował dysk i poszły herosi, wszystkie save games, a ja znowu musze czekać na niego bo te "pipy" z kawiarni nawet nie znają hasła do admina bo jako gość nie wprowadzi się herosów.

Trang Oul PW
16 sierpnia 2005, 14:34
Mnie wku..rzyła awaria niemal wszystkich stron o HoMM.

Kathrin PW
17 sierpnia 2005, 21:08
A mnie ktoś skasował wszystko co związane z Heroesami na moim własnym komputerze!!! Nie ma fanowskich scenariuszy i kampanii, które zbierałam lat kilka, nie ma save'ów, WoG przepadł, nie ma nic, nie ma też winnego!!!
Ech... szkoda słów. Okazało się - po ponownym zainstalowaniu, że legalne płytki z tzw. "Złotej kolekcji" są wadliwe, a te starsze już wcześniej podarowałam znajomym. Nie gram od tygodnia. Nie, lepiej, żebym nie rozwijała tego tematu.

Acid Dragon PW
17 sierpnia 2005, 21:47
auuu - współczucia.....

to tym bardziej bolesne, że wciąż miałem nadzieję, że Twe archiwa map Katarzyno w nieokreślonej przyszłości ujrzą światło dzienne i staną się dostępne również i dla innych...

wielka szkoda....

Erdamon PW
18 sierpnia 2005, 11:51
Katarzyno mogłabyś powiedzieć na czym polega wadliwość płyt ze Złotej kolekcji ? Bo zamierzałem w najbliższym czasie kupić ją.

Może udało by się odzyskać to wszystko jakimś programenm do odzyskiwania utraconych danych.

Kathrin PW
18 sierpnia 2005, 16:34
Wadliwość polega np. na tym, że w kampaniach bohaterowie nie przechodzą do kolejnego scenariusza. W danym scenariuszu możesz ich rozwijać ponad przewidzianą miarę, ale w następnym dostajesz pierwszopoziomowe "paskudy"; przykładowo zamiast rycerza Krystiana trafia ci się kompletnie nieprzygotowany do walki lisz:)) Z trudem można i z takimi jakoś sobie poradzić i ukończyć kampanie (w H3 są stosunkowo łatwe), ale gdzie wtedy przyjemność odwiedzania szkół i rozlicznych wież???


Co do odzyskania danych, mam wrażenie, że po prostu odinstalowano mi całych Heroesów pod nieobecność:( i to ze wszystkimi elementami.
Acid już wkrótce nowa część, co tam żałować róż:)

Alamar PW
18 sierpnia 2005, 16:40
Kathrin, skoro JB działa, spróbuj ściągnąć stamtąd patch do H3RoE (dział WoG). Może to pomoże z bohaterami.

EDIT:
Chyba jednak nie pomoże :(
Zajrzyj do Problemów technicznych w Sali Bohaterów, tam jest opisany ten przypadek.
A i ten problem dotyczy równiez orginalnych trzech części, jeśli są zainstalowane razem (winny H3SoD).

Acid Dragon PW
18 sierpnia 2005, 16:44
zgadza się - nie tyle płytki sa waldiwe, co cała złota kolekcja (we wszystkich wersjach i językach zresztą).

a pliki może rzeczywiście da się jakoś jeszcze odtworzyć programem do odzyskiwania danych? (norton undelete?)


Czekać do następnej części to jedno, ale zainteresowanie mapami pod H3 i H4 jest nadal wprost OGROMNE.

Naruto-kun PW
18 sierpnia 2005, 17:48
Ja także mam Heroes III ze złotej edycji, ale nie mam z nimi żadnych problemów, nie licząc tego, że w SOD siedliska gryfów nazywaja sie tak jak siedliska harpii ale to nie ważne. Jeśli Ci Katarzyno zależy na heroesach to mogę Ci pomóc. Najlepiej napisz mi na mail enrot@interia.pl

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
18 sierpnia 2005, 19:51
jak rozumiem, nie grałeś w kampanie RoE :)

Naruto-kun PW
19 sierpnia 2005, 00:47
Akurat się myslisz. Grałem w Odrodzenie Erathii (w sumie we wszystkie części Heroesów) i przeszedłem je (dodatków do H4 nie bo shit :P). I u mnie taki problem nie występował.

PO DROBNYM POMYŚLUNKU: PALNĄŁEM GŁUPOTĘ. Posiadam Heroes Complete, a nie Złotą Edycję. Pomieszały mi się nazwy. :(

Kathrin PW
19 sierpnia 2005, 13:16
Acid najlepsze kampanie i tak są w mojej głowie, już o nich pisałam - to "Wieczna miłość" i kampania Jacka - filusa, tę mam na szczęście na płytce.


Naruto wysłałam już meila do Ciebie:)

Naruto-kun PW
19 sierpnia 2005, 20:12
Może wysyłasz przez np. Outlook Expressa, a nie bezpośrednio przez przeglądarke i może są błędy w ustawieniach programu. A co do pomocy to mam w sumie wszystkie gry homm i mm (nie licząc dodatków do h4) więc mógłbym Ci coś przesłać. I mam sporą kolekcję map i kampanii (map mam około 1100). Jak chcesz moge Ci coś podesłać.

Kaazam PW
29 sierpnia 2005, 09:36
To wy tak trochę offtop. Ale ja tam dużo gram w HoMM III. No i wiecie pokłóciłem się z babką na kawiarni no i skrócono mi godziny przebywania. Ale może ma ktoś jutro o 17:00 chęć zagrać przez net. Jak tak to mój nr. TCP/IP 192.168.0.192. Czekam na odp. na adres. kaazam@o2.pl .

Qui PW
29 sierpnia 2005, 20:00
Nie pograsz sobie tak, to jest IP wewnętrzne. Mogą je zidentyfikować jedynie komputery z sieci lokalnej.

Kaazam PW
30 sierpnia 2005, 16:40
Dzięki za informacje. Wiesz jestem jeszcze mało doświadczony w tych sprawach no i... No to więc jak grać bo przez samo IPX to też nie pójdzie?

Rabican PW
13 września 2005, 06:42
Przyjedź do mnie, zobaczymy, ile się nauczyłeś :P. Może nawet mnie pokonasz :) (to nie jest żart ani kpina, po prostu od dawna z Tobą nie grałem).

Wracając do tematu. W te wakacje wnerwiło mnie wiele (WIELE) rzeczy. Przyjazd kuzyna i jego młodocianych córek, wieczny brak czasu (i piwa), kolejny format dysku (chociaż tym razem byłem przygotowany i sporo danych udało mi się uratować 8))... Długo by wymieniać. Jedna sprawa przyćmiła jednak wszystkie inne. Otóż na Allegro regularnie sprzedaje się WoGa. I to w ilościach (oraz cenach) hurtowych. Gdy widzę taką ofertę, to mnie po prostu krew zalewa (mimo że jestem liszem). Głównie z powodu świadomości własnej bezsiły...

Alamar PW
14 września 2005, 08:15
Może nie będę orginalny, ale w te wakacje zdenerwowały mnie problemy techniczne pewnej Jaskini (na szczęście Grota jest w lepszej kondycji) oraz pogoda. A, i jeszcze to, że wakację powoli się kończą (a co niektórym się już dawno skończyły).

Oraz naturalnie Winblows (wersja XP), pod którego nie da się zagrać w MMWoX (zacina się po kilku minutach grania - MM3 działa dobrze).
temat: [Archiwum] Co Was wnerwiło w te wakacje? (2005)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel