Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Narzędzia, programy, patche do modyfikacji
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Nemomon PW
21 lutego 2008, 18:21
Może i można, ale w innym temacie przeleci bez echa i mało kto zauważy a w nowym temacie każdy pomyśli, że coś nowego.

Kulex PW
21 lutego 2008, 18:33
W jaki nowym temacie można by było powiedzieć o HoMM tools?

Trang Oul PW
21 lutego 2008, 19:55
Lepiej by było poczekać, aż owo ustrojstwo powstanie, ale niech już będzie...

MCaleb PW
21 lutego 2008, 21:14
Wiecie, ja osobiście czuję dyskomfort patrząc na takie małe temaciki, traktujące o jakimś małym modziku. Niechaj powstanie jeden wielki temat "Nieznane Modyfikacje WoGa" i tam niechaj Kulex chwali się wygrzebanymi modami. Przy Ołtarzu panuje obecnie "wspaniały nieporządek", jeżeli chodzi o ilość tematów. Na szczęście nie ja tu sprzątam.

Altair PW
22 lutego 2008, 01:53
Zdecydowanie za dużo tematów. Dlatego wkrótce znikną stąd wszelkie offtopowe i nadmiarowe treści. Reszta zostanie przeniesiona.

Kulex PW
26 lutego 2008, 14:54
Czy istnieje jakiś edytor zapisów?

Killer 78 PW
11 września 2008, 16:18
Witam mam taki problem z COMMANDER-GODS (czy jakoś tak) mianowicie wrzucam plik do update uruchamiam instalatora pisze ze sie załadowało uruchamiam edytor i nie ma nic nowego! kiedys mialem ten pztch i wszystko było! prosze o odpowiedz

EDIT:edytor byl wylaczony a ktory pacth?

Altair PW
11 września 2008, 17:59
Są dwie ewentualności albo nie masz zainstalowanego patcha do edytora albo instalowałeś plik gdy był włączony edytor. Kto nie czyta dokumentacji ten sam sobie winny. :P

Dragonar PW
12 stycznia 2009, 16:18
Jaki jest typ dla portretów jednostek (plik TWCRPORT.def) w DefToolu? Wszystkie wypróbowałem i przy każdej wersji defa jest crash. :/

Sirielle PW
29 września 2014, 16:26
Witajcie!

Czytam forum od pewnego czasu, nadszedł moment by popytać.

Nie wiem jak zacytować wpis na tym forum, więc podlinkuję wypowiedź, więc ja podlinkuje - odnośnie H3 MAP TOOL :
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=303#7201
- link do programu jest najwyraźniej nieaktualny, a sama strona twórcy zdaje się mieć w sobie _wirusa_ (dostaje ostrzeżenie o umieszczonym tam trojanie). Dalej od 2006 roku mogło się sporo zmienić, zatem czy ten program jeszcze jest gdzieś dostępny i z jakimi wersjami HoMM 3 działa?

Link do H3 OBJECT EDITOR również nie działa.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [różne] Narzędzia, programy, patche do modyfikacji

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel