Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Age of Heroes ICTC III: Create a dream town for H6
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Alamar PW
10 lutego 2008, 18:38
Jutro szczegóły, a na dziś ten oto link.

Jeśli ktoś nie wie czym jest International Create a Town Contest, to zapraszam do szukania w temacie o HV (wyszukiwarki mają coś takiego jak "edycja->znajdź na tej stronie...", by wyszukać danego słowa).

Nagrodą jest (przywiążcie i zakneblujcie Viniusa) King's Bounty: The Legend (około kwietnia tego roku + ewentualny oślizg... tzn. poślizg ;P).

Propozycje oczywiście po angielsku, do 19 marca.


Dokładniejsze zasady, jak już wspomniałem, jutro.

I na koniec:
ICTC III Town Index (czyli spis miast)

vinius PW
10 lutego 2008, 19:10
Czuję zapach nagrody ^^ a wiecie, jaki będzie mój zamek? Odpowiedź brzmi: zwycięski! Nie mogę sobie pozwolić, by przegapić taki fajny konkurs, a do tego jeszcze lepszą nagrodę. Do modelowania biegiem marsz! (Rzekł Vinius, po czym obtarł pianę z pyska i pobiegł projektować)

Alamar PW
10 lutego 2008, 19:18
Cytat:
a wiecie, jaki będzie mój zamek?
Ten sam co w poprzednim konkursie plus poprawki? :P

vinius PW
10 lutego 2008, 19:51
Ekhm... no, jakby nie było - to będą duże poprawki!

dambibi PW
12 lutego 2008, 23:48
Niestety.Ja się za to nie biorę bo za słabo znam anglika ;/.



Vinius:widzę że zdrówko dopisuję(głowa wróciła na swoje miejsce ;).

Ptakuba PW
13 lutego 2008, 14:55
Heheh. Szkoda, że nie jestem doskonały w angielskim, bo całe miasto już mam opracowane (ci co wystawiają głowę poza AC wiedzą jaki robię sajgon na innych forach w tematach w stylu "wasze pomysły na..."), ale nie uda mi się przetłumaczyć. Ba, mam nie tylko pomysł na miasto, mam pomysł na całe HVI ;P

Tak na marginesie: jaki miasto stworzył Vinius w poprzedniej edycji? Z ciekawości pytam.

vinius PW
13 lutego 2008, 16:15
Ano, prawie że zwycięskie. Bagna (Swamp), nieco podobne do tych z H3, przy odpowiednich słowiańsko - kingsbounty' owych modyfikacjach. W tym roku muszę je trochę przeorientować, dodać więcej ludzi, może mi sie uda :) Przy okazji, chciałbym z tego miejsca podziękować nieobecnej dziś tu, niestety, naszej uroczej Karczmarki - Katrin - to dzięki Niej w poprzednim konkursie udało mi sie pokonać barierę językową (a wtedy trzeba było pisać pracę nie tylko po angielsku, ale i rosyjsku!). Jest gdzieś odpowiedni temat.

Ptakuba PW
14 lutego 2008, 13:56
Gdybym robił miasto to oczywiście smoczych rycerzy ;) Pewnie byłoby najsilniejsze w grze ;P

Zombie PW
20 marca 2008, 17:08
Jak bym umiał angielski i lepszy program do robienia postaci to pewnie ja bym wygrał. mam bardzo dużo pomysłów tylko nie moge ich zrealizować!

Nemomon PW
20 marca 2008, 17:33
Gdyby tak było, jak powiadasz Zombie, to pewnie już dawno byśmy się utopili w oceanie Modów oraz innych dodatków. Na szczęście oprócz głowy pełnej pomysłów, trza jeszcze mieć zdolności manualne. Polecam Ci przeczytać wiadomość. Myślę również, że po lekturze tamtego tematu, Twoja liczba pomysłów wzrośnie :D.
temat: Age of Heroes ICTC III: Create a dream town for H6

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel