Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Rekvizit beta 1.44 darmowy?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Kulex PW
3 lutego 2008, 10:06
Znalazłem na forum Rekvizita to darmowy Rekvizit beta 1.44.
Kiedy będzie darmowy Rekvizit?
Czy on naprawdę będzie darmowy, czy to tylko ucięta wersja?

Alamar PW
3 lutego 2008, 19:45
Na forum Ubisoftu znalazł się temat o tym płatnym modzie (bynajmniej nie zawierający superlatyw odnośnie zachowania i praktyki autorów), więc nic dziwnego, że team postanowił "w swojej dobroci" zrezygnować z opłat (jeśli ta wiadomość o darmowym dostępie do modyfikacji jest autentyczna).

EDIT:
Taa... jasne:
Cytat:
We have responded to all requests sent in the mail.

Kulex PW
3 lutego 2008, 21:46
Czy ktoś ma na swoim dysk tego darmowego Rekvizita?
Wysłałem parę godzin temu maila do Remedego i nie otrzymałem darmowego Rekvizita.
Przetłumaczyłem maila na Rosyjski dzięki temu.
Może mi ktoś wysłać tego Rekvizita?

Edit:
Zacząłem dopiero ściągać, tu jest Antyrekvizit, czyli darmowy Rekvizit beta 1.44.
http://www.woggrad.ru/ARCHIVE/index.php?&direction=0&order=&directory=ANTIREKVIZIT
Dziś jest wielki dzień.

Trang Oul PW
3 lutego 2008, 23:03
Antyrekvizit już dawno był dostępny.

Kulex PW
4 lutego 2008, 20:11
Wypakowałem wszystkie pliki do folderu z grą, uruchomiłem install.bat, uruchomiłem grę i było mnóstwo błędów.
Jak ją poprawnie zainstalować?
Ktoś mi pomoże?

avatar PW
4 lutego 2008, 20:34
To były błędy czy też zwykłe komunikaty po rosyjsku? Język rosyjski w WoGu wyświetlany jest w postaci "krzaczków", więc może to było zwykłe okno konfiguracyjne :).

Kulex PW
5 lutego 2008, 15:35
Błędy są takie.
W menu głównym tytuł jest z WOGowy, wygląda to dziwnie.
Menu WOGifikacji jest zepsute, nie ma tła, przy wyborach opcji są białe kwadraty.
Jak włączam mapę bez ERMu (i z ERMem), WOGifikuję ją, to mi wyskakuje mnóstwo rosyjskich pytań i nie mogę dojść do końca.
W edytorze, w zasobach nie może odnaleźć jednego.
Zainstalowałem RTZa, ale okna są w nieporządku.
http://img184.imageshack.us/img184/8333/rtzerreurqf2.jpg
Jest program, który by naprawił zniszczone rosyjskie litery?

avatar PW
5 lutego 2008, 16:20
Właściwie to przychodzi mi do głowy tylko jeden taki program - rosyjska wersja H3/WoG a może i windowsa...

Kulex PW
5 lutego 2008, 16:39
Czy ktoś jest zarejestrowany na forum df2.ru?
Jak tak, to mógłby w temacie o angielskim Rekvizicie napisać o Gogle translatorze.

Nemomon PW
5 lutego 2008, 17:09
Hmmm, szczęśliwie, że akurat dziś zapodałeś tego linka do grafiki z problemem. Kopiowałem dzisiaj koledze WoGa i wyskoczył mi identyczny obraz. Ponieważ kolega nie ma najnowszego CD-Roma, myślę sobie, iż to była wina, iż nie wszystkie pliki zostały skopiowane. W Twoim przypadku może jest identycznie - Twój system lu WoGóle całe archiwum ma brakujące pliki.

Kulex PW
8 lutego 2008, 16:40
Trzeba mieć stary folder Lib1.res, który jest w folderze ZVS.

Edit:
W Wordzie trzeba było otworzyć skrypty.
Nie wiedziałem że litery rosyjskie to Cyrylica.

Ktoś by mi pomógł tłumaczyć skrypty?
To dużo roboty.
Teraz tłumaczę SCRIPT01.ERM.

Czy ktoś wie, gdzie ściągnąć mapy do Rekvizita?

Nemomon PW
8 lutego 2008, 18:38
Sorry za off topic, ale Kulex, czy to Ty cały czas bumpujesz ten temat (tworząc post oraz go kasując) czy to z forum jest coś nie tak? Nie wierzę, że po kilkunastokrotnym resetowaniu przeglądarki, cały czas mi się pojawia ikonka "New Post". i to już od kilku dni a nie tylko dzisiaj.

Kulex PW
8 lutego 2008, 18:52
Jak ktoś nie zauważy, że jest nowy post, to nikt nie odpowie.

Altair PW
8 lutego 2008, 20:22
Zapewniam, że wszyscy, który oglądali forum w ostatnim czasie, zauważyli także twój post. Kolejne tego typu praktyki mogą skończyć się tylko zamknięciem tego tematu, a wtedy naprawdę nikt nie odpowie.

Trang Oul PW
8 lutego 2008, 21:42
Może po prostu nikt (poza tobą) nie ma nic do napisania?

marek11 PW
20 lutego 2008, 09:48
Czy komuś udało się wypróbować ten dodatek, jakieś opinie na ten temat ?, ja narazie tylko obejrzałem filmik-prezentacje rekvizit i gra wyglądała interesująco. Jest może dostępna wersja w j. ang.

Kulex PW
20 lutego 2008, 10:16
Ja wypróbowałem.
Nie trzeba tylko wypakować wszystkie pliki, uruchomić instal.bat i włączyć WOGa.
Trzeba jeszcze coś zrobić w pliku H3REK370.exe.
Ściągnij ten plik: http://rapidshare.com/files/93358628/KEY.zip.html.
Wypakuj do katalogu z grą i uruchom H3rek370.exe.
Naciśnij na ???
http://img411.imageshack.us/img411/8837/rekvizyv2.png
I nie wiem co dalej.
Zanim zainstalujesz Rekvizita, to skopiuj grę, jeśli nie chcesz reinstalować gry.

Wersja Angielska nie istnieje, ja przetłumaczę tą grę.

marek11 PW
20 lutego 2008, 15:08
W takim razie chyba najlepiej będzie poczekać na wersję angielską lub polską, bo nie będzie przyjemności z grania w tym języku, a na dodatek pewnie mi zmiksują się czcionki i nie bedą się poprawnie wyświetlały okna z tekstem, opcjami, itp. Dzięki za informacje i powodzenia.

Pan ciemności PW
4 maja 2008, 19:53
Powracam!

Ludzie, czy ktoś ma hasło rekvizita?

Kulex PW
4 maja 2008, 21:07
Hasło nie potrzebne, bo jest AntiRekvizit, czyli darmowy Rekvizit.
Patrz link na górze.

altairaltairJasne. Ten offtop jutro zniknie.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Rekvizit beta 1.44 darmowy?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel