Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Przenosiny...
komnata: Przeklęta Machina

Qui PW
20 lipca 2005, 12:24
Z okazji tymczasowego przeniesienia forum być może pojawią się jakieś drobne anomalie. Nie należy się tym jednak przejmować, z chwilą powrotu pod poprzedni adres wszsytko wróci do normy.

Boryna PW
21 lipca 2005, 14:31
To ja Boryna z mojego starego konta założonego dawno temu.Niewiem czy to podchodzi pod lekie anomalie.Nie mogę się zalogować na konto Boryna.Próbowałem kilka razy ale to na nic.Wyskakuje mi że mam blęde hasło lub login.Czy to ma związek z przenosinami czy ktoś włamał mi się na konto?

Qui PW
21 lipca 2005, 15:05
To prawdopodobnie wina polskiego znaku w haśle. Zmieniłem ł w twoim haśle na l i powinno być już ok. A w ogóle to odradzam na przyszłość polskie znaki w hasłach... bo przy różnych przenosinach/awariach/itp kodowanie zazwyczaj krzaczy się pierwsze :P.

Boryna PW
21 lipca 2005, 15:46
Niestety problem dalej występuje.

Qui PW
21 lipca 2005, 22:35
To dziwne, właśnie się zalogowałem na twoje konto i wszystko działało. Powiedziałbym że to wina serwera, ale na inne konto możesz się zalogować, więc ta możliwość odpada. Na pewno wpisałeś dobre hasło (przez l?). A nick z dużej?

Boryna PW
1 sierpnia 2005, 20:45
To ja Boryna.Po powrcie na stary serwer wszystkow wróciło do normy.
temat: Przenosiny...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel