Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Tak na początek...
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Qui PW
19 sierpnia 2004, 13:15
Na początek rzeknę, iż jestem odpowiedzialny za bebechy tego miejsca. To forum nie jest może piękne ani wspaniałe, ale za to nie działa na phpBB, a to już coś. Może zawierać błędy. Może zawierać niedociągnięcia. Może zawierać orzechy. Ale na pewno zawiera smoki ;). 
 
W przyszłości forum wzbogaci się o nowe funkcje. Prawdopodobnie. Będą one ogłaszane tutaj albo gdzieś obok. Możecie oczywiście pisać, jakie funkcje byście chcieli... ale to, jakie będą, zależy tylko od moich chęci i umiejętności, no i od zgody Acida ;).

@lan PW
19 sierpnia 2004, 15:42
Ehh, (znany w niektórych kręgach) jako Pierwszy Czepialski właśnie się czepiam, do czego potrzebny mi ten post ;).

Pozdrowienia dla administracji i łasicy ze stopki :).

Gnom PW
25 sierpnia 2004, 15:35
Znaczek dodaj posta troche nie na miejscu... moze odpowiedz to tego tematu? Pozatym.. Gui... nie przesyłaj hasła GETEM! Aż cos mi sie zrobili, jak zobaczylem... &haslo1=mojehaslo.. pozatym KODUJ JE W BAZIE!! Avatary... mógłbys zrobić galerie... spis mieszkanców... grupy.. basen... ilosc postow na forum... kto zalogowan... kawiarnie... ;)
Narazie krótko hasałem po forum, więc więcej błędów nie znalazłem... ale się znajdą...
Ogólnie - gratuluje forum... tylko popraw błedy!
I DAJ IF($AVATAR!="") {, bo nie wczytujący się IMG to szczyt denerwowania mnie ;)

MiB PW
2 września 2004, 13:54
No Gui, ale z tym hasłem mógłbyś zmienić na szybko :P
A, taka mała informacja- ponieważ hasła zmienić jush nie mogę, to hasło podane w bazie jest moim hasłem do IJB (ew. 1 znak różnicy jest, nigdy nie pamiętam :P) - to tak, cobyście nie musieli szukać za długo :P

Qui PW
2 września 2004, 14:48
Ech no, wielkie rzeczy :P. Działa? - Działa (chyba :P ). Szczegółami zajmę się potem, jest jeszcze parę rzeczy które nie działają. Choćby właśnie zmiana hasła ;).

A co do pomysłów Crazy'ego... kodowanie hasła - po jaką łasicę? Galeria - są obrazki na stronie, nie? To jest tylko forum ;). Spis mieszańców ;) zapewne kiedyś się pojawi. Grupy - zupełnie zbędne jak na dzień dzisiejszy. Basen z kwasem, ale tylko jeśli Acid będzie miał jakieś burżujskie zapędy. Ilość postów być może, ale niekoniecznie - spam not supported here ;). Kto zalogowany - no pewnie będzie, szef też kiedyś chciał ;). A niewczytujący się img... hmmm... no cóż... nie masz ava to masz dwugłową... nie, nie łasicę wbrew nazwie pliku ;) to tchórzofretka jest ;P.

Acid Dragon PW
3 września 2004, 03:15
>>> Basen z kwasem, ale tylko jeśli Acid będzie miał jakieś burżujskie zapędy.

zdecydowanie! domagam się własnego, prywatnego basenu z kwasem! (można będzie w końcu wrzucać do niego niektórych nadgorliwców :P)

ot, taki może być...



...ale większy :).

Rabican PW
5 listopada 2004, 17:52
Zdecydowanie popieram (propozycję zgłaszania mailem o nowych postach)! Szału dostaję, gdy muszę przeglądać wszystkie topici, aby znaleźć miejsce, gdzie ktoś raczył odpowiedzieć na mój post!

Co do kwasowego basenu: wystarczy zatrudnić kilku magów wody (Rabican, Ribald, Fhjull i Yoel są do usług!), Rdzawych Smoków, Piekielnych Hydr itp. i już go mamy;).

Qui PW
10 listopada 2004, 11:38
Taka opcja być może się pojawi, ale nie będzie aż tak konieczna, gdy już zrobię bardziej sensowny system znaczków "new" :).

Dru PW
10 listopada 2004, 21:21
Witam tu zgromadzonych

Forum jest ze tak powiem „wyjątkoweâ€? ale na pewno ma swój klimat który tu czuć (nie, nie chodzi mi o ten kwas co szczypie w oczy;)) jedynie co bym tutaj dodał to daty poszczególnych postów i ewentualnie datę dołączenia poszczególnej osoby i ilość napisanych przez nią postów.

Qui PW
12 listopada 2004, 20:04
Daty postów pojawią się z pewnością. Wkrótce (tzn. jak będę miał czas i chęci (na raz ;))). Wbrew pozorom, nie jest nieprawdopodobne że nastąpi to w najbliższym czasie ;). Co do dwóch pozostałych propozycji - być może będą, ale niekoniecznie. A poza tym to witam i dzięki za sugestie ;).

Haregar PW
11 grudnia 2004, 16:20
No musze powiedzieć,że forum ma klimat "wyjątkowy".Dlaczego? Bo takie ładne i ma klimat rzeczywiście smoczej groty :)
Qui-Pracuj dalej,a forum może będzie najlepszym jakie widziałem :) (jest w pierwszej 10 :P)
Edit:Może daj opcje zmiany czasu,bo jak jest teraz 17,to pisze że 16 :D

Fuuzy PW
18 grudnia 2004, 10:41
Uff.. puff... w końcu... zalogowany.

Swoją drogą całkiem miło się tu zrobiło; kwas spływający po ścianach, bliżej niezidentifikowane opary unoszące się w powietrzu... przypomina mi to... hmm... mniejsza z tym ;)

Cóż... wracając do tematu... mam nadzieję, że uda mi się tu zadomowić... bo forum miło się zapowiada... a tymczasem pracuj Gui... jesteś pod nadzorem moich oczu, oczekujących od jaskiń wszelkich wygód i przyjemności ;)(cokolwiek miało by to znaczyć...)

Qui PW
18 grudnia 2004, 16:39
No cóż... w Grocie panuje wieczne lato, więc i czas letni nadal mamy ;D (a serio, to to zmienię na dniach ;)).

Dzięki za dobre słowa... opinie użytkowników tego co wytworzyłem na temat tego co wytworzyłem ;) mają dla mnie spore znaczenie... powiem więcej, są najważniejsze... no może poza moimi własnymi... no i Acida... jeszcze Łasicy, dhużowredgi, zielonej rzepki z konfetti i pelargonii mojej babci... No ale poza tym są najważniejsze ;).

Boryna PW
25 grudnia 2004, 18:55
Moim zdaniem przydał by się dział o technice w MM i heroes.Chodzi mi o to ze można by tam misać np.MM7 mi nie działa.Dlaczego? To był tylko przykładCnie mam MM7).Co o tym sądzisz?

Dru PW
25 grudnia 2004, 21:16
Dla mnie nie ma to zbytnio sensu, jeśli ktoś ma jakiś problem z uruchomieniem gry to zazwyczaj pisze o tym na forum a my próbujemy mu pomoc.

Acid Dragon PW
25 grudnia 2004, 22:08
Zgadzam się. Jeśli problem dotyczy uruchomienia gry MM, to śmiało można o tym powiedzieć w komnacie "Przygody Mocy i Magii". Nie ma sensu tego tematu rozdrabniać na szczegóły. Jedynie dla fabuły zrobiłem wyjątek, gdyż jest ona częścią wspólną wszystkich gier mocy i magii i trudno by ją było omawiać oddzielnie przy grach MM i oddzielnie przy HoMM.

Haregar PW
29 grudnia 2004, 16:31
Hmm, forum bardzo fajne ale brakuje w nim może licznika postów (tak jak na CH) . Chyba to jednak nie wyszło by na dobre bo by się skończyło edytowanie postów i każdy chciałby mieć jak najwięcej postów, ale można chyba spróbować, co o tym sądzisz Qui?

Qui PW
2 stycznia 2005, 13:14
Sądzę że jest to możliwe do zrobienia ;) ale zupełnie zbędne. No chyba że taki duży ziejący uzna inaczej ;))).

Acid Dragon PW
2 stycznia 2005, 16:40
well....... może w przyszłości i może tylko po zajrzeniu do profilu delikwenta...... jak oczywiście Qui kiedyś zrobi profile :P.

To jednak sprawa najmniej teraz ważna.

Qui PW
2 stycznia 2005, 17:46
Kiedyś zrobi. Będą śliczne. Tak jak ja ;D.
strona: 1 - 2
temat: Tak na początek...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel