Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 120 - 121 - 122

Cichy PW
13 grudnia 2007, 14:26

xD

Micki PW
14 grudnia 2007, 20:36

TOLBERTI PW
16 grudnia 2007, 14:45
jak zrobić miotacz starożytnych?
http://www.metacafe.com/watch/858495/flame_thrower_water_gun/ -Pytasz masz.

Ginden PW
16 grudnia 2007, 16:50
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Najczystszy_z_czystych_nonsens%C3%B3w Chore...
Cytat:
Jogurt truskawkowy to ciężkostrawny nalot, nie wiedziałem, to zacząłem jechać, i wygazowała mi się woda.

Ptakuba PW
16 grudnia 2007, 20:42
Nonsensopedia wymiata, zwłaszcza te o grupach społecznych!

Crag Hack PW
17 grudnia 2007, 07:00
Ee... angielska uncyclopedia lepsza ;). Na przykład to: klik!

vinius PW
17 grudnia 2007, 15:52
A ja powiem tak: Nonsensopedia pukałaby w dno od spodu, gdyby nie była zagrzebana w metrowej warstwie mułu na tymże dnie.

MCaleb PW
17 grudnia 2007, 20:10

Alamar PW
21 grudnia 2007, 12:26
(angielskie) kolędy w nietypowym (acz znanym skądinąd) wykonaniu

RabicanRabicanJakby ktoś nie umiał po angielsku - zapraszam. Do ortografii radzę jednak podchodzić z niejakim dystansem.

Qui PW
21 grudnia 2007, 16:24
Co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem... Podpisuję się pod ostatnim stwierdzeniem Viniusa wszystkimi łapami. To nie jest żart.

tymolord PW
21 grudnia 2007, 17:00

Field PW
2 stycznia 2008, 14:43

Nemomon PW
2 stycznia 2008, 15:21
:D

Szkoda, że nie mam zdolności manualnych, bo zrobiłbym Tinky Winky - Pink Horror of Tzeentch (jakem Mag :D).

TOLBERTI PW
3 stycznia 2008, 20:10
Zauważyłem, że na forum zrobiło się troszeczkę głucho, więc może by jednak dawać jakieś nagrody za osiągnięcie 5000 poprawnych językowo i ciekawych postów?
Przykładowa nagroda to uśmiech Acida odciśnięty w betonie(w zestawie haczyk do wieszania na ścianie). Co o tym myślicie?

filus PW
3 stycznia 2008, 21:00
CO do tego, że na forum nie dzieje się zbyt wiele to się zgodzę. Co do 5000 postów... śmiem wątpić czy wszystkich postów na wszystkich forach jest 3000(a co dopiero 5000), więc raczej nie dałoby rady. Poza tym na tym forum(chwała Panu) nie ma licznika postów, więc ciężko byłoby cokolwiek zliczyć, a i dawanie nagród za ileśtam postów to wg mnie głupota, bo potem fora zalewane są przez pewne osoby, które piszą post pod postem lub piszą, żeby tylko coś napisać(choćby w temacie "Might and Magic Tribute i inne"...). A tak na marginesie - głupia prowokacja, post pójdzie do kosza już niedługo...

Alamar PW
3 stycznia 2008, 22:32
Fil:
Co do 5000 postów... śmiem wątpić czy wszystkich postów na wszystkich forach jest 3000

A najedź myszką na symbol postu - wprawdzie duża ich ilość zaginęła z czasem, ale i tak o czymś ta liczba mówi. Poza tym są co najmniej dwa tematy z ilością powyżej 1000 postów.

filusfilusDobra - mój błąd. Może faktycznie nie wziąłem pod uwagę, że w niektórych tematach w Ołtarzu są 2 tematy ze sporą ilością postów.

TOLBERTI PW
4 stycznia 2008, 13:38
Nie wiedziałem, ze tak poważnie to potraktujecie.(Ja tez nagrody za posty uważam za debilizm w czystej postaci ale może przeczytajcie nazwę tego tematu? -To jeden big joke)

P.S O co ci chodzi piszac "w temacie MM Tribute"?

To ja mam zastrzeżenia do tego w ramce poniżej:
1. Spójrz na daty postów(jest trochę spory odstęp czasowy więc mnie usprawiedliw)
2. W szkole polskich czcionek nie mam(UK)a w domu poprawiam(Więc Ty nie musisz).
3. Aż tak głupi nie jestem, że nie wiem iż chodzi ci o temat o MM Tribute.
filusfilusŻe też wszystko muszę mówić tak dosłownie i nikt nigdy subtelnej aluzji nie zrozumie;). Więc już wyjaśniam(prościej się chyba nie da)... W moim poście coś wspomniałem o pisaniu kilku postów pod rząd.

BTW. Pisz stosując polskie znaki - aż tak dużo Cię to kosztuje wcisnąć alt przy pisaniu?

Alamar PW
6 stycznia 2008, 09:43
Gamer Tonight, czyli stereotypowo o graczach różnych gatunków.

dambibi PW
16 stycznia 2008, 20:39
Polecam "grę":http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Gra:Gra

Trang Oul PW
16 stycznia 2008, 21:25
10 przykazań nekromanty:

1. Nie tykamy zwłok poćwiartowanych
2. Uważamy na strażników cmentarnych i konkurencyjnych nekromantów
3. Gdy umarlak rusza oczami, oznacza, że jest żywy (wówczas wyrzucamy), bądź już zużyty (wrzucamy go wtedy do pojemników na zużyte zwłoki).
4. Dbaj o środowisko (punkt 3. przykazanie o pojemnikach)
5. Dbamy o dobre imię nekromanty
6. Krytykujemy wampiry (a co ma zrobić wampir nekromanta?)
7. Nie zabijaj
8. Nie okradaj zwłok
9. Nie pożądaj zwłok - nie jesteś nekrofilem
10. Nie czytaj dzieciom (a jeśli ktoś adoptował dzieciaka i szkoli go na necro?)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel