Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nieodkryte komnaty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Tarnoob PW
25 listopada 2007, 11:21
No nie wiem – ja ostatnio przez przypadek wdarłem się do pewnej ukrytej komnaty… Na razie nijak się to nadaje na funkcjonalną podstronę, ale sporo [wolę nie wyjawiać], [wolę nie wyjawiać] i [wolę nie wyjawiać] jest już zebranych.

I ważna kwestia: Czy pseudoheroes of paramight and quasimagic oznaczone numerem 5 będzie na tej podstronie mieszane z błotem? Co powiecie na nazwę „splugawiona twierdza”?

Acid DragonAcid Dragonna wszelkie pytania odnośnie tegoż działu z pewnością odpowie MC :).

Ginden PW
25 listopada 2007, 11:37
Acid... Ja mógłbym zrobić Smocze zbiory, ale musiałbym dostać materiały i pomysł jak to ma wyglądać (Dział? Strona? Jakie mają być podstrony? Ma być ukryta komnata? Na jakim kolorze tła?). Mam opanowane HTML na poziomie mistrzowskim i PHP na poziomie podstawowym.

MCaleb PW
25 listopada 2007, 11:43
Nazwa działu, to nasze najmniejsze zmartwienie. Zapewniam. Poza tym strona jest w ok. 45% gotowa (może mniej). Mamy całe zaklęcia, zamki i jednostki (choć to ostatnie czeka na przeróbkę z wiadomych powodów). Wciąż potrzeba osób do roboty, a zgłaszających się jest mniej, niż żartów religijnych w rękawie Vińka.

Tarnoob PW
25 listopada 2007, 11:52
Chcę zaznaczyć, że „pomoc” to dość szerokie pojęcie. Gdyby było bardziej sprecyzowane, co ewentualnie da się zrobić, wtedy bym mógł wyrazić swoje zdanie. I czy będzie tam lista nazw i pojęć wspólnych dla obu uniwersów zatytułowana „Zbeszczeszczenie Mocy i Magii”? Kłania się tu choćby powiedzonko „będziemy uciekać tak, jakby Crag Hack nas gonił”. Czyż to nie żałosna profanacja?

MCaleb PW
25 listopada 2007, 11:56
To nie jest strona pt. "Wyraźmy swoją pogardę w jak najwyraźniejszy sposób dla herezji pseudo-heroesów". To cholerna strona tematyczna, gdzie staramy się w miarę obiektywnie przedstawić tę odsłonę sagi.
Jeszcze jakieś pytania odnośnie tej materii?

A trzeba zrobić wiele - obrazki obiektów, artefaktów. Wyciąć z gry bohaterów, ich opisy, opisy artefaktów i innych rzeczy, których jak na razie nie mamy. To sama zabawa tekstem w gruncie rzeczy, żadnego php czy html (jedynie wstawić odpowiedni tekst w odpowiednie miejsce).

Acid Dragon PW
25 listopada 2007, 12:34
@Ginden

Smocze zbiory rezerwuję dla siebie.

Natomiast odnośnie jakiegokolwiek innego działu, to zawsze decyzję o wszelkiego typu sprawach dotyczącą wyglądu zostawiam twórcom. Jedyny warunek toto, by to pasowało generalnie do klimatu fantasy Groty.

Ginden PW
25 listopada 2007, 12:40
@Acid Dragon: Jak skończę dział MM7 dla JB to zajmę się działem MM7 dla Groty. Zająłbym się MM6, ale podobno to Crag Hack robi.

Alamar PW
25 listopada 2007, 12:52
A przypadkiem w JB nie ma już strony tematycznej o MM7 (i o MM9)? Więc, co Ty właściwie chcesz tam jeszcze dodać?

Ginden PW
25 listopada 2007, 13:10
Opisy zadań, O grze, poprawić kilka błędów. W dziale Kwasowej Groty mogą być Ciekawostki a la te z działu WoG.

Kaazam PW
7 grudnia 2007, 19:21
MCaleb:
Wyciąć z gry bohaterów, ich opisy

Gdybym miał czas i HoMM 5 ;) to bym pomógł. Jednak o ile z tym pierwszym po świętach może będzie lepiej to z tym drugim nic się na razie nie zmieni ;).

Tarnoob PW
8 grudnia 2007, 12:06
Wiem, to żałosne, irytujące, zbędne, ale chyba Grota potrzebuje kogoś, kto wywołuje setki westchnień i na którego patrzy się z politowaniem.

Czy mógłbym prosić o *jeszcze* dokładniejsze sprecyzowanie poszczególnych zadań? Ale naprawdę skrajnie ło­pa­to­lo­gicz­nie, w punktach i podpunktach (ew. od myślników). Musiałbym dokładnie wiedzieć (może nawet widzieć) co tam konkretnie ma się znajdować, co konkretnie (ale tak bardzo konkretnie) wyrwać z gry, i żeby nie było, że po­s­łu­gu­ję się ogólnikami, na czym mogłaby polegać mój ewentualny udział. Podstronę o Heroes Chronicles zostawiam na później (bo chyba przecież mieć jedną gotową komnatę niż dwie w budowie, czyż nie?).

Dark Dragon PW
4 kwietnia 2008, 22:40
Proponuję nanieść poprawki w ukrytych komnatach:
w wyjściach nadal jest stary adres, a przecież
Cytat:
The domain "www.acidcave.com" has been locked.
RabicanRabicanZapraszam do tego tematu.

Trith PW
4 listopada 2009, 21:56
O jakąkolwiek z gier cmentarnych chodzi, to wystarczy cały dzień na czacie przesiedzieć i przestaną być niezwykłe wszelkiego rodzaju pojawiające się z nikąd krypty, dziury w ziemi, a nawet baseny.
strona: 1 - 2
temat: Nieodkryte komnaty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel