Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [mapa]: Obrońca
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

tymolord PW
3 grudnia 2007, 19:59
Przedstawiam wam mapę mojego autorstwa. Celem misji jest dostarczenie artefaktu do miasta Jovren. Wszelkie opinie i krytyki mile widziane. Jeśli są błędy proszę zgłaszać. To jest wersja ALFA.
Klik


kicha_he PW
3 grudnia 2007, 22:50
Zgłaszam błąd - pliku nie można pobrać. :( Coś serwer na którym go umieściłeś wyświetla niechciany komunikat "Błędny link do pobrania pliku".

Cichy PW
4 grudnia 2007, 14:23
Plik został chyba usunięty... ale z drugiej strony udało mi się go wcześniej ściągnąć. Właśnie testuję :)

tymolord PW
4 grudnia 2007, 15:06
Nowy link pod tym samym adresem.

Kathrin PW
4 grudnia 2007, 15:50
Od początku wczytuje mi się błąd, nie widać portretu bohatera, ale to pikuś:) Kiedy dochodzę do słupka, gdzie trzeba zapłacić 250 jednostek, płacę (kasa znika), a komunikat jest wciąż ten sam, że niestety ale brakuje mi środków na przejście:) Tak więc dalej nigdzie wyruszę, bo teren dostępny mam zwiedzony, smoków nie widać...utknęłam ot co.

tymolord PW
4 grudnia 2007, 16:04
To chyba nie możliwe, jeśli chodzi o wieżę. Sprawdziłem u siebie- wszystko działa. Mogę usunęć wieże, i wstawić zdarzenie czasowe. Jeśli z kolei chodzi o obrazek, to u mnie podobny błąd też się pojawiał, ale go skorygowałem.

Ponownie nowy link pod tym samym adresem.

EDIT: Czy obrazki są w katalogu data?


Ginden PW
4 grudnia 2007, 18:20
Mapkę obejrzałem w edytorze. Ładna, ale ma kilka wad. Na zachód od zamku jest za dużo lasu. Wstaw tam inny zamek. Przydałby się skrypt tworzący most na rzece po jej przekroczeniu. Usuń rafy z rzeki i dodaj na niej kilka obiektów. Czy zielony las pasuje do grobowca? Głównym błędem, charakterystycznym dla początkujących mapmakerów jest mała ilość zasobów na początku, a także brak kopalń (gdzie kamieniołomy? gdzie staw z klejnotami?). Mółbyś dodać do mapy wędrujące stwory (LERM). Daj też więcej potworów.

tymolord PW
5 grudnia 2007, 17:27
Celowo nie umieszczałem zasobów; gracz powinien sobie poradzić bez nich.

Kathrin PW
6 grudnia 2007, 10:51
Ta wersja WOGóle mi się nie ładuje:) Jeśli możesz przyślij mi samą mapkę na maila

tymolord PW
25 lutego 2008, 17:30
Wersja Beta po długim czasie

Kulex PW
25 lutego 2008, 19:27
Fajna mapa, ale zabawa się skończyła kiedy poznałem zaklęcie spaceru po wodzie i musiałem przejść na drugi brzeg.
Rzecz w tym, że bohater miał za mały zasięg wzroku.

Zauważyłem że mapa została usunięta z serwera.
Musisz znaleźć lepszy hosting.

tymolord PW
28 lutego 2008, 20:33
Zaktualizowałem link oraz mapę. Czy ktoś może ocenić moją mapkę?
temat: [mapa]: Obrońca

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel