Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Kampania - Przebudzenie Bogów
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Lantis PW
12 grudnia 2006, 13:26
Dzięki za pomoc ale byłem przekonany ,że jaskinia nic nie miała o tym ... Tj. wcześniej miała ale tam coś było i się zmyło xD

Ginden PW
30 listopada 2007, 18:16
Krótka solucja pierwszej mapy WoG:
Włączamy kampanię "Przebudzenie Bogów". Najpierw udaj się na zachód do krzyżowców. Potem idź do chatki upartego chłopa na północy od Twojego domu. Idź na północ od krzyżowców do mnichów. Tam dowiadujesz się, że pamiętać Kirra może Melnik, który mieszka w młynie wodnym. Oczywiście idź do niego. Potem spotkaj się z Ratiborem, (niezbyt) walecznym rycerzem. Powiedz mu: Czemu nie poprosisz krzyżowców o pomoc? (Odpowiedź "Krzyżowcy"), a wtedy Ratibor odjeżdża zostawiając swojego giermka. Oczywiście go przyłącz. Zatrzymujesz się na ścieżce w miejscu gdzie zatrzymują cię krzyżowcy. Na drodze zostaw chłopa, a sam ukryj się w polu, w miejscu gdzie pojawia się komunikat Wygląda to na dobre miejsce na kryjówkę (cztery pola na południe od twego domu).

Czekasz tam 2 tury. Krzyżowcy znikają. Przejedź pomiędzy bliźniaczymi szczytami i poczuj smak wolności. Porozmawiaj z niziołkiem niedaleko baru i jedź do Ogrodu wiedzy na północy. Wybierz którąś księgę (ja wybrałem tą z kruchego pergaminu, czyli magię powietrza). Idź do rozbójnika na południu, a potem po złoto na północy (niedaleko chatek chłopów). Wróć do rozbójnika i wejdź do jaskini rozbójników. Tak, jesteś rozbójnikiem. Idź na południe, porozmawiaj z gremlinem i idź do Faktorii Handlowej, gdzie dostaniesz katapultę. Podyskutuj trochę z chłopem na południu pola, a potem z chłopem na północy pola. Obiecaj pomóc chłopowi i dostajesz za to miecz. Idziesz do kapłana obok oberży, potem do mnicha na północy. Jesteś z Bogiem. Dostajesz Opończę Przeciwstawienia. Porozmawiaj z halabardnikiem i idź na pobojowisko. Znajdziesz tam Puklerz króla gnolli. Udaj się do karczmy, a potem do zamku na północy. Porozmawiaj z chłopem na polu (południowym) i wróć do zamku. Przejdź przez garnizony (w jednym dostajesz misję znalezienia balisty) i trenujesz się (+1 do ataku i obrony). Idź do wozu niedaleko sanktuarium i tam znajdziesz balistę. Nie oddawaj jej zbrojnym na zamku, bo Cię zaatakują. Udaj się do Ptaka gromu, na wschód od zamku. Jedziesz na zachód od zamku, w stronę śniegu. Znajdź namiotu medyka niedaleko muru i idź do Gorynicza. Zawierz mu, bo inaczej zginiesz. Mapa została skończona.

Solucja drugiej mapy kampanii "Przebudzenie Bogów": Najpierw idziesz do mnicha na północy. Potem w dolną odnogę i wracasz do mnicha.

Narsil PW
22 grudnia 2007, 12:31
Bez zbędnych wstępów - mam problem. Jestem już pod koniec drugiej misji tej dziwacznej kampanii "Przebudzenie bogów", ale za CHRL nie mogę przejść dalej - po zdobyciu i zburzeniu Nekropolis nic się nie dzieje? a według solucji powinien się odezwać Gorynch i mnie opieprzyć. WTF? Co mam dalej robić?

Ginden PW
22 grudnia 2007, 12:54
Spróbuj iść do mnicha.

Narsil PW
22 grudnia 2007, 13:05
Jakiego mnicha? O_O Na mapie widzę tylko KApłana Wojny przy czerwonym herosie, ale on nic mi nie pomaga.

Ginden PW
22 grudnia 2007, 13:10
Tego.

złoty smok PW
28 grudnia 2007, 13:32
Small question: Jak zdążyć do garnizonu po zburzeniu miasta Gorynicza?

Ginden PW
28 grudnia 2007, 13:50
Wywalić w mieście pikiniera.

dambibi PW
25 marca 2008, 01:22
Jak "zostawić" tego chłopa w 1 misji 1 kampanii?

Trang Oul PW
25 marca 2008, 01:38
Kliknąć prawym przyciskiem myszy na wolne pole.

dambibi PW
25 marca 2008, 12:34
Zostawiam Dana w tamtym miejscu i sam lece na moje pole w to miejsce gdzie pisze ze to dobre miejsce na kryjówkę.Czekam 2 tury mimo to oni(krzyżowcy) nie znikają!

PS: nie wogifikowałem tej mapy.

AmiDaDeer PW
25 marca 2008, 14:00
A poszedłeś do tego pikiniera i z nim porozmawiałeś?

dambibi PW
25 marca 2008, 14:41
Tak mam go w wojsku.

Ginden PW
25 marca 2008, 15:04

Jesteś pewien, że wygląda to tak?

dambibi PW
25 marca 2008, 15:11
Tak Gind, dokładnie tak to wygląda. Już wszystko działa.To był jakiś błąd, bo za drugim razem działa wszystko .

dambibi PW
25 marca 2008, 20:56
Ja mam problem z 2 misją.Gdy niszczę zamek mam tylko 1 turę na znalezienie miasta. Misja jest niewykonalna.

W kampanii "Zło wraca do domu" są 2 błędy:
-Na start można wybrać ochronę przed ogniem lub antymagię, a potrzeba jest nam ochrona przed ogniem
-Używam ochrony przed ogniem a potem armagedonu jednak i tak moje kościotrupy umierają.

Ginden PW
25 marca 2008, 21:15
Bo trzeba do tego zamku ponownie wejść.
W kampanii zło wraca do domu, rzucamy antymagię na szkieleta u góry, i rzucamy armageddon.

dambibi PW
25 marca 2008, 22:59
Jak już podpalisz to sie wejść nie da.

avatar PW
25 marca 2008, 23:06
Może lektura tego pomoże....
http://heroes.net.pl/wog_old/porady/solucja1IntheWoG_2.php

Blackdragon4 PW
3 czerwca 2008, 17:43
Pomozcie nie umiem pyejsc tej kampanii Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG] Kampania - Przebudzenie Bogów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel