Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nieodkryte komnaty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Dark Dragon PW
4 października 2006, 16:44
Ten temat stworzyłem (jeżeli jest zły można rozpuścić kwasem) po to, by podawać tu pomysły na nowe komnaty, dowiedzieć się kiedy ma się rozpocząć, zakończyć budowa lub kto akurat buduję daną komnatę.

Czy komnata Heroes Chronicles zostanie kiedyś zrobina?
Bardzo lubię Heroes Chronicles i chciałbym ujrzeć tę komnatę.
O czym mają być w założeniu Smocze Zbiory?

Acid Dragon PW
4 października 2006, 16:53
Kiedyś zapewne, ale zawsze jest coś ważniejszego, a czas ograniczony.

Może znajdzie się ktoś, kto chciałby taką komnatę stworzyć, bo obecnie nie mam jej w planach do końca tego roku.

Materiały na smocze zbiory ciągle zbieram i myślę, że gdy zajmę się wreszcie ciągiem dalszym historii oraz Nowymi Ulepszeniami, to będzie to następna w kolejności rzecz do realizacji. Smocze Zbiory, jak można przeczytać w opisie przycisku w menu, zawierać będą materiały o grach MM-HoMM, które dotąd nie były nigdzie (lub prawie nigdzie) publikowane. Miejsce na wszelkie spekulacje, jaja wielkanocne, ciekawostki...

(a temat przeniosłem tu, gdyż oficjalnego, pilnego czy ważnego charakteru toto nijak nie ma)

Dark Dragon PW
12 października 2006, 18:25
Tak z czystej ciekawośći uciekając i walcząc ze smokami dostałem się do nowej komnaty
Wyskakuje tam taki błąd nr.403! : ,,Dostęp wzbroniony! Nie masz uprawnień do oglądania tej strony."
Co to za komnata i co trzeba zrobić by mieć uprawnienia?

vinius PW
12 października 2006, 18:41
Na uprawnienia raczej nie licz(/sz?) :P
jeśli cie ciekawi, w tym katalogu znajdują się pliko o smokach. ale o tym sza, bo ja uprawnień tez nie mam ;)

Acid Dragon PW
12 października 2006, 22:43
Ano w Grocie wiele jest miejsc ukrytych, niedostępnych i z ograniczoną dostępnością...

Czasem warto się dopatrzyć jakiegoś ukrytego portalu, czy przejścia, bo nie wszystkie kończą się na adamantowej ścianie, jak to :).

Alistair PW
12 października 2006, 22:59
A zabrakło raptem jednej kropki i trzech literek :)

EDIT: Do postu poniżej:
chyba że tak

vinius PW
13 października 2006, 11:26
nie, nie zabrakło. "smoki" to folder zawierający podstrony o smokach :) a smoki.php to strona główna.

Ginden PW
7 maja 2007, 17:08
A teraz jak stoi z smoczymi zbiorami i Heroes Chronicles?

Acid Dragon PW
7 maja 2007, 19:34
Całkiem analogicznie.

Jestem mimo wszystko jednym smokiem i póki ktoś z Grotowiczów nie zaproponuje swego wsparcia w stworzeniu nowej komnaty, to dalej mam zamiar tworzyć wszelkie projekty pojedynczo, a nie kilka naraz (że już nie wspomnę o "trochę" zajmujących studiach, tudzież zbliżającej się sesji i pracy licencjackiej).

Na razie próbuję skończyć Nowe Ulepszenia 2.0. Po tym w planach mam napisanie Sagi Antagarichu. HC i Smocze Zbiory będą musiały dalej poczekać.

Jeśli jednak znalazłby się ktoś, kto mógłby zrobić z tego jakąś sensowną* stronę, to mogę dostarczyć nieco materiałów.


* sensowna: nie stworzona za pomocą kiegoś przedpotopowego generatora, nie skonwertowana z Worda lub za pomocą innej automatycznej metody generującej kod będący w 90% śmieciem.

Crag Hack PW
8 maja 2007, 18:13
Ja jestem w trakcie tworzenia działu o Might & Magic VI. Zacząłem go co prawda robić już w zeszłym roku i nieco o nim zapomniałem. Wznowiłem nad nim pracę tydzień temu i na razie jestem dobrej myśli..

vinius PW
8 maja 2007, 18:16
Ja zaś wyrażam swa nieopisaną radość z powodu zbliżających się prac nad nowa sagą - bądźmy wdzięczni Smokowi!

Quba Drake PW
8 maja 2007, 20:43
Antagarich szkoda że to fikcja:P Po prostu uwielbiam kroczyć po bagnach Tatali:)
No ja niestety czekać tylko mogę;/

Ginden PW
24 listopada 2007, 19:06
Jak postępuje praca nad sagą Antagarichu? Kiedy powstaną nowe ukryte komnaty wypełnione smoczymi strażnikami? Kiedy zostanę Starożytnym? Czy wypada podawać fretki z sosem kwaśnym?

Alamar PW
24 listopada 2007, 20:41
Gdzie ci Starożytni ze swoimi miotaczami gdy są potrzebni?

Field PW
24 listopada 2007, 23:42
Cytat:
Jak postępuje praca nad sagą Antagarichu?
Jakoś.
Cytat:
Kiedy powstaną nowe ukryte komnaty wypełnione smoczymi strażnikami?
Też się zastanawiam. Najlepiej, żeby byli oni wyposzczeni i wredni.
Cytat:
Kiedy zostanę Starożytnym?
...będę księdzem, jak mój tata... (daj, Panie Boże, nigdy)
Cytat:
Czy wypada podawać fretki z sosem kwaśnym?
Szkoda, że nie zapytałeś o łasice... -_-"

Alamar PW
25 listopada 2007, 10:14
Co do łasic - dzisiaj mamy dzień bez futra - wszelkie stwory futerkowe w Grocie - ściągać futra (i je w końcu wyprać). ;P

vinius PW
25 listopada 2007, 10:33
Cytat:
Jakoś.
O, to już ktoś stał się rzecznikiem Acida? Jak nie to lepiej niech nie kłapie, bo sam z chęcią dowiedziałbym się, jakie są postępy :)
Cytat:
...będę księdzem, jak mój tata... (daj, Panie Boże, nigdy)
Nie ma mnie chwilkę i już tak ciężko wypracowany pokój religijny zostaje rażąco naruszony.

A tak poza tym witam ponownie i żebyście za dużo ode mnie nie odpoczęli z powrotem zacznę się udzielać :P

MCaleb PW
25 listopada 2007, 10:45
viniek:
Nie ma mnie chwilkę i już tak ciężko wypracowany pokój religijny zostaje rażąco naruszony.
Jak dla mnie, to nie masz Pan za grosz poczucia humoru. Każdy inny zrozumiałby aluzję, a nie pienił się z wypowiedzianych trzech durnych wyrazów.
Nie bierz życia na serio, i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

Tarnoob PW
25 listopada 2007, 11:08
No cóż… Co do komnaty o Heroes Chronicles – jestem w stanie się tego podjąć, choć nie sam. Potrzebowałbym kogoś kto ma wszystkie mapy obcykane na pamięć – przydałby się wreszcie jakiś dobry opis przejścia. Kathrin, jesteś tu?

Co powiecie na nazwę „Izba AntyTarnuma”? Wiem, kiepski pomysł, ale mam nawet logo zrobione w gimpie. Nie pogardzę dobrymi teksturami na tło. Jako-tako znam HTML (wolę być ostrożny w szacowaniu swoich u­mie­jęt­noś­ci). Kto za? Kto przeciw? Oferty pomocy? Propozycje?

Jest jeszcze jedna bardzo, ale to bardzo (od)ważna kwestia, ale wolę jej na razie nie ujawniać.

Acid Dragon PW
25 listopada 2007, 11:13
Ja jestem zmuszony odpowiedzieć w ten sposób:

2007-05-07 żem napisał:
Na razie próbuję skończyć Nowe Ulepszenia 2.0. Po tym w planach mam napisanie Sagi Antagarichu. HC i Smocze Zbiory będą musiały dalej poczekać.

...a widział ktoś NU 2.0? (testerzy - nie odzywać się ;P).

Jeśli w zeszłym roku miałem mało czasu, tak w tym mam go co najmniej dwa razy mniej (bo i dwa razy więcej obowiązków na uczelniach).

Więc może zamiast się dopytywać ktoś mógłby kiś samouczek html/php dorwać i zaproponować stworzenie czegoś? MC na przykład o pomoc do działu H5 prosił... niedługo premiera ostatniego dodatku, a my dalej najmniejszego działu o tym nie mamy :(.

PS. oh, and..... wstawcie sobie standardowy text w stylu "powstrzymać się od aluzji religijnych", czy coś... Tak, dla mnie ten text też nie był niczym specjalnym, ale... czy ja muszę znowu tłumaczyć? A że Vinius nie na na tym punkcie poczucia humoru, to wiemy ;).
strona: 1 - 2
temat: Nieodkryte komnaty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel