Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Eq] Dział Equilibris
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Dru PW
24 grudnia 2004, 13:39
Jak podoba wam się nowy dział poświecony EQ? Czy powinienem cos zmienić? Cos dodać? Cos usunąć? Piszcie tu swoje uwagi i sugestie:)

eta30 PW
24 grudnia 2004, 21:39
EXTRA - no no no czekałem i się doczekałem stronki o tym modzie, bo dwie jakie znałem i z których go zassałem już nie istnieją

Haregar PW
24 grudnia 2004, 23:43
Great - lepszego nie widziałem, myślałem, że wiem dużo a tu?! Mało wiem ;] .
Heh, updatuj ją, choć teraz też jest dobra...

Dru PW
2 września 2005, 19:30
Byłbym wdzięczny, jakby ktoś w tym temacie się rozpisał na temat nowej wersji strony ;) . Krytyka mile widziana :P .

Trang Oul PW
2 września 2005, 20:37
Jeżeli możesz, to dodaj dział o tym, co będzie w przyszłych wersjach. Możesz również dodać polskie mapy, jak jakieś istnieją.

Kathrin PW
5 września 2005, 06:15
Świetna robota, wreszcie zrozumiałam, o co chodzi z tym Equilibrium :) .
Bez zastrzeżeń.

Dru PW
5 września 2005, 17:28
Co do dodania działu „przyszłe wersje” uważam za niestosowny. Pamiętaj, ze to nie jest WoG gdzie jest mnóstwo innowacji tylko Equilibris który ma za główny cel balansować rozgrywkę i raczej opis w stylu : w następnej wersji jest bardzo prawdopodobne iz zaklęcie **** z poziomu *** wzrośnie do poziomu *** nie jest interesujące ;). Więc w tej chwili sądzie iz nie ma to większego sensu.


Co od map to aktualnie jest realizowany pewien pomysł więc i na razie nie będzie żadnych update Działu „Mapy”

Dzięki Kathrin każda taka opinia mnie motywuje i sprawia iz mam ochotę dalej rozwijać tejże stronę mimo małej popularności tego modu ;)

Trang Oul PW
3 stycznia 2006, 22:23
Dlaczego pliki Eq nie zostały przeniesione na nowy serwer?

Acid Dragon PW
3 stycznia 2006, 23:18
Bo oczywiście o nich zapomniałem, a nikt przez miesiąc tego nie zauważył :P.

Alistair PW
9 maja 2006, 20:54
Ja mam zastrzeżonko: w dziale Download http://www.eq.acidcave.com/Download.php jest podany okres zablokowania 12.III.06 do 1.IV.06. Mamy już 9 maja 2006, co dalej?

Acid Dragon PW
9 maja 2006, 21:29
Ehhh. Czy ktoś WoGóle tam zagląda? :P

Oczywiście znów o czymś zapomniałem.

Naprawione. Dzięki za wiadomość.

Alistair PW
9 maja 2006, 22:03
Proszę bardzo! Na to wygląda, że od pewnego czasu nikt. Ja też dopiero teraz, po zainstalowaniu WoGa. Może i Equilibris sobie zainstaluję. Po instalacji WoGa zauważyłem, że już wiele miesięcy temu sobie go ściągnąłem na kompa, którego dzieliłem z bratem. Teraz mam swój, zmieniałem dysk na większy i o WoGu zapomniałem, tak samo z Equilibrisem.

Blejs PW
27 lutego 2007, 20:12
Myślałem że equilibris team zakończył swą działalność i porzucił projekt... a tu po jakimś roku na oficjalnej stronie pojawiły się w końcu nowe informacje.

Blejs PW
21 listopada 2007, 21:35
Czyżby Equilibris stał się porzuconym projektem? Brak newsów na oficjalnej stronie od ponad pół roku to jedno. Ale i zanik aktywności na forum strony świadczy o tym że ów mod/dodatek nie jest kontynuowany. A szkoda, bo oczekuję go od długiego czasu z niecierpliwością. Mam nadzieję, że się mylę i Equilibris przeżywa jedynie "chwilowy" zastój, a team się nie rozpadł. Ma ktoś jakieś wieści na temat prac nad projektem?

Acid Dragon PW
21 listopada 2007, 22:14
Dobre pytania...

Autorzy pojawiają się co jakiś czas na forum CH i odpowiadają na pytania, więc nie wygląda na to, aby porzucili projekt. Nie mniej jednak nie wygląda też na to, aby go specjalnie rozwijali...

Szkoda.

Trang Oul PW
21 listopada 2007, 22:46
Mogliby chociaż wydać nową wersję z liszami...

Ginden PW
22 listopada 2007, 08:40
Z podmianą modliszki na enta...

Alistair PW
22 listopada 2007, 22:54
A nie, modliszka powinna zostać ;)

avatar PW
28 czerwca 2016, 17:16
Co prawda Equilibris pod Heroes IV jest dawno skończonym projektem, ale wygląda na to, że temat modowania H4 nabrał nowego wiatru w żagle.
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=42574

macowiec PW
30 czerwca 2016, 17:20
hmm.. czy znalazłby się ktoś uprzejmy i przetłumaczył powyższy post z heroescomunity na język polski? niestety język angielski to nie moja specjalność :(
strona: 1 - 2
temat: [Eq] Dział Equilibris

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel