Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Mój avatar, czyli jak zrobić w jajo Ptakubę
komnata: Podziemna Tawerna

Ptakuba PW
19 listopada 2007, 19:40
Zabiję... Po prostu zabiję... Ustawić mi dawny avatar! JASNE?!?!
Komu jeszcze zmieniono? I kto to zrobił?
Zabiję... zabijezabijezabije!!!

Trang Oul PW
19 listopada 2007, 20:06
Mnie się podoba }:> .

Quba Drake PW
19 listopada 2007, 20:52
Bez paniki!Relax, take it easy.Wystarczy sobie kliknąć "edytuj profil"

A czy komuś się podobały moje avatarki;]?

Qui PW
19 listopada 2007, 21:11
Typowy brak poczucia humoru... but, what did I expect? :P

Rabican PW
19 listopada 2007, 22:33
Mi kiedyś wstawiono na avka Pikacha i ani nie płakałem, ani nie groziłem...

Acid DragonAcid DragonWinny ;P

Ptakuba PW
20 listopada 2007, 15:16
Ale ja płaczę i grożę! I zabiję!
(nie ustawiłem sobie sam bo myślałem że jakoś mi to zablokowali albo uznają to za rozpoczęcie wojny avatarowej xP )

@Edit Temat już można zamknąć. I usunąć. I zjeść.

Nemomon PW
21 listopada 2007, 22:30
Rabi:
Mi kiedyś wstawiono na avka Pikacha i ani nie płakałem, ani nie groziłem...

Jako że ostatnio gravediggeruję Machinę, aby Łasic się zapoznał z moim jedynym tematem tam zapisanym (gdy już gwiazdy ułożą się w porządku), to przypomnę pewną wiadomość jaką tam odkurzyłem z patyny czasu:

Rabican Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobella Blue Stradivari Talentrent Pierre Andrt Charton-Haymoss Ivanovicci Baldeus George Doitzel Kaiser de Soure-Caverna:
Ja natomiast mam problem nieco innej natury. Otóż z przykrością stwierdzam, że opary kwasu w Grocie nieco zniekształcają avatary... i dlatego mój kwaspopopijawie.jpg zmienił się w coś małego, żółtego, piskliwego i smako... wrednego. Bardzo proszę o wprowadzenie systemu ochrony obrazków tudzież zdjęć przed żrącym kwasem, śliniącą się łasicą oraz zeźlonym i kompletnie pozbawionym poczucia humoru smokiem ;p Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie
A.

PS Na czas naprawy daję sobie w avku zdjęcie Aci... znaczy 'pewnego smoka' zaraz po wykluciu ;d Enjoy!!...

EDIT: Rozpatrując w tych kategoriach, to faktycznie ni płakałeś ni groziłeś. Mam nadzieję, że Łasic nie będzie się ślinił, gdy zacznie rozpatrywać moje podanie.
RabicanRabicanJak widać, ani płakałem, ani groziłem :)
temat: [Archiwum] Mój avatar, czyli jak zrobić w jajo Ptakubę

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel