Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 35 - 36 - 37

KMD PW
27 października 2007, 10:59
Witam wszystkich mieszkańców groty . Jestem tutaj nowy i mam nadzieję że znajdę tutaj wiele interesujących tematów .

Micki PW
28 października 2007, 19:19
Ja również mam nadzieję, że Ci się tu spodoba.
Witam Cię w Grocie!

Tarnoob PW
28 października 2007, 19:39
A ja życzę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin! Szkoda tylko, że tak niewiele nam o sobie powiedziałeś. Jak tu trafiłeś? Skąd wiesz o tym miejscu? Czy jesteś liszem? Dlaczego nie ustawiłeś sobie wła­s­ne­go emblematu? Dlaczego kiedy widziałem Cię włączającego betoniarkę nieco się zmieszałeś? Czy lubisz dżem?

Ginden PW
28 października 2007, 20:16
Zostań liszem, naprawdę warto. Większość czołowych stanowisk zajęły lisze (Trang, MCaleb, Rabican, Vatras). Ja też cię witam w imieniu tej skrzydlatej części Groty.

Nemomon PW
28 października 2007, 20:51
Lub też czarodziejem. Zycie wieczne jest piękne, ale nudzi się po jakimś czasie. Jeżeli jednak będziesz chciał go dostąpić, to zaczynając od czarodzieja właśnie. Oczywiście witam Ciebie w naszej Grocie, w której to my wszyscy się mieścimy.

Ptakuba PW
28 października 2007, 21:10
A ja proponuję zostanie spamerem, wtedy wszyscy admini się tobą interesują a do tego masz zabawę.

Field PW
29 października 2007, 00:29
Rozumiem, że pozazdrościłeś spamerom i postanowiłeś do nich dołączyć? :/

Witam... :>

RabicanRabicanOch, spamerzy nie są tacy źli. Nawet Strażnicy muszą się czasem zabawić :> BTW: witam nowego mieszkańca!

Ptakuba PW
29 października 2007, 09:12
Nie, poprostu na innych forach zrobiłem się zuy.
Może i nie jestem liszem ale przynajmniej ja nie pompuję roweru dla szatana!
Jestem zuym gothem. Uaaaa... Mhrok i ciemnhośc....

CKM PW
29 października 2007, 15:29
Nie mów nic o szatanie, bo zaraz znowu będzię trzeba otworzyć temat "Wiara i religia":P

Rabican PW
29 października 2007, 17:44
A propos Szatana, gdy zacząłem słuchać pewnego internetowego radia, od progu mnie szatany i gejmetaluchy zaatakowały. To lubię :>

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Ptakuba PW
29 października 2007, 20:32
Dobra, zmieńmy to na "nie pompuję roweru dla Lucusia Kreegana"...
Muszę sobie przerobić ten avatar na mhroczniejszhy

Crag Hack PW
29 października 2007, 21:16
Witam po dłuższej nieobecności w Grocie. :) Mam nadzieję, że tym razem nie będę musiał jej opuszczać :P.

Tytus PW
9 listopada 2007, 21:53
Witam wszystkich Mieszkańców Groty, wszystkich Strażników i Starożytnych. Dowiedziałem się o tym miejscu skądinąd i śledziłem kilka dyskusji. Postanowiłem dołączyć do grona Mieszkańców groty, zatem - witajcie!

Nemomon PW
9 listopada 2007, 22:00
Witamy Ciebie, brakowało nam do kompletu jeszcze wampira, więc mamy prawie komplet. Spotkasz tutaj sporo liszy, łasicę, smoka, anioła ja sam jestem czarodziejem.... Cała menażeria :D. Witaj.

MCaleb PW
9 listopada 2007, 22:11
Witaj. Z awatara domyślam się, żeś wampirem. Tym bardziej bądź powitanym.

Rabican PW
9 listopada 2007, 22:23
Yo, madafaka!

Wiewek PW
11 listopada 2007, 19:04
Wita wszystkich wiewiórka po dłuższej nieobecności na forum. Tęskniliście za mną? Bo ja za wami tak.

Ginden PW
11 listopada 2007, 19:19
Myśleliśmy, że wpadłeś do jakiegoś basenu z kwasem... Kelner! Duże lody orzechowe dla wiewiórki.

Wiewek PW
12 listopada 2007, 18:46
Nie, niestety nie wpadłem do basenu z kwasem. Ale ktoś przynajmniej za mną tęsknił T.T. Dzięki Ginden za lody. Kelner! Dla tego lisza... Eee... Rachunek.

Nemomon PW
12 listopada 2007, 19:06
Oj Wiewek, byłbyś milszy dla ex-serafina. Bogatą dziuplę masz a na rachunek Cię nie stać?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel