Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błąd
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Ginden PW
26 kwietnia 2007, 16:09
Kiedy próbuję włączyć temat "Spolszczenie Kronik" dostaję komunikat:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /srv/www/htdocs/web8/html/forum/functionsPostDisplay.php on line 188

Qui zaradź coś!

Qui PW
26 kwietnia 2007, 17:43
Cóż, po prostu nadal nie miałem czasu zrobić zabezpieczeń przed niewłaściwym użyciem tagów, a ktoś ZNOWU użył ich w niewłaściwy sposób. I nie zaradzę nic. Przynajmniej nie w tej chwili.

Ginden PW
26 kwietnia 2007, 18:26
Mógłbyś dodać automatyczne usuwanie tematów bez postów? W kilku miejscach są tematy bez postów.

Acid Dragon PW
26 kwietnia 2007, 20:23
To akurat nie błąd. Przynajmniej nie w moim rozumieniu. Czasem jest to potrzebne i uważam, że lepiej tego na siłę nie "poprawiać".

Micki PW
3 sierpnia 2007, 13:43
Niewielki błąd, ale zawsze. W opisie Sali Bohaterów nie postawiono kropki (niewybaczalne :p) na końcu drugiego zdania:
Sala Bohaterów:
Dziwna komnata z ustawionymi zbrojami, machinami wojennymi i wieloma księgami magicznymi. Tu swe przygody mogą opowiadać wszyscy zainteresowani strategią i taktyką w 'Heroes of Might and Magic I-IV'
.

Nemomon PW
3 sierpnia 2007, 14:04
Ja tylko zacytuję naszego Smoka:

Acid Dragon:
well - przez 3 lata jakoś nikt nie zauważył, więc wątpię, aby to było specjalnie istotne :P. A braku chorobliwych pedantów (i mówię serio, bo takie reakcje, jak opisana, pod pewne stany psychiczne podchodzą) jakoś nie będę opłakiwać.

But fixed anyway.
Case closed.

Trang Oul PW
3 sierpnia 2007, 14:15
Jakoś nie widzę "fixed" :P .

Nemomon PW
3 sierpnia 2007, 16:15
Fixed było to.

Acid Dragon PW
3 sierpnia 2007, 17:26
dobra, dobra, dodałem te dwa pixele

(kropka w powyższym zdaniu poszła z wielką literą na piwo)

Micki PW
19 października 2007, 15:28
Alamarze, na stronie głównej napisałeś "Heroes of Might and Magic Complate Edition".
Na obrazku widać natomiast, że brzmi to tak:
"Heroes of Might and Magic Complete Edition".

Alamar PW
21 października 2007, 19:21
Problem z postem, a dokładnie apostrofem - gdy chcę napisać np. "Falcon`s Reach", (z tym, że apostrof z klawisza z cudzysłowem), post nie chce się zapisać.

@Micki
THX - fixed

Trang Oul PW
28 października 2007, 20:43
Następny błąd: czas letni.
@vinius: mnie brak HTML-a przeszkadza...

Ginden PW
1 listopada 2007, 20:13
Nadmiarowy błąd: korzystanie z tagów html w profilu.

vinius PW
1 listopada 2007, 21:08
Do dzisiaj NIKOMU to nie przeszkadzało, a ograniczona ilość znaków do wstukania uniemożliwia niecne wykorzystanie skryptów przeciw Grocie.

Ginden PW
1 listopada 2007, 21:32
W 30 znakach można zmieścić jakiś złowrogi skrypt.

Alamar PW
4 listopada 2007, 16:01
Albo mi się zdaje, albo znów zegar Groty się rozregulował.

Ginden PW
4 listopada 2007, 17:27
Grota działa nadal na czasie wschodnioeuropejskim (letnim). Ja mam taki problem, że zdarzyło mi się pomylić tag w długim poście. I post poszedł do piachu. Qui, mógłbyś zaimplementować, by post w takich przypadkach nie znikał, tylko cofało do dodawania postu z poprzednim tekstem?

vinius PW
4 listopada 2007, 22:40
Dzisiaj w godzinach popołudniowych nie mogłem pisać postów, gdyż wyskakiwał jakiś błąd. Czyżby w tym czasie było coś zmieniane w grocie, czy jakis czasowy przestój serwera?

Solmyr PW
5 listopada 2007, 16:21
Ja też nie mogłem dodawać postów przed chwilą? Coś się dzialo?

EDIT: I znowu nie mogę pisać, np.: w Prywacie...

era32 PW
16 maja 2008, 16:38
Dodawanie takich ścieżek jak
Cytat:
C:\Program Files\3DO\BlaBlaBla
nie wychodzi.
Czy Acid Dragon mógłby coś poradzić, aby nie wyglądało to
C:Program Files3DOBlaBlaBla

(ukośniki wyświetlone w tym przykładzie dzięki PHP Trick by era32)

PHP Trick:
PHP Trick ma umożliwiać wstawianie ukośników na stronie Acidcave - dopóki błąd z ukośnikami nie zostanie naprawiony - aby uzyskać ukośnik trzeba wpisać \\
EDIT: Udało mi się dopisać tekst pod obrazek. Da się umieścić złowrogi skrypt - a to taka light wersja pogrubiająca era32 i wyświetleniem pod obrazkiem Wykrywacz błędów.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Błąd

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel