Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Gorzkie żale
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

MCaleb PW
29 października 2007, 22:25
Dobra, nie wiem, czy Strażnikom i Starożytnym spodoba się ten temat, ale nie widzę innego rozwiązania. Temat ten służy tylko i wyłącznie do wylewania naszych gorzkich żali na innych. Oczywiście w rozsądnych granicach.
Dobrze jest się przy tym posiłkować linkami do danych postów - zapobiegnie to chaosowi.
Przykłady: Ktoś stosuje podwójne znaki zapytania/wykrzykniki - post z prośbą o zaprzestanie tego procederu ląduje tutaj. Ktoś nie pisze spacji po przecinkach/kropkach - znów odpowiedni post. Ktoś się szarogęsi niemając uprawnień - ponownie tutaj.

Mam nadzieje, że zapobiegnie to rozrostowi offtopów w innych tematach i uporządkuje poziom żółci.

vinius PW
30 października 2007, 12:19
A po przegraniu sprawy tutaj można się zwrócić do Sądu Najwyższego (tj.czy ten temat mamy traktować jako organ podległy) i kto orzeka w sprawach (domyślam się, że Strażnik)?

(post kontrolny, po udzieleniu odpowiedzi do wywalenia.)

Rabican PW
30 października 2007, 12:25
Zażalenie nr 1 (do Acida): nazwy tematów zapisuje się z wielkiej litery :P

Acid Dragon PW
30 października 2007, 15:27
Cytat:
A po przegraniu sprawy tutaj można się zwrócić do Sądu Najwyższego (tj.czy ten temat mamy traktować jako organ podległy) i kto orzeka w sprawach (domyślam się, że Strażnik)?

Sam nie jestem pewien, ale prędzej do czegoś takiego jak poniżej Rabican napisał or sth. Czyli do wszelkich uwag i zasad, które nie znajdują odniesienia w Konstytucji.

A osoba do której jest to adresowane może albo to uwzględnić, albo też nie. Chodzi generalnie o wyeliminowanie z reszty Forum postów o apostrofach czy wielkich literach.

Jednocześnie zaznaczam - Konstytucja DOPUSZCZA takie rzeczy, jak podwójne wykrzykniki, pojedyncze błędy w pisowni, czy celowe ignorowanie niektórych zasad pisowni. Ale Konstytucja określa też autonomię Strażników i stosowanie przez nich dodatkowych zasad, o ile nie zostaną zanegowane przez Smoczego Władcę.
(to jednak nie oznacza, że za niepodporządkowanie się im grożą konsekwencje w Sądzie)

Zalew PW
30 października 2007, 22:45
Zażalenie nr 2

Na Gindena, ponieważ jego zachowanie przypomina szarogęszenie się (jest wogole taki wyraz?)

RabicanRabicanSzarogęszenie, jeśli już. To wyraz, a nie zwrot. Ewentualnie wyrażenie (wraz z "się").

Ginden PW
2 listopada 2007, 22:05
Zażalenie nr 3 (na MCaleba):
Zbyt często korzysta z zwrotu "idź się utop". Mógłby zmienić repertuar na choćby "idź się powieś".

MCaleb PW
2 listopada 2007, 22:30
"Idź się utop" powstało w odpowiedzi na ulubione powiedzonko Smoka - rzeczone "idź się powieś". Osobiście zaaplikowałem więc je do mojego conocnego użytku i można powiedzieć, że weszło mi w nawyk (by nie powiedzieć w krew). Używam także kilku odmian tegoż powiedzenia, jednak nie tak często. Dlatego na drodze wyjątku: Go fish!

Nemomon PW
2 listopada 2007, 22:45
Jak dla mnie powiedzenie to może zostać tak długo, jak MCaleb nie będzie mi tak życzył, jak będę do niego mówił po nazwisku. Pamiętaj, że kiedyś ktoś jeszcze życzył, "byś się obudził w nocy, wziął mocną linę oraz poszedł do lasu..."

Ja osobiście nie mam na nikogo zażaleń, a bynajmniej nie mam takich by nie móc sobie z nimi poradzić. No może poza złośliwością pewnego lisza o imieniu na R...

EDIT: Rabi, to do mnie czy Filusa?

filusfilusNa zwalczenie owej złośliwości raczej jest już za późno... ;p

RabicanRabican:*

vinius PW
3 listopada 2007, 11:25
Zażalenie na wszystkich.

Tematy coraz głupsze, posty coraz płytsze, rozwiązłość i perwersja się szerzy!

MCaleb PW
3 listopada 2007, 11:45
A Chaos? Gdzie chaos w tym wszystkim?! Jak mogłeś o nim zapomnieć?! Jak mogliście o Nim zapomnieć?!
No nic, obiecujemy poprawę i w tym zakresie.
(post satyryczny z uwagi na rodzaj zażalenia)

dambibi PW
3 listopada 2007, 12:54
To ja proponuję(jak chcecie ogonki ;p) zażalenie Viniusa przenieść do sądu kwasowej groty =)

RabicanRabicanA ja do sodu, po czym zalać wodą. Toto nie zasługuje nawet na kwas.

filus PW
3 listopada 2007, 13:42
Dobra koniec tego dobrego. Temat (chyba) z założenia miał "być na poważnie" a tu same offtopy niekoniecznie na temat. Jak tak dalej się to będzie rozwijać to z lekka trzeba będzie to przyciąć. Tak więc "ludu Dulok" trochę powagi.

Viniek coś mówiłem na temat offtopu

Solmyr PW
3 listopada 2007, 19:25
Zażalenie nr 5(?) (na dambibiego?)

Chłopie, z twoim jednym zdaniu są cztery błędy ortograficzne, jeden interpunkcyjny i jeden językowy (a może i więcej, na pewno Rabican zaraz coś dopowie :D). Wiesz, ja rozumiem, że można mieć dysgrafię, dysleksję, dyskalkulię i wiele innych dysów, ale "sondu"...

RabicanRabicanOgółem się podpisuję, ale mógłbyś popracować nad numeracją :p

KMD PW
4 listopada 2007, 13:37
Zażalenie na Zalewa
Obrażanie Smoczego Władcy i niekulturalne zachowanie wobec Niego.

MCaleb PW
1 grudnia 2007, 11:23
Zażalenie na Gindena.
Nie mam nic przeciwko aktywności mieszkańców Groty, ale i tu jest jakaś rozsądna granica. Nadpobudliwość Gindena już zaczęła działać mi na nerwy, a zapewne i nie tylko mi, wnioskując po wypowiedziach innych. Dlatego apeluję, byś się uspokoił i zaczął pisać mniej, lecz z większym sensem. Jakość ponad ilość. Tu mi się jeszcze jedno powiedzenie nasuwa - nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
I pisz z głową, póki ją jeszcze masz.

Nemomon PW
1 grudnia 2007, 11:39
Muszę się zgodzić z MC, ale z innego powodu. Ponieważ Lisze są źli, więc odgrzebywanie starych trupów także jest złe. O ile faktycznie jeden czy dwa stare trupy da się jeszcze przeżyć, bo i tak wkrótce znów zdechną, to wygląda na to, że Ginden ma zamiar przekopać cały Ołtarz i odkopać tyle trupów, ile mu się uda.

Gindenie, bądź Aniołem, nawet upadłym i nie przerywaj im ich wiecznego snu. Teraz, to już tylko tyle możemy dla nich zrobić...

Ginden PW
1 grudnia 2007, 13:09
Jakość ponad ilość? Czyżby chodziło ci o moje solucje kampanii WoGa? Postaram się jednak pisać posty przynajmniej 4 logiczno-zdaniowe. Pewne tematy można odgrzewać, pewne nie. Nie widzę powodu czemu nie można by pisać w spisie nieużywanych grafik, czy pisać solucji do kampanii WoGa. Odgrzałem dopiero 4 tematy w całej Grocie, więc nie widzę powodu do zażaleń. Idźcie się podpalcie.

Ginden PW
5 grudnia 2007, 21:48
Zażalenie na Acid Dragona.
Przepraszam, o Przewspaniały, jednak niestety piszesz pierwsze zdanie w poście z małej litery. Nie miej tego za złe i nie wymazuj Twojego uniżonego sługi za tą uwagę.

Acid Dragon PW
5 grudnia 2007, 22:07
ja, tyle, że wcześniej...:
A osoba do której jest to adresowane może albo to uwzględnić, albo też nie.

well.... ehm... przykro mi....
... nie... w sumie to nie bardzo ;P.

Field PW
5 grudnia 2007, 22:32
A to w ramach odgrzania kolejnego tematu?

Zażalenie na Gindena: próbuje robić sztuczny ruch na forum i robi z igły widły.

RabicanRabicanPrzychylam.


filusfilusOd siebie dodam, że ostatnimi czasy Pan Ginden dość solidnie nadużywa strażniczej cierpliwości... a i jego zachowanie budzi zastrzeżenia. Radzę to potraktować jako żółtą kartkę Gindenie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Gorzkie żale

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel