Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [mod] Zemsta Odrzuconych
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Cichy PW
30 czerwca 2007, 13:24
Ponury:
Fajnie? Na pewno nie :p . Cichy jeśli mam być szczery, to powiem Ci, że jeżeli połowa teamu Cię olewa, to nie masz innego wyboru, jak ogłoszenie prac nad modem.
Jakby co to ja nie chcę być w dwóch teamach na raz i teraz oficjalnie mogę ogłosić, że wypisuję się z twojego. However, poczekam, aż cokolwiek zrobisz i zaprezentujesz. Jeszcze jedno: nie pracowałem zbytnio dla twojego teamu, ponieważ zrobiłem tylko siedlisko nowego upiora, ale i tak może zostać wykorzystane w TI.

A co do olewania, to jakoś nie widziałem jego przejawów w ostatnich dniach.

Zalew PW
28 października 2007, 00:43
O jej jak mnie tu dawno nie było. Dla ciekawskich i Acida: ja to Ponury, tyle że na starym loginie nie chce mi wejść.

Teraz do rzeczy. Z powodu wirusa nie było mnie tu od dłuższego czasu, co za tym idzie nie pracoałem nad modem, bo załamałem się kompletnie widząc, że wszystkie prace nad modem mi się pokasowały. Przepraszam wszystkich za swą głupotę i pochopne komentarze do moda, ponieważ zrozumiałem, że moda nie zrobi się tylko z trzema osobami. Prace nad modem oczywiście zamykam i jeszcze raz przepraszam

Dru PW
28 października 2007, 02:37
I kto miał racje, a kto się mylił?

Ten temat powinno traktować się jako przestrogę dla kolejnych genialnych *tfurcuf*, którzy to chcą stworzyć moda i podzielić się tą informacją z publiką bez uprzedniego, porządnego przygotowania się do tego...

A sama sprawa z wirusem wydaje Mi się naciągana i ma na celu ukrycie faktu, że nic nie zrobiłeś.

Pozdrawiam

Zalew PW
28 października 2007, 11:07
To jak wyjaśnisz fakt że nie było mnie prawie 3 miechy??

AmiDaDeer PW
28 października 2007, 13:19
Zalew/Ponury:
To jak wyjaśnisz fakt że nie było mnie prawie 3 miechy??
Słyszałem, że wyjechałeś gdzieś czy coś (na Hawaje? :P)...
A co do moda - brawo, jesteś kolejną osobą, która nie wie, jak się robi mody...

Alamar PW
28 października 2007, 14:55
Hobbit, jesteś ostatnią osoba, która powinna wypowiadać się na temat niespełnionych obietnic.

vinius PW
28 października 2007, 16:20
Hehe, Alamar, nie bądź taki złośliwy, Hobbit po prostu zrobił moda, tylko go... nie wykończył :)

AmiDaDeer PW
28 października 2007, 16:35
Alamar:
Hobbit, jesteś ostatnią osoba, która powinna wypowiadać się na temat niespełnionych obietnic.
Mylisz się. Ja właśnie mam w niespełnionych obietnicach wyjątkowe doświadczenie - najlepiej jest bowiem uczyć się na własnych błędach...

Field PW
28 października 2007, 17:18
vinius:
Hehe, Alamar, nie bądź taki złośliwy, Hobbit po prostu zrobił moda, tylko go... nie wykończył :)
Ja myślę raczej, że właśnie go wykończył i dlatego tego moda nie ma :P

Tarnoob PW
28 października 2007, 18:26
Przepraszam, ale pogubiłem się. Jako wielki fan sagi Mocy i Magii (do której zaliczam wszelkie produkcje fa­now­s­kie), chciałbym chociażby ustalić, jak duża ona WoGóle jest. Licząc wszystkie mody i dodatki doliczyłem się czegoś około 50, a aktualnie posiadam bodajże 20. Jeśli chodzi o drobne projekty, znam jak na razie pięć:
– Two Islands
– Quick Silver
– New Look on Heroes
– Grove Town
– Zemsta Odrzuconych (powstało tylko logo, ale może uchodzić za ciekawostkę)
– Ale jaki mod Hobbita?

W sumie ten temat może być czymś w rodzaju żywego kosza, w którym przechowywałoby się informacje o nie­s­peł­nio­nych marzeniach graczy, niedokończonych pracach i tym podobnych. Wszelkiej maści ciekawostki w zna­czą­cym stopniu urozmaicają forum.

Trang Oul PW
28 października 2007, 20:27
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=473

Tarnoob PW
28 października 2007, 21:00
Szczere podziękowania, Trang Oul – jednak lisze nie są aż tak nieuczynne, jak mi się to wcześniej wydawało (bez urazy, przepraszam za generalizowanie). W każdym bądź razie czy jest jeszcze jakiś inny szalony, nie ma­ją­cy szans bycia zrealizowanym, porzucony pomysł, albo przynajmniej jego logo i założenia? Uczenie się na cu­dzych błędach jest dość przyjemne ;-)

Czekam na kolejnych szaleńców! (bez urazy dla ponurego)

Nie_mam_nicka PW
29 października 2007, 00:07
Hmm, a już myślałem że wyjechałeś na Hawaje, czy coś... Nie spodziewałbym się że to przez wirus. Cokolwiek się zachowało, czy wszystko skasowane? Na przyszłość radzę nagrywać ważne dane na CDki ;) W sumie szkoda że mod nie wypalił, sam koncept był ciekawy, a po moich poprawkach pokazywał chyba najnormalniejszą wizję zamku Drowów (tylko dlaczego akurat miało to zastąpić Conflux?). Cóż, miałem być wierny póki mod nie zostanie ukończony/skapituluje i tak też robiłem, czy teraz mogę czuć się wolny?

Pozdrawiam

PS. Tarnum, nie tylko logo powstało.

Ptakuba PW
29 października 2007, 09:13
A to "new look on heroes" to co to to jest?

vinius PW
29 października 2007, 16:50
A co to, wyszukiwarki internetowe bolą? Poszukać się nie chce!?

Zalew PW
29 października 2007, 18:46
Może po zebraniu tego co zostało w całość jeszcze jakieś prace podejmę, ale to po tym, jak powstanie TI.
Obecnie, czuj się wolny. Tylko pamiętaj - ja w każdej w chwili mogę Cię wezwać.A właśnie powstało coś więcej niż tylko logo, dużo więcej.

Ptakuba PW
29 października 2007, 20:35
@Vinius: Spokojna odpowiedź boli? Czy masz zły dzień po prostu? Wiem co by się działo zapewne. Spróbuję ale wątpię, żeby było coś o tym modzie...

Miziak PW
6 maja 2008, 13:52
Gdzie mogę zobaczyć jakieś screeny z tego moda???

Ginden PW
6 maja 2008, 15:03
Może nie czytałeś tematu, ale takowych NIE MA!
strona: 1 - 2
temat: [mod] Zemsta Odrzuconych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel