Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Nieodkryte działy (komnaty)
komnata: Przeklęta Machina

vinius PW
27 grudnia 2005, 19:40
założyłem kiedyś taki temat... więc pozwracam znowu - jak praca nad nowymi dzałami :) ? wiem, rozumiem, macie wiele pracy, doceniam to szczerze... ale chyba pracowaliście nad nimi przed awarią :) ?
a nawte, jesli nic nie ma - co mi nie przeszkadza - to może uchylisz rąbka tajemnicy, Acidzie, i powiesz, co będzie w smoczych zbiorach :) ?

Acid Dragon PW
27 grudnia 2005, 19:46
well - na razie cały czas próbujemy się pozbierać po kataklizmie. Przed awarią mieliśmy już prawie skończony mechanizm galerii i fundamenty działu map. Teraz nie ma mowy o tworzeniu nowych działów, ale o odtwarzaniu utraconych elementów.

A co do Smoczych Zbiorów, to będą to głównie ciekawostki, grafiki i plotki związane z poszczególnymi grami ;).

vinius PW
27 grudnia 2005, 21:10
życzę mapami z KB oraz KB2 :)

Acid Dragon PW
27 grudnia 2005, 23:06
to przesyłaj po prostu ;) - prędzej, czy później się przydadzą.

vinius PW
28 grudnia 2005, 18:28
w porządku. tylko uporządkuje co trzeba :)

vinius PW
1 stycznia 2006, 20:08
ekhm... o ile mnie pamięć nie myli, to było kiedys forum o grze Arcomage? wcięło, czy byłem znowu po pijaku?

Alamar PW
1 stycznia 2006, 21:11
Było, było, ale pewnie pamiętasz jak bardzo było popularne (chyba z sześć postów).
I zgadnij z czego powstała Komnata Nieznane Losy Antagarichu ;)

Boryna PW
1 stycznia 2006, 21:32
Oooooo,fajnie jestem strażnikiem nowej komnaty powstałej na gruzach dawnej cywilzacji.Swoją drogą niepotzrebnie skasowana Gildię arcomagowców.Może mało popularna ale była.Można by ją przywrócić?

Acid Dragon PW
1 stycznia 2006, 22:41
Spokojnie panowie - nikt niczego nie zamieniał. Gildia Arcomagów dalej istnieje, choć jako że jej dalsza egzystencja nie miała sensu większego, została przeniesiona do archiwum widocznego tylko dla mojej nieskromnej osoby i Łasicy. Ale mam jeszcze plany na jej właściwe wykorzystanie ;).

vinius PW
4 stycznia 2006, 14:16
Ekhm... na stronie głównej był kiedys dział "O mnie" (o Acidzie)? albo jestem ślepy i nie mogę go znaleźć, albo go gdzieś wcieło.

Acid Dragon PW
4 stycznia 2006, 14:21
Powiedzmy po prostu, że Kataklizm był też paradoksalnie okazją do pewnych porządków i zmian.

vinius PW
4 stycznia 2006, 14:36
ale był cennym źródłem informacji na temat Autora, nie był wyrazem samouwielbienia, lecz dobrej woli przekazania wiedzy :) i wszystko było OK.

Dragonar PW
15 lipca 2008, 22:45
EDIT: Kiedy będą otwarte działy - "Heroes Chronicles", "Heroes V" i "Smocze Zbiory"?
Można liczyć, że do końca wakacji 2008 roku?

Alamar PW
15 lipca 2008, 23:20
Skoro nie wspomniałeś, o wakacje którego roku Ci chodzi, to odpowiedź zapewne brzmi tak.

Acid Dragon PW
16 lipca 2008, 09:41
Wszystkie do końca wakacji na pewno nie.

Może (*może*) choć jeden.

Dragonar PW
16 lipca 2008, 13:35
Najlepiej o HC lub Smocze Zbiory.

Dragonar PW
18 stycznia 2009, 14:02
Znalazłem ciekawe obrazki, które mogłyby się przydać do "Smoczych Zbiorów":

http://heroes.net.pl/h3/miecz/

Wejdźcie w dział - Screeny.
Przykładowy obrazek z tamtej strony: KLIK!

AmiDaDeer PW
3 lutego 2009, 16:49
Nie chcę zakładać nowego tematu (bo po co?), ale w dziale "Smoki w światach MM" jest błąd - po najechaniu myszką na Zwierzątko Lorda Xeen (obrazek) mamy napis "Czerwony Smok z Enroth". Kiedyś był praktycznie taki sam błąd ze Smoczym Robakiem, więc nie wiem, czy nie ma więcej takich błędów.

Kirin PW
9 sierpnia 2009, 13:43
W dziale "Smoki w światach MM" brakuje smoków z HoMM5: Dzikie Hordy (alternatywne ulepszenia). Mógłbym przygotować ich parametry i zdolności, wtedy wystarczyłoby je tylko dodać na stronę. Tylko muszę wiedzieć, czy w ogóle jest sens je przygotowywać (tzn. czy chcecie je dodać).

I jeszcze znalazłem drobny błąd: http://www.wog.acidcave.net/neutr.php - w alternatywnym opisie wysłannika powietrza powinno być "odświeżacz" (no chyba, że ten błąd był celowy).

Alamar PW
11 sierpnia 2009, 12:05
Smoki z ToE (plus pao-kai z ciemniaka) chyba są, lecz czekają w kolejce "rzeczy do zrobienia". Jak i kilka innych gadów oraz drobnych poprawek czy uzupełnień w opisach.
temat: Nieodkryte działy (komnaty)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel