Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prawdziwe oblicza, czyli jak wyglądamy naprawdę
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Nevendar PW
7 października 2007, 20:29
No więc po zupełnie nieoczekiwanym przebłyskiem postanowiłem założy taki oto temacik. Chciałbym, żeby osoby na to gotowe umieściły w nim swoje zdjęcia. Jak wyglądamy naprawdę. No i to było by chyba na tyle. A co do mojego zdjęcia to pojawi się ono niedługo :D


[07.10.2007 21:04]
I się pojawiło :D

Moje zdjęcie (zmieniłem, żeby niepotrzebnie nie rozciągało posta)

Quba Drake PW
7 października 2007, 21:06
Odważny temat, jak dużo osób da zdjątka i temat nie ostanie zamknięty dam swoje.
Rabican, relax, take it easy:P.

RabicanRabicanNa bogów... Jeszcze jeden taki błąd w Twoim poście, a nie będę go poprawiał.

Nevendar PW
7 października 2007, 21:09
Mówiłem, że to temat dla gotowych na to. Nikogo nie zmuszam. Trzymam Cię za słowo :)

Quba Drake PW
7 października 2007, 21:11
Specjalnie zamażę twarz albo wstawie czarny prostokąt:P.

Nevendar PW
7 października 2007, 21:14
Będzie to według Ciebie aż tak odrażające :> Ja tam nie wstydzę się kim jestem :D

Quba Drake PW
7 października 2007, 21:15
Własnie jestem sobą i jestem z tego dumny:P.

Nevendar PW
7 października 2007, 21:16
No i zaje...fajne podejście :D To mi się podoba. Trang, czekamy na twoje zdjęcie w kościele :P

vinius PW
8 października 2007, 15:42
Z czystej złośliwości czepiam się słów Rabicana "na bogów" (co to ma znaczyć!? już na to jest temat!), a jak zobaczyłem "Trang, czekamy na twoje zdjęcie w kościele :P" to mało zawału nie dostałem.

Nevendar PW
8 października 2007, 15:44
No, a gdzie twoje zdjęcie ? Czy też będzie bezgłowe :D

vinius PW
8 października 2007, 15:56
Przeciwny byłem nawet tematowi "coś o sobie", przeciwny byłem "wierze i religii", ale jak wszyscy wrzuca, to pewnie i podrzucę, chociaż nie sądzę, by kogokolwiek zainteresowało ;)

Nevendar PW
8 października 2007, 17:22
No nie wiem, wydaje mi się, że temat jest odważny. Ale nie sądzę, by grotowicze nie byli na tyle odważni, by umieścić tu swoje zdjęcie.

Pragnę Ci powiedzieć, że twoje nastawienie do spraw mówienie o sobie, może oznaczać, że nie jesteś barwną postacią lub nie masz nic o sobie do powiedzenia. Sądzę, iż po rozkręceniu się tematu nikt nie będzie płakał, że nie zobaczył twojej bezgłowej osoby :P.

Ector PW
8 października 2007, 19:22
Hah, mnie można na fotce.pl zobaczyć: http://lovesmenot.fotka.pl .

Nevendar PW
8 października 2007, 19:26
Wiesz, wolałbym żebyś jednak wkleił to zdjęcie tutaj. Taka jest właśnie idea tegoż tematu.

Rabican PW
8 października 2007, 21:49
Moje zdjęcie w nowym nikabie.

Nevendar PW
9 października 2007, 08:01
No, cieszę się że nie wstawiłeś tu fotomontażu. :) Czekam na następne zdjęcia. Trang... Dalej czekamy na twoje zdjęcie.

vinius PW
9 października 2007, 12:50
A to podstępny Rabican znowu z podtekstami religijnymi. Zaczyna przesadzać! :P

Field PW
9 października 2007, 18:33
Khm... to JEST fotomontaż :P

Nevendar PW
9 października 2007, 19:01
Wiem, myślisz, że nie wiem. To była aluzja :P Na tyle ślepy to ja jeszcze nie jestem, żeby tego nie zauważyć.

Rabican PW
9 października 2007, 20:33
Vinius:
A to podstępny Rabican znowu z podtekstami religijnymi. Zaczyna przesadzać! :P
Wiedziałem, że to powiesz :P

Teraz serio, bez fotomontażu.

Najnowsze zdjęcie Rabbiego.


Pozdrawiam serdecznie.
R.

Nemomon PW
9 października 2007, 20:53
Mógłbym się w Tobie zakochać Rabi, ale ponieważ najwyraźniej (choć zastrzegam, że mogę się mylić) jesteś transseksualistą "któremu się udało", jednak poszukam sobie innej luby.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Prawdziwe oblicza, czyli jak wyglądamy naprawdę

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel