Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum][H3] Czarodziejka?
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Ector PW
8 października 2007, 20:22
Ostatnio grając w Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death przyuważyłem, że Gem w swojej pierwszej kampanii jest przypisana do mojej ulubionej klasy czarodziejek. Czy da się coś zrobić, żeby ta klasa była dostępna w edytorze map?

Acid Dragon PW
8 października 2007, 20:33
Z tego co wiem: nie.
Nawet z uzyskaniem tego efektu przez ERM były problemy (chyba też się ostatecznie nie udało).

A szkoda, bo twórcy wszak mogli zostawić możliwość edytowania nowych klas postaci... lub nawet zmiany samej nazwy klasy.

Ginden PW
8 października 2007, 20:47
CO?! Sprawdzę jak z tym się da co zrobić. Jaką szansę na co ma więc Gem?

Acid Dragon PW
8 października 2007, 23:34
Prawdopodobnie takie same jak druid, ale chyba nikt specjalnie tego nie badał... mogę się jednak mylić.

Altair PW
9 października 2007, 00:50
Prawdę mówiąc sprawdzałem swojego czasu czy tej klasy nie dałoby się odtworzyć za pomocą edytora lub ERM. Zawsze jednak występował crash.

MCaleb PW
9 października 2007, 01:05
A nie dałoby się globalnie zmienić nazwy danej klasy bohaterów?
Obecnie to ten temat zmienił się z czysto heroesowego na WoGowski, ale może tu zostać. ;)

Altair PW
9 października 2007, 01:30
W 3.58F nie. W 3.59 prawdopodobnie tak. Jeśli oczywiście zostanie taka funkcja dodana lub jeśli podobnie jak w TE będzie działać komenda operująca na pamięci gry. Obecnie to klasa czarodziejki występować może w tylko kampanii SoD.
temat: [Archiwum][H3] Czarodziejka?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel