Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 120 - 121 - 122

Sheensherr PW
4 września 2007, 15:44
Dlaczego usuneliście moje posty o sparcie i this is halloween

Rabican PW
4 września 2007, 16:32
Cichy:
Ja skorzystam z przywileju i wniosę skargę. Mój post w tym temacie dotyczył humoru. Pokazałem linki do różnych śmiesznych stron i obrazków. I nie wiem nadal, czy naruszyłem jakiś punkt w konstytucji.
Kolega Cichy raczy sobie kupić okulary. Tudzież w inny sposób skorygować wadę wzroku. Kolega zdaje się nie dostrzegać drugiego punktu tego postu, napisanego przez osobę, która w Grocie nie tylko prawo ustala, ale nim jest. Takoż samo ma się sprawa z moim powyższym postem, którego kolega zdaje się nie przeczytał. Zwłaszcza fragmentu o kiepskich żartach.

Sheensherr:
Dlaczego usuneliście moje posty o sparcie i this is halloween
My, Rabican, uroczyście oświadczamy, że usunęliśmy posty Sheensherra ze względu na ich ignorancję, totalny brak klimatu, gorzej niż kiepski humor oraz ogólnie pojęty niski poziom. Amen.

A następnym razem proszę łaskawie nie zaśmiecać tematu zażaleniami, bo nogi z dupy powyrywam. Przesyłać można je wszak drogą prywatną, nie robiąc z tematu miejsca na skargi. Numer GG w profilu.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

QuiQuiPS. Skargi zostały rozpatrzone i odrzucone.

Również pozdrawiam serdecznie.

Q.


MCaleb PW
27 września 2007, 21:46
Starusieńkie toto, ale mimo wszytko polecam - HeroMachine.
Umożliwia stworzenie swojej własnej postaci w sposób graficzny z gotowych elementów. Dla przykładu pokażę moją postać.

Field PW
27 września 2007, 23:41
Mrok i pożoga ;)

Trang Oul PW
28 września 2007, 00:04
Kosa i Sztylet!

Alamar PW
28 września 2007, 00:16
Sam nie wiem co to ma być

Altair PW
28 września 2007, 00:33
A oto i moja skromna postać.

Field PW
28 września 2007, 09:17
Alek:
Sam nie wiem co to ma być

Też nie wiem, ale papucie boskie :)

Ptakuba PW
28 września 2007, 20:53
Fajna stronka! Moi bohaterowie:
Na poważnie
http://img225.imageshack.us/img225/8086/heropv0.png

I mniej poważnie, ale trzeba mieć wyrafinowane poczucie humoru
http://img404.imageshack.us/img404/1660/hero2kp8.png

AmiDaDeer PW
28 września 2007, 21:53
Ja taki umięśniony? :P

Alamar PW
6 października 2007, 21:53
Żona z mężem kładą się spać, nagle żona zauważa, że mąż nie ma obrączki:
- A gdzie twoja obrączka?!
- Kochanie, posłuchaj...
I w taki oto sposób narodziła się trylogia "Władcy pierścieni".


I odnośnie pewnego tematu:

Pewien stary złodziej, wszedł do dziesięciopiętrowego bloku razem z młodym pomocnikiem i korzystając z osłony nocy, zaczął okradać mieszkania na kolejnych piętrach.
Pomocnik w tym czasie kręcił się po korytarzu na czuja. Idąc od parteru doszli do szóstego piętra.
Kiedy szef opuścił kolejne i ruszył na ósme, młody zdziwiony pyta:
- Cóż to kolego? Ktoś znajomy tam mieszka czy ktoś z branży?
- Głupiś! Na religię się nie chodziło co? Jest przecież napisane "siódme nie kradnij" nie?

Alistair PW
7 października 2007, 00:49
A oto moje dziełko

Flame Master

Wielka prośba: napisze mi ktoś dlaczego nie wyświetla mi obrazka mimo rozmiaru poniżej 400x300 i wielkości ok. 20 kB i mimo zastosowania nawiasów kwadratowych?


Edit:

Faktycznie max wysokość to 300 px


Trang Oul PW
7 października 2007, 01:11
Wydaje mi się, że maksymalna wysokość to 300. (=daj link albo przytnij te 30 pikseli...)

vinius PW
7 października 2007, 13:47
Mój Anioł Stróż - i niczego się nie boję :)

to co, miałem to wsadzić do "wiara i religia"? a może założyć temat: "wiara i religia/specjalna edycja z rysunkiem Herosa/nie dotykać kijem"!?

przypominać nie zamierzam o ciekawym "wierzę w WoGa", karykaturach Chrystusa (jak tego słowa nie ocenzurujecie będzie dobrze), oraz jeszcze w innych tematach "heil eris" się pojawiło. ale ja się NIE szarpałem. tyle tytułem OT.
RabicanRabicanZastanawiałeś się, po co Qui założył ostatnio w Tawernie pewien temat?


Zrzędzi specjalista od wklejania karykatur... (a, nie powiem, bo znowu gębę otworzą). Zamiast narzekać poszedłbyś na antykrucjatę i powycinał archanioły z HoMM 3, 4, 5... nie zamierzałem tu dyskutować o wierze, ale i nigdzie nie zamierzam, bo to forum mighto- magicowe.

RabicanRabicanNie wierzę Ci. Zbyt wiele razy "otwierałeś gębę" - że skorzystam z Twojego słownictwa - nie na temat i poruszałeś sprawy religijne, bym miał do Ciebie zaufanie. Dlatego radzę się powstrzymywać.

Nie_mam_nicka PW
7 października 2007, 14:04
Kilku minutowa praca

Miał być w miarę dokładny remake, a wyszedł... Johny Bravo (prawie) :O

Ptakuba PW
7 października 2007, 17:12
@Rabi: Ja się zastanawiałem i nie wiem... Nie wiem też, czemu ty możesz bez przerwy mówić praktycznie co chcesz, bez przerwy podważać zdanie i wiarę innych i Qui zawsze staje po twojej stronie. Nie wiem też czemu całe życie Groty toczy się wokół tego tematu. Nazwa powinna zostać zmieniona z "Kwasowa Grota" na "Religijna Grota"...


QuiQuiNie miejsce to na to, ale niech będzie że wytłumaczę raz na zawsze przyczynę powstania wiadomego tematu...

1. Przed jego powstaniem spontanicznie pojawiały się jakieś mini-debaty religijne tam, gdzie nie trzeba (generalnie to ktoś tak "przy okazji" zechciał zamanifestować swoje poglądy w tej kwestii, a ktoś inny o odmiennych poglądach oczywiście odpowiedział...).
2. Oczywiście zbędny offtopic zostawał za każdym razem usunięty, lecz nie usuwało to głębszego problemu, czyli pojawiania się takowych. Trzeba było coś z tym zrobić. Możliwości:
a) zapis w Konstytucji kategorycznie zabraniający jakichkolwiek odniesień do wiary/religii pod groźbą czegoś bardzo bolesnego
b) utworzenie właśnie takiego tematu, coby każdy się mógł wypowiedzieć bez przeszkód przy okazji nie zaśmiecając reszty forum
3. Starożytni (w sumie to ja jestem odpowiedzialny, Acid jedynie dał się przekonać ;)) wybrali opcję b. Uznałem, że Grotowicze są w stanie podyskutować na "delikatne" tematy przy okazji nie obrażając siebie nawzajem. W większości przypadków miałem rację.
4. Aby uniknąć postaw takich jak Twoja, umieściłem ładne, czerwone ostrzeżenie w pierwszym poście w wiadomym temacie. Sugeruję przeczytać ten post raz jeszcze.
5. Rabican (poza uprawnieniami Strażnika) nie ma szczególnych przywilejów jeśli chodzi o prawo do wypowiedzi. "Podważanie zdania innych" nie jest sprzeczne z Konstytucją. Co więcej podważanie zdania innych to jedyne źródło postępu! (byli tacy, co twierdzili, że Ziemia jest płaska... co by było jakby nikt tego nie podważył?) W kwestii podważania wiary... oczywistym jest, że w kwestiach wiary każdy pogląd podważa każdy inny. Jeśli Ci się to nie podoba - patrz pkt 4.
6. Udowodniłeś już swój brak umiejętności dyskusji na wiadome tematy (pewien post, na szczęście już go usunąłeś). Toteż ponownie sugeruję przeczytanie punktu 4.



Dziękuję za uświadomienie... Ale wciąż nie rozumiem czemu całe życie włącznie z nie-życiem toczy się wokół tamtego tematu...


RabicanRabicanMylisz się. Staramy się po prostu, by tematyka religijna nie wyciekała poza wiadomy temat. Jest zbyt delikatna i zbyt często prowadzi do nieporozumień oraz nadużyć, by móc na to pozwalać. Czy teraz się rozumiemy?

Alistair PW
8 października 2007, 00:09
Z tą religią to ja naprawdę bym nie przesadzał. Jeżeli kogoś razi rysunek Anioła z bronią również powinny go razić krwawe Anioły w H5, do tego we wcześniejszych wersjach wysysające krew niczym wampiry. Nie ma, że jedno razi, a drugie nie. Nie zawsze wyjątki potwierdzają regułę.

RabicanRabicanCo innego po prostu anioł z bronią, co innego anioł stróż. A o szkodliwości czegoś takiego świadczy chociażby wynikła teraz dyskusja. Sugeruję EOT.

Sheensherr PW
8 października 2007, 15:21
Prawie jak autoportret :P

Alamar PW
9 października 2007, 16:31
Nowy bibliotekarz

vinius PW
9 października 2007, 19:03
Może nie w 100% klimatyczne, ale jakby nie było może przydać się tworzącym jednostki, bo o grafice: Z poradnika zdolnego grafika. tu są 3 filmy z serii. Dawno się tak nie uśmiałem :)))
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel