Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Skrypt
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Seener PW
15 września 2007, 15:43
Czy mógłbym prosić o udostępnienie mi skryptu który został użyty do przeniesienia użytkowników z forum do strony głównej kwasowej groty ? :)

Trang Oul PW
15 września 2007, 20:59
Chodzi o link "do Kwasowej Groty", który jest na dole forum?
Jeżeli tak, to wystarczy tag HTML.

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 13:52
Tagi HTML nie działają. Trzeba użyć tagu (a=adres strony) (i zamiast nawiasów zwykłych dać nawiasy kwadratowe).
I wiem, że u Ciebie tagi HTML działają, Trang. Niestety - tylko u Ciebie (oraz u innych strażników).

Rabican PW
16 września 2007, 13:57
Hobbicie, czy naprawdę jesteś aż tak głupi i ograniczony, że nie rozumiesz pytania ani odpowiedzi nań? Przeczytaj jeszcze raz posty Seenera oraz Tranga i przemyśl je dokładnie. Może wyciągniesz wnioski i zauważysz swój błąd.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

MCaleb PW
16 września 2007, 14:01
Ech, głupiś. Qui jasno opisał temat z komendami potrzebnymi do używania tagów HTML na tym Forum. Natomiast Seener nie pytał się jak na forum wstawić linka, a jak wygląda 'skrypt' (ergo komenda) na wstawienie hiperlinka. Więc nie bierz innych za idiotów i czytaj uważnie posty. Odpowiedź została udzielona, a ty tylko śmiecisz.

EDIT: No proszę, Rabi mnie ubiegł.

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 14:22
Och... prawda. Głupim. Wiedziałem to od dawna... Wybaczcie za niezrozumienie.

Naprawdę szybki EDIT: ALE NIE POZWOLĘ SIEBIE OBRAŻAĆ! :P
Trochę późniejszy EDIT: Dziwne jednak, że wśród osób naprawdę inteligentnych wszyscy uznają mnie za wyjątkowo inteligentnego. Może to przez moje rozważania teologiczne? :P
Wcale nie EDIT: Dziwny offtop. :P

Qui PW
16 września 2007, 14:43
Hobbit:
Wiedziałem to od dawna...

My też :P.

Rabican PW
16 września 2007, 14:45
Ojej, ojej, wybacz, wielmożny! Przepraszam najuprzejmiej, że me słowa okazały się dla Ciebie obraźliwe i uraziły Twą niezrównaną cześć! Jakież to zadośćuczynienie okazałoby się wystarczające, bym był godny Ci je zaoferować? Może powinienem rzec, iż dobrym pomysłem byłoby, abyś się wypchał i postawił w muzeum, gdyż możesz nam naskoczyć tam, gdzie nas możesz pocałować?

Pozdrawiam serdecznie.
R.

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 14:47
Wybacz Rabicanie za to, że musisz wybaczać i mówić, że powinienem stać się wypchanym niziołkiem w muzeum (co ja wygaduję...).
A ten temat jest do skasowania (a przynajmniej wszystkie posty po drugim).

Altair PW
16 września 2007, 14:48
Hobbicie, dobrze by było jakbyś zaczął się wypowiadać tylko w tematach i kwestiach, które znasz i rozumiesz (zamiast robić za starszego spamera).

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 14:49
Wiem, Altairze... tylko że niestety mam coś ze zwykłych, prostych ludzi, którzy nie wiedzą, co rozumieją, a co nie... I to niestety jest moja największa wada...

Rabican PW
16 września 2007, 15:03
Hobbit:
A ten temat jest do skasowania (a przynajmniej wszystkie posty po drugim).
Skoro masz prawo wygłaszać takie sądy, to masz też zapewne uprawnienia do usuwania tematów i postów, więc nie wiem, na co czekasz. Jeśli zaś uprawnień nie posiadasz, to przestań się szarogęsić! Nie udawaj kogoś więcej niż jesteś i zostaw obowiązki Strażników im samym. My naprawdę nie potrzebujemy drugiego Crusadera, który będzie nam wskazywał, które posty należy usunąć i kogo wymazać.

Hobbit:
Dziwne jednak, że wśród osób naprawdę inteligentnych wszyscy uznają mnie za wyjątkowo inteligentnego. Może to przez moje rozważania teologiczne? :P
Gdy to przeczytałem, przypomniał mi się podobny przypadek, znany mi dzięki MC. Ale do rzeczy. Mnie i większości pozostałych grotowiczów - najwyraźniej inteligentnych w mniejszym stopniu od Twoich znajomych - nijak nie interesuje, jak Twój intelekt jest oceniany w innych środowiskach. Nas interesuje, jaki poziom prezentujesz tu, na forum Kwasowej Groty. I niestety nie jest on zbyt wysoki.

Z kolei wszystkie rozważania teologiczne ludzi naprawdę inteligentnych sprowadzają się do stwierdzenia cogito ergo atheus sum. Koniec tematu.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 15:33
Cytat:
Skoro masz prawo wygłaszać takie sądy, to masz też zapewne uprawnienia do usuwania tematów i postów, więc nie wiem, na co czekasz. Jeśli zaś uprawnień nie posiadasz, to przestań się szarogęsić! Nie udawaj kogoś więcej niż jesteś i zostaw obowiązki Strażników im samym. My naprawdę nie potrzebujemy drugiego Crusadera, który będzie nam wskazywał, które posty należy usunąć i kogo wymazać.
W sumie masz rację... przydałby mi się taki przycisk "Usuń"... ale niestety - takowego nie mam... pewnie i tak by nikt mi nie dał, ponieważ... jestem nieodpowiedzialny? Mam za mało czasu? W dni szkolne wracam o 15/16 do domu a i tak nie mogę za bardzo używać komputera? Usuwałbym tematy, które nie powinny być usuwane, a później wszyscy mieliby do mnie pretensje? Niestety, powodów jest wiele. Nie jestem idealny. Nikt nie jest idealny.
I wybacz, jeżeli według Ciebie się szarogęszę - to wyjątkowo przykre.

Cytat:
Gdy to przeczytałem, przypomniał mi się podobny przypadek, znany mi dzięki MC. Ale do rzeczy. Mnie i większości pozostałych grotowiczów - najwyraźniej inteligentnych w mniejszym stopniu od Twoich znajomych - nijak nie interesuje, jak Twój intelekt jest oceniany w innych środowiskach. Nas interesuje, jaki poziom prezentujesz tu, na forum Kwasowej Groty. I niestety nie jest on zbyt wysoki.
My Godness... jeżeli większość osób tak uważa, to mogę się zmienić... to dla mnie jest wprawdzie problem, ale, niestety, jak to bywa w życiu, liczy się zdanie większości.

I tu powinna być wielka kropka.

Hobbit, Very Strange Halfling of Nothing Without Brain

Nemomon PW
16 września 2007, 15:52
Eek? Czy Wy, Drodzy Grotowicze, zawsze musicie szukać powodu by się pokłócić? I to jeszcze w takim miejscu, gdzie kłótnia nie jest wskazana? Poza tem, Drogi Rabi, opinia typu: "to powinno zostać skasowane" nie jest szarogęszeniem się, lecz tylko opinią danego Grotowicza. Zresztą, gdyby miał taką możliwość jak usuwanie postów, to nie szarogęsił by się WoGóle, tylko to robił, nieprawdaż?

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 15:54
Przynajmniej jedna osoba w tym temacie choć trochę się ze mną zgadza. :P

Qui PW
16 września 2007, 15:58
Nemomon:
opinia typu: "to powinno zostać skasowane" nie jest szarogęszeniem się, lecz tylko opinią danego Grotowicza

Ale jak ów Grotowicz wygłasza takie swoje opinie na każdym kroku to Strażników to irytuje. A nie chcemy, żeby Strażnicy byli zirytowani, prawda? Prawda? Więc takie opinie należy zachować dla siebie.

A jako Strażnik tej Komnaty powiem, że ten temat zniknie jeśli uznam to za stosowne i kiedy uznam to za stosowne, a Grotowicze swoje opinie na ten temat mogą umieścić w... jakiejś dziupli czy gdzieś, bo nie będą brane pod uwagę.

PS. Strażnicy mają pozwolenie na usuwanie każdego posta zawierającego coś w rodzaju "to powinno zostać skasowane", niezależnie od pozostałej treści. Have fun :).

AmiDaDeer PW
16 września 2007, 16:03
Dwugłowa Łasica rzekła:
Ale jak ów Grotowicz wygłasza takie swoje opinie na każdym kroku to Strażników to irytuje. A nie chcemy, żeby Strażnicy byli zirytowani, prawda? Prawda? Więc takie opinie należy zachować dla siebie.

Na każdym kroku? Czyżby zmienili nazwę "post" na "krok"? :P
Tak na poważnie - irytacja Strażników mogłaby zajść, gdyby rzeczywiście jakaś osoba mówiła "Temat do skasowania" przy każdym kroku. Ja tak nie robię. Przynajmniej nie na każdym kroku.
A czy nie chcemy, żeby Strażnicy byli zirytowani? Well... uhh...
Raczej nie. :P
A opinie są po to, by je wygłaszać. Chyba, że są one obrzydliwe. To wtedy należy się od nich powstrzymywać.

Dziękuję za (nie)uwagę (niepotrzebne skreślić).

Nemomon PW
16 września 2007, 16:15
Skoro offtop się szerzy, to dodam coś. Mianowicie tylko wtedy Strażnik się irytuje, gdy jest uczulony na punkcie swojego ego. W innym przypadku przyjmuje to do wiadomości oraz olewa prosto z góry. Chyba, że nasze Lisze są uczulone na tym punkcie, co jest bardzo dziwne, bo nie podejrzewałbym, aby Lisze coś czuły. Dwugłowe Łasice jeszcze, ale nie-koniecznie-Lisze. Dixi.

MCaleb PW
16 września 2007, 16:26
Irytacja Strażników już zaszła, gdyż rzeczywiście pewna osoba mówiła/pisała na/w każdym kroku/poście rzeczone słowa. Odbieram je w ten sposób, że osoba ta albo ma przerost ambicji, albo uważa danego/danych Strażnika/Strażników za niespełna rozumu i/lub nie_potrafiących/nie_wiedzących_jak wykonywać swoje obowiązki.

Czy tylko od obrzydliwych opinii powinniśmy się powstrzymywać? Przeca to, co jest obrzydliwe, to tylko kwestia gustu, a o gustach ciężko się dyskutuje. Natomiast mantry w stylu "musi odejść" czy "musi zostać usunięte" proszę sobie wsadzić głęboko tam, gdzie Qui i/lub Rabi wspomnieli.

Poza tym, Hobbicie, awansowałeś ze starszego spamera na młodszego trolla. A trolli nie lubimy.

Nemomonie, gdyby tylko o ego chodziło, ale powtarzanie tychże mantr działa już wszystkim na nerwy, dodaje więcej do usuwania i ogólnie rzecz biorąc działa na niekorzyść danego tematu (i osoby) zamiast pomagać.

Rabican PW
16 września 2007, 16:45
Hobbit:
My Godness...
Czcisz Najpiękniejszą?!


Nemomonie, mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu. Hobbickie szarogęszenie się jest zjawiskiem bezsprzecznie negatywnym. Nijak nie wiąże się z tematem, narusza autorytet Strażników oraz stawia szarogęszącego się na piedestale jako wykonawcę woli Starożytnych i bogini wie kogo jeszcze. Jedyną osobą, która ma tu problemy z przerośniętym ego, jest Hobbit. My, Strażnicy, nie życzymy sobie po prostu, by ktoś wtrącał się w naszą strażniczą politykę lub wydawał nam polecenia mimo braku uprawnień ku temu. Nie wspominając o poruszonym przez Caleba fakcie, iż wygląda to tak, jakby szarogęszący się uważał Strażników za fajtłapy i dupy wołowe niepotrafiące zadbać o własny stolik.


Pozdrawiam serdecznie.
Rabi the Leechy Lich.


PS. Jakby ktoś miał wątpliwości, czy Hobbit się szarogęsi - polecam zapoznanie się z tą stroną.
strona: 1 - 2
temat: Skrypt

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel