Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Absurdy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9

avatar PW
30 kwietnia 2007, 14:58
Podeśle Acidowi na dniach... pola może i są fajne, ale tylko niektóre - na większosci z nich ustawienia jednostek do bitwy są paskudnie wkomponowane...

Cichy PW
30 kwietnia 2007, 16:17
W takim razie to ze skrinu było chyba najlepsze ;P .

Agrael PW
18 maja 2007, 16:49
Wy tu debatujecie nad każdym błędem, a ja powiem wam jaki ja miałem.
Wybudowałem w mieście Graala na początku wszystko było ok, ale potem gdy ponownie wszedłem do zamku(Fortecy) zamku nie było i nie mogłem go ponownie zbudować, a na jego miejscu stał właśnie Graal. Balon wisiał w powietrzu ja go wciskam a tu pokazuje się ekran rekrutacji Tytanów... Nie wiem co jest grane, na miejscu graala jest pustka a gdy w nią klikam pisze, że kawałek nieba jest miejscem rekrutacji duchów. żnowu gdy przyciskam Świątynię Obłoków to najpierw pokazuje się ekran jaki jest po wciśnięciu zamku, a zaraz potem pisze że to także jest Graal?! Błąd pojawiał się przez cały miesiąc(oczywiście miesiąc w grze), a póżniej wszystko w normie. Powie mi ktoś co to znaczy? czy to znak od Bogów, żebym nie grał Fortecą? czy co???

MCaleb PW
18 maja 2007, 17:22
Masz może zapis gry z tym błędem? Ewentualnie zrzuty ekranu (screeny)?
Bardzo chętnie popatrzyłbym na taki absurd.

Altair PW
18 maja 2007, 21:10
Nowy:
Powie mi ktoś co to znaczy? czy to znak od Bogów, żebym nie grał Fortecą? czy co???

Tak to jest znak od bogów aby nie włączać wszystkich opcji Wogifikacji i nie Wogifikować mapy z własnymi skryptami. Podam więcej szczegółów jeśli zamieścisz save z gry.


Cichy PW
20 maja 2007, 19:39
Fantazją ktoś tu dopisuje...
MI osobiście takie coś się nie zdarzyło, ale jeśli chodzi o WoGifikację, to na pewno ktoś ma rację (ale mi się rymło).

Agrael PW
21 maja 2007, 16:11
Nie fantazjuję po pierwsze, a po drugie chętnie bym wam to pokazał, ale gdy chciałem zrobić screena wyskoczył jakiś błąd i właśnie wtedy wszystko się poprawiło...

A tak naprawdę miałem włączone wszystkie funkcje Wogifikacji...
więc to mogło być przez to?










A wiecie co? Sprawdzę na kompie może mi się ten save, albo screen gdzieś zapisał bo już raz screen z gry mi się zapisał

Ginden PW
21 maja 2007, 18:25
Klik!

Cichy PW
21 maja 2007, 19:53
Niezłe... ale mam sposób: wyjątkowo łatwo można zrobić "żółty", wyróżniający się tekst w edytorze - wystarczy go wziąć w {} - klamrowe nawiasy.

Ginden PW
21 maja 2007, 21:09
Twierdzisz, że to fotomontaż?
A chodzi o tekst komunikatu.

Cichy PW
22 maja 2007, 19:20
NIe twierdzę, a nawet wierzę Ci :P . Ale wiem, że taki tekst DA się zrobić. A propos tekstu: dziwne...

Solmyr PW
22 lipca 2007, 10:30
Klik!

Edit: Żeby obrazek był ładnej jakości, to po jego włączeniu trzeba chwilę poczekać.

Nemomon PW
22 lipca 2007, 10:43
Ten z ujemnym doświadczeniem sam miałem.

Nemomon PW
12 września 2007, 15:35
Ostatnio trafiło mi się parę rzeczy. Jakimś dziwnym trafem zabili mi Bohatera. Co prawda, jak przyszła tura, to okazało się że żyje, ale jednak. Druga rzecz tyczy sie Knigi Magii. Grałem z kolegą w losową mapę, w końcu odechciało nam się jej kontynuować, zwłaszcza że już pozostał tylko jeden przeciwnik. Odsejwowałem aby z ciekawości zobaczyć, czym on dysponował. Okazało się, że ma Knigę Magii z sakwie. Oto parę grafik:

Kniga;
Kniga z opisem;
Wymiana Knigi pomiędzy Bohaterami;
Kniga u Handlarza Artefaktów.

Dodam jeszcze, że jak zaatakowałem tego Bohatera i go pokonałem, to dostałem wszystkie jego artefakty, za wyjątkiem tej Knigi.

EDIT: Linki poprawione.

AltairAltairPopraw te swoje "Knigi" bo nie ma takiego artefaktu. Ja rozumiem, że można się połknąć literę, ale tyle razy?


Ginden PW
12 września 2007, 17:18
A przypadkiem nie łączyłeś Wielosakwy z WoGifikacją?

Field PW
12 września 2007, 17:33
Księga po reformie :)

Pewnie uruchomiłeś skrypt odpowiedzialny za znajdowanie księgi magii na mapie przygody + wielosakwa. Przynajmniej dla mnie :/

Nemomon PW
12 września 2007, 17:44
Jak F!eld powiedział, Kniga to po rosyjsku książka. Najprawdopodobniej mam tak, jak napisałeś, ponieważ mam oba skrypty. A czemu mi Bohatera zabili?

EDIT: Spolszczyłem tylko, nic ponad. Nie kłócę się.
AltairAltairByć może, ale nie napisałeś tego po rosyjsku tylko po Polsku.
I nie kłócić się ze mną strażnik Altair ma zawsze racje. ;P

jankes_begbie PW
17 września 2007, 21:45
1. Akcja taka: grałem na mapce w sojuszu z innym komputerowo sterowanym graczem. Delikwent wszedl swoim podakowanym bohaterem do miasta i obsadzil garnizon. Ja w swojej turze odwiedziłem jego miasto i ponownie wszedłem do środka wciskając spację - przeypadkiem dwa razy. Od nast.tury jego heroes znalazł się pod moją kontrolą, a zamiast tego ja straciłem jednego ze swoich. Jestem prawie pewien, że błąd się kilkukrotnie powtórzył.

2. Kiedyś przyszło mi atakować swoje lustrzane odbicie. Atakowałem na zamek, a w garnizonie pojawił się taki sam heroes: te same wojsko, dowódca, statystyki i zapewne czary. Atak klonów normalnie :)

Altair PW
17 września 2007, 22:45
Co do drugiego absurdu jest to znany błąd WoGa. Problem był już gdzieś poruszany, chyba nawet w tym temacie. Najgorsze jest jednak to, że takiego klona nie można pokonać. Jeśli nawet wygramy z nim bitwę to i tak stracimy bohatera.

AmiDaDeer PW
18 września 2007, 17:09
No cóż... albo zostaniemy pokonani albo... pokonamy siebie. :P Często się z tym błędem spotykałem, więc teraz unikam takich sytuacji.
Absurd: Broniłem Twierdzy przed bardzo silnym graczem, zamiast tracić wojska (i bohatera) próbowałem uciec (miałem podziemny tunel) no i... wygrałem. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: Absurdy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel