Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Wskrzeszenie + życzenia
komnata: Podziemna Tawerna

Boryna PW
24 grudnia 2005, 10:05
No jak widać Qui przynajmniej częściowo wskrzesił forum.Wprawdzie trochę straciliśmy(głównie tematy o sesji RPG)Ale mam nadzieję że wszsystko wróci do normy(co do sesji RPG to postaram się jak najszybciej odtworzyć jej zasady itp.)Chciałbym mu za to serdecznie podziękować i złożyć wszystkim Starożytnym, Strażnikom, Mieszkańcom, Gościom i oczywiście Smoczemu Władcy najlepsze życznia.

PS:Chyba pierwszy post od wskrzeszenia.
PS2:Dzięki Acid za Avatarek.

Acid Dragon PW
24 grudnia 2005, 12:01
Istotnie pierwszy ;).

Prace, jak widać, wciąż trwają, ale myślę, że już niedługo wszystko wróci do normy ;). Tym czasem - Kwasowych Świąt!

Kathrin PW
24 grudnia 2005, 23:55
Cieszy mnie widok smoczusiów pilnujących komnat:)
Wszystkim życzę ciepłych, radosnych Świąt, a w Nowym Roku samych sukcesów, oczywiście na polu heroesowym również:))

Dru PW
25 grudnia 2005, 04:00
Heh, „Smoczusiów”? Kogo chciałaś tym słowem określić?:P

Hmmm co by tu rzec.... może to iż ostatnio gremlmikołaje podrzucili mi pod choinkę smoczątko które podpaliło mą grzywę ...hmmm...... nie, to chyba nie o tym miałem powiedzieć....

aha, Chciałem złożyć szczęśliwych świąt które juz były i które w dobrej atmosferze wam minęły oraz udanego kwaśnego nowego roku... ;)

Trang Oul PW
25 grudnia 2005, 13:39
Chodzi Ci o czerwonego, czarnego, zielonego i złotego smoka na górze czy o te (już) widmowe przy nazwach tematów?

Życzę wszystkim wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku.

eta30 PW
25 grudnia 2005, 22:50
Kurczę forum uaktywniło się wczoraj a ja dopiero teraz to zobaczyłem ( wigilia – brak czasu ), wszystkiego naj naj naj dla wszystkich grotołazów, tęskniło mi się za tą stronką, może nie zawsze się tu udzielam ale patrzę, patrzę – czuwam ;)



Alamar PW
26 grudnia 2005, 10:23
No, dwa życzenia bożonarodzeniowe spełnione (jest śnieg i forum wróciło).
Wesołych świąt dla wszyskich mieszkańców i gości Groty.

vinius PW
26 grudnia 2005, 15:19
serdeczne podziękowania dla Ekipy. a do tego wesołych świąt :)

Kaazam PW
27 grudnia 2005, 13:33
Trochę spóźnione, ale zawsze..."Wesołych Świąt życzę!!!!!!!!!!!". Dobra a teraz swoje uczucia.Działająca Grota. Jest to dla mnie największy prezent na Święta. Dziękuję wszystkim. Hmmmm... wruszyłem się. Mam łzy w oczach, ale się nie rozpłaczę, dlatego, że wkoło jest pełno ludzi. Beeeeeeee...

Kathrin PW
29 grudnia 2005, 14:49
Aaaa istotnie nie ma tych smoczków pilnujących poszczególnych komnat:( chlip.
Dru co to za smoczę znalazłeś pod choinką??? Imię, płeć, uroda...?
Ja dostałam od jednego z Grotowiczów masę nowych map (niektóre bardzo ciekawe), co spowodowało powrót do wielogodzinnego grania i ...utratę kilku sojuszników:)

Kaazam PW
29 grudnia 2005, 16:48
Kat o jakich sojuszników chodzi??? Jak chcesz to z powrotem ich do ciebie przekonamy :) No właśnie. Mapy. Kat tylko nie zapomnij o Grocie. Ja o 7 rano przybiegłem aby wejść na forum ( a do rannych ptaszków nie należę)

Kathrin PW
31 grudnia 2005, 18:51
Tacy co uciekają, nie nadają się już do niczego:)) Szkoda na nich czasu.
Co do map, spisuję dobre, ale mówiąc szczerze myślę, że jak się ukaże H5, to wszystko co dawne, pójdzie w niepamięć.
Smutno mi, bo widzę, że zaczynacie nową sesję RPG, a nie dam rady grać:(

Alamar PW
1 stycznia 2006, 16:47
Z sesją to nie wiadomo kiedy ruszy. Więc może Kathrin się załapiesz. Zreszta zbliżają się ferie zimowe i pewnie każdy z nas będzie zajęty (koniec semestru), przez co chyba nie będzie zbyt dużego ruchu w Komnacie Boryny.

Zapomniałbym, zajrzyjcie tu (na górę strony) - ładna kartka świąteczne - szkoda tylko, że spóźniona.

Szawy PW
2 stycznia 2006, 22:49
Dziękuję wszystkim za życzenia. Wiem, że bardzo mnie lubicie i tak wam zależy by je mi złożyć... A tak na serio, to życzę „szczęśliwego nowego roku”. Może nikt mnie nie zna ale od „dawna” jestem obserwatorem tej Groty.Sorki za błędy, ale kilka klawiszy mi nie działa i piszę na klawiaturze ekranowej , a komp mi wariuje...ale ortografii i tak bardziej nie popsuje. :P

Kathrin PW
3 stycznia 2006, 11:28
No to witamy "dawnego obserwatora":), w takim razie specjalne życzenia dla wszystkich nowoprzybyłych:)))
- zdrowia, zdrowia i jeszcze raz ...kasy:))
I niech się zaczną odzywać:) cium.

Szawy PW
3 stycznia 2006, 17:07
No to ostatnie wymienione w życzeniach to się przyda szczególnie, tym bardziej że w tym roku "heroesowa rewolucja". Ehh żeby post nie wyszedł za krótki powiem że dorzucam się do tych życzeń na dole. 3 dni składania sobie życzeń czyż to nie pięknę :D ?
temat: [Archiwum] Wskrzeszenie + życzenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel