Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Kilkaset słów prawdy jedynej (yeah, sure)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Pentacz PW
24 sierpnia 2007, 18:04
Wielce prawdopodobne jest, że Kwasowa Grota jest jedynym forum, na którym troll wielokrotnie proponuje prywatną rozmowę, a znaczna większość forumowiczów (w tym moderator) jej unikają.

Z pewnością nie ma wielu moderatorów na świecie, którzy dwukrotnie zamykają temat z tego samego powodu, pomimo tego, że ten powód od pierwszego do drugiego zamknięcia cały czas istnieje.

Z pewnością nie ma także wielu moderatorów na świecie, którzy zamiast banować trolla - zamykają temat.

Zadziwiającym jest, że moderator otwiera ponownie temat(na dłuższy czas, nie na napisanie 1 posta) tylko ze względu na jedną osobę chcącą napisać jednego posta.

Dziwną rzeczą jest, że niektórzy nawet nie znają zbyt dobrze podstawowych zasad ortografii, a na forum aż na tyle się starają(być kimś innym?), że nigdy nie popełnią żadnego błędu. Co więcej, starają się używać skomplikowanego i oficjalnego słownictwa.

Nawet osoba nazwana trollem i panosząca chamstwo jak widać potrafi dojść do konsensusu z kimś innym. Widać to już na moim i Rabicana przykładzie mimo jeszcze niedokończonej rozmowy.

Moderator obrażający kogokolwiek na zamkniętym temacie nie jest nazbyt w porządku. Nie tylko jako moderator.
Dokuczliwa zmiana tematu przez moderatora jest niedojrzałym ciosem poniżej pasa wartym tyle co jeżdżenie po kimś na zamkniętym temacie. Troche też jak strzał w plecy - czyste tchórzostwo. Wiemy, że przeciwnik nie może nic zrobić.

Pisanie słów typu "Dorośniesz - zrozumiesz.I bynajmniej nie mam na myśli dorosłość fizyczną", a następnie niemalże natychmiast po tym "wytykanie ułomności rozmówcy nie wróży dobrze na dalszy przebieg konwersacji" jest co najmniej dziwne. Tym bardziej jeśli tą osobą jest moderator.

Pisanie słów typu "Nie podoba się - zjeżdżaj.", "Dorośniesz - zrozumiesz", "nie wciskaj dyrdymałów, leniu." wiadomo - obraźliwych i atakujących inną osobę jest co najmniej niewskazane dla moderatora.

Pisanie słów w akapicie wyżej niezmiernie szybko(bo z samego rana już po godzinie) po "...pojawią się jak np. u mcaleba "ustempstwo"" jednoznacznie świadczy o wyprowadzeniu z równowagi poprzez wcześniejsze wytknięcie najprawdopodobniej prawdziwego przykładu błędu ortograficznego podczas pisania. Tym bardziej jeśli ta osoba nie pisała wcześniej tak obraźliwych i atakujących bliźniego postów.

Bycie moderatorem do czegoś zobowiązuje.

Nie muszę argumentować moich wypowiedzi, szczególnie kiedy można je bardzo łatwo potwierdzić. Na przykład kiedy stwierdzam: w plh3 oszustwa są znikome, w turniejach h3 rozegranych w ciągu ostatniego roku nie było oszustw(prócz drobnych i równocześnie przypadkowych co do FMG), gracze online nie umniejszają znaczenia innych graczy lecz to nie zmienia faktu, że grają najlepiej.

Właściwie to nie uznaję wyższości gry online nad single player, lecz wiem, że jest ona bardziej wciągająca(ze względu na grę z żywym przeciwnikiem) i doprowadza do podwyższenia poziomu gry(bez porównania człowiek a komputer). Uznaję za to wyższość gry ponad samym jej omawianiem, choć nie wykluczam omawiania h3 w odpowiednich(z pewnością bardzo niskich) proporcjach do samego grania. Poza tym h3 potrzebuje na tyle długiej rozgrywki, że omawiam grę bardzo często podczas tury przeciwnika poprzez rozmowę z nim. Uważam to za bardzo dobry sposób na łączenie obu kwestii i jednocześnie nie tracenie czasu na zbytnie omawianie.

Nie lubię i nie zwykłem omawiać fabuły gry, książki czy filmu. Po skończeniu np. czytania jestem z powrotem w normalnym świecie, w którym nie ma klimatu fantasy czy czegoś w tym stylu. Wciąż nie potrafię zrozumieć odmiennego stanowiska, szczególnie ludzi zachowujących się jakby cały czas żyli w tym innym świecie.

Nie znoszę ludzi mówiących o czymś, o czym tak naprawdę nie mają pojęcia. Doprowadzają mnie oni do ogromnej wściekłości.

Wydaje mi się, że dużo łatwiej i szybciej jest się ze mną dogadać poprzez normalną rozmowę, a nie na forum.

Acid Dragon z umiłowaniem do opowieści z sagi heroes i M&M oraz pisaniem na ten temat, z wyrazem w nicku, jak wiemy, najbardziej typowym dla wszelkich nazw związanych z fantasy, a jednocześnie(RóWNOCZEśNIE WSZYSTKIE CECHY - dla gorzej rozumujących sens wypowiedzi) indywidualizmem, bardzo możliwe, że jest jedynym na świecie przedstawicielem umysłów ścisłych o takich cechach i zainteresowaniach:) Świat nie jest czarno-biały, ale przydałoby się zdecydować kto jest kim. Tak więc ja np. mam talent muzyczny, ale nie jestem humanistą bo przeważam w ścisłym myśleniu.

Chore, wszystko chore. Czemu ja w ogóle piszę te słowa? Nie po to, by na nowym temacie jeździć po MCalebie, jak po łysej chabecie (co mu się mimo wszystko należy), a by pokazać dziury - czarne dziury w rozumowaniu i postrzeganiu świata kolegi.

Wciąż jestem otwarty na wszelkie propozycje gry i prywatnej rozmowy.

Rabican PW
24 sierpnia 2007, 18:42
Cytat:
Wielce prawdopodobne jest, że Kwasowa Grota jest jedynym forum, na którym troll wielokrotnie proponuje prywatną rozmowę, a znaczna większość forumowiczów (w tym moderator) jej unikają.
Fakt, na innych forach wszyscy jej unikają.

Cytat:
Z pewnością nie ma wielu moderatorów na świecie, którzy dwukrotnie zamykają temat z tego samego powodu, pomimo tego, że ten powód od pierwszego do drugiego zamknięcia cały czas istnieje.
Jeżeli przyjmiemy, że moderatorów w ogóle jest niewielu, to i owszem.

Cytat:
Z pewnością nie ma także wielu moderatorów na świecie, którzy zamiast banować trolla - zamykają temat.
Banują zwłaszcza ci, którzy nie mają taki uprawnień.

Cytat:
Zadziwiającym jest, że moderator otwiera ponownie temat(na dłuższy czas, nie na napisanie 1 posta) tylko ze względu na jedną osobę chcącą napisać jednego posta, w której to ten moderator i tak widzi same przywary i uważa ją za "kreaturę", a jej pomoc w temacie jednej osobie(wyrażoną właśnie w tym poście) uważa za śmiech na sali.
Przeceniasz się. Naprawdę. Swoje oczy też.

Cytat:
Dziwną rzeczą jest, że niektórzy nawet nie znają zbyt dobrze podstawowych zasad ortografii, a na forum aż na tyle się starają(być kimś innym?), że nigdy nie popełnią żadnego błędu. Co więcej, starają się używać skomplikowanego i oficjalnego słownictwa.
Oceniasz to po jednym błędzie? Kól.

Cytat:
Nawet osoba nazwana trollem i panosząca chamstwo jak widać potrafi (i to bez większego problemu!) dojść do konsensusu z kimś innym. Widać to już na moim i Rabicana przykładzie mimo jeszcze niedokończonej rozmowy.
Proszę? Czyżby moje wiadomości nie dotarły?

Cytat:
Moderator obrażający kogokolwiek na zamkniętym temacie nie jest nazbyt w porządku. Nie tylko jako moderator.
Debil obrażający wszystkich na forum nie jest nazbyt w porządku. Nie tylko jako debil.

Cytat:
Osoba pisząca "...taka kreatura...", "...nie masz tam w PLH lepszych kandydatów na pomocników?..." i "...dostrzegam tylko w nim same przywary..." o Kumbacie, czyli adminie przyczyniającym się wciąż do rozwoju największej ligi h3 i h5 w Polsce, a także stronce o największej liczbie aktywnych użytkowników o tematyce h3, przyczyniającym się także do powstawania wielu turniejów i pilnującym ich uczciwości, znanym z jak najbardziej nieobraźliwych postów - nie pisze z pewnością nic mądrego.
Jakby Ci to powiedzieć... to nie było o Kumbacie? :)

Cytat:
Pisanie słów typu "Dorośniesz - zrozumiesz.I bynajmniej nie mam na myśli dorosłość fizyczną", a następnie niemalże natychmiast po tym "wytykanie ułomności rozmówcy nie wróży dobrze na dalszy przebieg konwersacji" jest co najmniej dziwne. Tym bardziej jeśli tą osobą jest moderator.
Drogie dzieci, dzisiaj będziemy uczyć się o przytaczaniu cytatów wyrwanych z kontekstu...

Cytat:
Pisanie słów typu "Nie podoba się - zjeżdżaj.", "Dorośniesz - zrozumiesz", "nie wciskaj dyrdymałów, leniu." wiadomo - obraźliwych i atakujących inną osobę jest co najmniej niewskazane dla moderatora.
... a także o - uwaga, trudne słowo - HI-PO-KRY-ZJI.

Cytat:
Pisanie słów w akapicie wyżej niezmiernie szybko(bo z samego rana już po godzinie) po "...pojawią się jak np. u mcaleba "ustempstwo"" jednoznacznie świadczy o wyprowadzeniu z równowagi poprzez wcześniejsze wytknięcie najprawdopodobniej prawdziwego przykładu błędu ortograficznego podczas pisania. Tym bardziej jeśli ta osoba nie pisała wcześniej tak obraźliwych i atakujących bliźniego postów.
*sniff* Wzruszyłem się...

Cytat:
Bycie moderatorem do czegoś zobowiązuje.
No fakt, ja też nie popieram polityki MC. Jakbyś pisał w Tawernie, od razu starałbym się o wymazanie dla Ciebie. Ale jego stolik - jego sprawa.

Cytat:
Nie muszę argumentować moich wypowiedzi, szczególnie kiedy można je bardzo łatwo potwierdzić.
No fakt, jesteś Bogiem, uświadomcie to sobie.

Cytat:
Na przykład kiedy stwierdzam: w plh3 oszustwa są znikome, w turniejach h3 rozegranych w ciągu ostatniego roku nie było oszustw(prócz drobnych i równocześnie przypadkowych co do FMG), gracze online nie umniejszają znaczenia innych graczy lecz to nie zmienia faktu, że grają najlepiej.
Dowody! Dowody, wysoki sądzie!

Cytat:
Właściwie to nie uznaję wyższości gry online nad single player, lecz wiem, że jest ona bardziej wciągająca(ze względu na grę z żywym przeciwnikiem) i doprowadza do podwyższenia poziomu gry(bez porównania człowiek a komputer). Uznaję za to wyższość gry ponad samym jej omawianiem, choć nie wykluczam omawiania h3 w odpowiednich(z pewnością bardzo niskich) proporcjach do samego grania. Poza tym h3 potrzebuje na tyle długiej rozgrywki, że omawiam grę bardzo często podczas tury przeciwnika poprzez rozmowę z nim. Uważam to za bardzo dobry sposób na łączenie obu kwestii i jednocześnie nie tracenie czasu na zbytnie omawianie.

Nie lubię i nie zwykłem omawiać fabuły gry, książki czy filmu. Po skończeniu np. czytania jestem z powrotem w normalnym świecie, w którym nie ma klimatu fantasy czy czegoś w tym stylu. Wciąż nie potrafię zrozumieć odmiennego stanowiska, szczególnie ludzi zachowujących się jakby cały czas żyli w tym innym świecie.

Nie znoszę ludzi mówiących o czymś, o czym tak naprawdę nie mają pojęcia. Doprowadzają mnie oni do ogromnej wściekłości.

Wydaje mi się, że dużo łatwiej i szybciej jest się ze mną dogadać poprzez normalną rozmowę, a nie na forum.

Acid Dragon z umiłowaniem do opowieści z sagi heroes i M&M oraz pisaniem na ten temat, z wyrazem w nicku, jak wiemy, najbardziej typowym dla wszelkich nazw związanych z fantasy, a jednocześnie indywidualizmem, bardzo możliwe, że jest jedynym na świecie przedstawicielem umysłów ścisłych o takich cechach i zainteresowaniach:)

Chore, wszystko chore. Czemu ja w ogóle piszę te słowa? Nie po to, by na nowym temacie jeździć po MCalebie, jak po łysej chabecie (co mu się mimo wszystko należy), a by pokazać dziury - czarne dziury w rozumowaniu i postrzeganiu świata kolegi.

Wciąż jestem otwarty na wszelkie propozycje gry i prywatnej rozmowy.
Zarąbiście! To samo pisałeś mi na GG! To może ja też przytoczę swoją wypowiedź? Taki mały fragmencik!



Primo, fakt, że Ty lekceważysz fabułę gier nie oznacza bynajmniej, iż jest ona nieistotna. Wręcz przeciwnie - na podstawie scenariuszy wielu gier pisano książki (nie zawsze wysokiej klasy, ale jednak). A ten, kto patrzy na RPG, a nawet cRPG tylko od strony technicznej jest albo munchkinem, albo debilem. I sam nie wiem, co gorsze.

Secundo, jeżeli uważasz, że scenariusze gier tworzą informatycy tudzież inni amatorzy, to wybacz, lecz jesteś po prostu głupi. Ośmielę się stwierdzić, że poziom fabuły gier X of Might and Magic przewyższa - i to znacznie - to, co mają do zaoferowania chociażby space opery pokroju Star Wars, a śmiało konkuruje z czołówką literatury fantasy.

Tertio, analogicznie do "amatorskich scenariuszy" ma się sprawa z "parędziesięcioma wiadomościami wbitymi w grę". Przypominam, że fabuła HoMM3 nie jest tworem samoistnym i posiada wspólny mianownik nie tylko z poprzednimi częściami cyklu, lecz nade wszystko z cyklem Might and Magic. Ergo poziom fabuły ma całkiem wysoki, bo jw.

Quarto, jeśli czytasz książki tylko dla akcji lub podanej na tacy wiedzy i nie analizujesz ich w żaden sposób, to podejrzewam, że zatrzymałeś się w rozwoju gdzieś pomiędzy poziomem Harry'ego Pottera i Gwiezdnych Wojen. Wątpię, byś był w stanie coś zrozumieć z literatury wyższej klasy. Nawet Biblii nie ma co ruszać bez dogłębnej analizy.

Quinto, analiza książek itp. ma na celu z reguły zdobycie jakiejś wiedzy, a także ogólnie rozumianej sprawności intelektualnej. Jedni analizują powtórki, by lepiej grać, inni analizują książki, by zdobyć wiedzę i wyćwiczyć umysł. Analogicznie jest z analizą doświadczeń. Jeśli tego nie rozumiesz, wróć do moich słów po ukończeniu gimnazjum.

Sexto, sam piszesz o wczuwaniu się, a oskarżasz próby osiągnięcia na forum klimatu o sztuczność. Miałeś kiedyś do czynienia z prawdziwym, papierowym RPG? Bez klimatu nie jest nic warte. Z kolei forum klimat wzbogaca i czyni ciekawszym. Tak samo jak gry, bo nawet jeśli Blood 2 jest beznadziejny jako strzelanka, to pozostaje moim ulubionym FPS-em.

Septimo, w porównaniu z Twoim naśmiewaniem się z nicka Acida rynsztok reprezentuje całkiem wysoki poziom. Chcesz, to poczytaj trochę o jego (nicka) historii, może zrozumiesz, że nie jest wcale taki banalny, na jaki wygląda. A propos humanistyki - sam do ścisłowców nie należysz, bo nie jesteś w stanie pojąć logiki dyskusji.

Octavo, możesz podarować sobie odpowiedź. Nietrudno ją przewidzieć. Po dzisiejszej rozmowie myślałem, że masz pewną dozę rozsądku, lecz okazało się, że jesteś po prostu małym, bardzo małym człowieczkiem, zamkniętym we własnym, sterylnym świecie i skrajnie nienawidzącym ludzi, którzy go gnoją. Cóż, zawiodłem się.



Buziaczki!
Rabi.


AmiDaDeer PW
24 sierpnia 2007, 19:17
Znowu? Kolejne wypowiedzi pana Pentacza? Dziwne... myślałem, że on chciał tylko palnąć parę razy coś głupiego w jednym temacie... Ale cóż... myliłem się.

(kolejny) Komentarz:

Cytat:
Z pewnością nie ma także wielu moderatorów na świecie, którzy zamiast banować trolla - zamykają temat.

Banowanie jest uzasadnione tylko w przypadku spamowania. Tak to wystarczy tylko zamknięcie (i stosowny komentarz w języku trolla).

Cytat:
Dziwną rzeczą jest, że niektórzy nawet nie znają zbyt dobrze podstawowych zasad ortografii, a na forum aż na tyle się starają(być kimś innym?), że nigdy nie popełnią żadnego błędu. Co więcej, starają się używać skomplikowanego i oficjalnego słownictwa.

Bynajmniej dla Ciebie. Sporo osób nie zna podstawowych zasad ortografii i nie potrafi ich używać nawet na forum. Sporo również zna doskonale podstawowe zasady ortografii i używa ich poprawnie na forum. Ale jeżeli ktoś nie zna podstawowych zasad ortografii, a mimo to na forum pisze (w miarę) dobrze, to zasługuje na pochwałę.

Cytat:
Nawet osoba nazwana trollem i panosząca chamstwo jak widać potrafi (i to bez większego problemu!) dojść do konsensusu z kimś innym. Widać to już na moim i Rabicana przykładzie mimo jeszcze niedokończonej rozmowy.

Ja jakoś consensusu nie zauważyłem.

Cytat:
Moderator obrażający kogokolwiek na zamkniętym temacie nie jest nazbyt w porządku. Nie tylko jako moderator.

Poprawić "moderator" na "troll" i "zamkniętym" na "jakimkolwiek". Jak ulał.

Cytat:
Osoba pisząca "...taka kreatura...", "...nie masz tam w PLH lepszych kandydatów na pomocników?..." i "...dostrzegam tylko w nim same przywary..." o Kumbacie, czyli adminie przyczyniającym się wciąż do rozwoju największej ligi h3 i h5 w Polsce, a także stronce o największej liczbie aktywnych użytkowników o tematyce h3, przyczyniającym się także do powstawania wielu turniejów i pilnującym ich uczciwości, znanym z jak najbardziej nieobraźliwych postów - nie pisze z pewnością nic mądrego.

Jak tak bardzo lubisz Kumbata, to proszę bardzo - naśladuj go. Na pewno wszyscy szanowani ludzie będą dla Ciebie milsi.

Cytat:
Pisanie słów typu "Dorośniesz - zrozumiesz.I bynajmniej nie mam na myśli dorosłość fizyczną", a następnie niemalże natychmiast po tym "wytykanie ułomności rozmówcy nie wróży dobrze na dalszy przebieg konwersacji" jest co najmniej dziwne. Tym bardziej jeśli tą osobą jest moderator.

Bez komentarza.

Cytat:
Pisanie słów typu "Nie podoba się - zjeżdżaj.", "Dorośniesz - zrozumiesz", "nie wciskaj dyrdymałów, leniu." wiadomo - obraźliwych i atakujących inną osobę jest co najmniej niewskazane dla moderatora.

Obraźliwe i atakujące? Ależ nie! To są słowa jak najbardziej zrozumiałe dla jakiegokolwiek (nawet najgłupszego) trolla.

Cytat:
Bycie moderatorem do czegoś zobowiązuje.

Tak. Ty byś moderatorem być nie mógł.

Cytat:
Nie muszę argumentować moich wypowiedzi, szczególnie kiedy można je bardzo łatwo potwierdzić. Na przykład kiedy stwierdzam: w plh3 oszustwa są znikome, w turniejach h3 rozegranych w ciągu ostatniego roku nie było oszustw(prócz drobnych i równocześnie przypadkowych co do FMG), gracze online nie umniejszają znaczenia innych graczy lecz to nie zmienia faktu, że grają najlepiej.

Eee... tego nie mogę łatwo potwierdzić...

Cytat:
Nie lubię i nie zwykłem omawiać fabuły gry, książki czy filmu. Po skończeniu np. czytania jestem z powrotem w normalnym świecie, w którym nie ma klimatu fantasy czy czegoś w tym stylu. Wciąż nie potrafię zrozumieć odmiennego stanowiska, szczególnie ludzi zachowujących się jakby cały czas żyli w tym innym świecie.

Bo nie jesteś taki. Ja po części jestem. Długo nie mogę się ocknąć po wrażeniach z przeczytanej dobrej książki, obejrzanego dobrego filmu czy zagranej dobrej gry.

Cytat:
Wydaje mi się, że dużo łatwiej i szybciej jest się ze mną dogadać poprzez normalną rozmowę, a nie na forum.

Możliwe.

Cytat:
Acid Dragon z umiłowaniem do opowieści z sagi heroes i M&M oraz pisaniem na ten temat, z wyrazem w nicku, jak wiemy, najbardziej typowym dla wszelkich nazw związanych z fantasy, a jednocześnie indywidualizmem, bardzo możliwe, że jest jedynym na świecie przedstawicielem umysłów ścisłych o takich cechach i zainteresowaniach:)

Wierz mi - nie jest. Takich osób jest conajmniej parę.

Cytat:
Chore, wszystko chore. Czemu ja w ogóle piszę te słowa? Nie po to, by na nowym temacie jeździć po MCalebie, jak po łysej chabecie (co mu się mimo wszystko należy), a by pokazać dziury - czarne dziury w rozumowaniu i postrzeganiu świata kolegi.

Służba zdrowia jest bezpłatna. Jak uważasz, że coś jest chore - idź z tym do lekarza, przebada to coś (i przy okazji Ciebie). Spróbuj też nie jeździć po Strażnikach (tak, tak się nazywają moderatorzy) ani też nie mówić o tym, że to mu się należy. I nie pokazuj dziur, jeśli ich nie ma. To jak z pająkami. I białymi myszkami.

Cytat:
Wciąż jestem otwarty na wszelkie propozycje gry i prywatnej rozmowy.

A może byś sam składał takie propozycje? Mogę zagrać. Proszę bardzo. Ale pod jednym warunkiem - ten, który ze mną gra, nie może zachowywać się w sposób wulgarny. To jedyny warunek.

Fajnie się komentowało. Pan Pentacz jest niejedynym w swoim rodzaju.

Ciao!
Bye!
Adieu!
AVE KREEGAN!
Blurpbug! coś po trollsku
NEVERHOOD CHRONICLES RULESSSSSS!!!

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
24 sierpnia 2007, 19:30
Odpowiem jednym zdaniem: peplom selam.

Pentacz PW
24 sierpnia 2007, 19:43
Rabi po to rozmawialiśmy na gg żeby się tam chyba dogadać, więc mi nie wypominaj, że to samo napisałem do ciebie co piszę teraz do kogoś innego... i skończmy naszą rozmowe na gg, zamiast znowu tutaj pisać tomy. Nie skończyliśmy rozmowy a już do kilku spraw nie miałeś nic i przechodziłeś do następnych tematów. Wolisz to czy dalej tak jak tutaj się czepiać każdego zdania ku aprobacie twoich znajomych z forum?

Cytat:
Bynajmniej dla Ciebie.
No dokładnie... dlatego też nie atakuj mnie z tego powodu.
Cytat:
Ja jakoś consensusu nie zauważyłem
Rozmowa była na gg
Cytat:
Jak tak bardzo lubisz Kumbata, to proszę bardzo - naśladuj go. Na pewno wszyscy szanowani ludzie będą dla Ciebie milsi.
Właśnie widziałem to po ostatnim poście na temacie o MP.
Cytat:
To są słowa jak najbardziej zrozumiałe dla jakiegokolwiek (nawet najgłupszego) trolla.
Ale ja nie pisałem o trollu.
Cytat:
Tak. Ty byś moderatorem być nie mógł.
Tak. Tylko dlaczego ciągle chcesz mi dowalić? Skąd w tobie tyle nienawiści?
Cytat:
Eee... tego nie mogę łatwo potwierdzić...
oszustwa - pogadaj z adminami i sam graj w lidze
w turniejach - są przebiegi na odpowiednich stronkach, weź udział
gra online - zagrajmy.
Cytat:
Bo nie jesteś taki. Ja po części jestem. Długo nie mogę się ocknąć po wrażeniach z przeczytanej dobrej książki, obejrzanego dobrego filmu czy zagranej dobrej gry.
Dokładnie. Więc czego ciągle od ciebie czytam szykany?
Cytat:
Służba zdrowia jest bezpłatna. Jak uważasz, że coś jest chore - idź z tym do lekarza, przebada to coś (i przy okazji Ciebie). Spróbuj też nie jeździć po Strażnikach (tak, tak się nazywają moderatorzy) ani też nie mówić o tym, że to mu się należy. I nie pokazuj dziur, jeśli ich nie ma. To jak z pająkami. I białymi myszkami.
No i dalej. Kolejna szykana, jakiś cyniczny komentarz, cokolwiek byle by na mnie. Nie wchodzę w twoją grę tym razem. Wiem jak tu nazywacie moderatorów, a ten tekst był klonem zdania MCaleba więc twój komentarz do niego jest dziwny i zbędny oraz wskazuje tylko na to, że dalej chcesz mi dowalić.
Cytat:
A może byś sam składał takie propozycje?
Właśnie to jest ta propozycja, bo was jest mnóstwo - z każdym mogę zagrać, ale nie mam na was namiarów. Napisz na gg.

Cichy PW
24 sierpnia 2007, 19:43
A ja tam skomentuję po swojemu:

Pentacz:
Wielce prawdopodobne jest, że Kwasowa Grota jest jedynym forum, na którym troll wielokrotnie proponuje prywatną rozmowę, a znaczna większość forumowiczów (w tym moderator) jej unikają.

Z pewnością nie ma wielu moderatorów na świecie, którzy dwukrotnie zamykają temat z tego samego powodu, pomimo tego, że ten powód od pierwszego do drugiego zamknięcia cały czas istnieje.

Z pewnością nie ma także wielu moderatorów na świecie, którzy zamiast banować trolla - zamykają temat.
To znaczy, że ty jesteś trollem, a TO był twój eksperyment?

Cytat:
Dziwną rzeczą jest, że niektórzy nawet nie znają zbyt dobrze podstawowych zasad ortografii, a na forum aż na tyle się starają(być kimś innym?), że nigdy nie popełnią żadnego błędu. Co więcej, starają się używać skomplikowanego i oficjalnego słownictwa.

a) Najpierw spójrz na swoje nawiasy, a później wytykaj błędy innym.
b) "Skomplikowane i oficjalne słownictwo" jest wyższą formą konwersacji na tym forum. Nie moja wina, że to forum jest w rękach dobrych (nie)ludzi.

Cytat:
Nawet osoba nazwana trollem i panosząca chamstwo jak widać potrafi (i to bez większego problemu!) dojść do konsensusu z kimś innym. Widać to już na moim i Rabicana przykładzie mimo jeszcze niedokończonej rozmowy.
Kolejny dowód na to, że pojawiłeś się tutaj tylko po to, by spamować.

Cytat:
Pisanie słów typu "Nie podoba się - zjeżdżaj.", "Dorośniesz - zrozumiesz", "nie wciskaj dyrdymałów, leniu." wiadomo - obraźliwych i atakujących inną osobę jest co najmniej niewskazane dla moderatora.
I kto to mówi... pamiętasz może swoje k****wanie i pie***lenie?

Cytat:
Chore, wszystko chore. Czemu ja w ogóle piszę te słowa? Nie po to, by na nowym temacie jeździć po MCalebie, jak po łysej chabecie (co mu się mimo wszystko należy), a by pokazać dziury - czarne dziury w rozumowaniu i postrzeganiu świata kolegi.
Chore to chyba jest z twojego punktu widzenia, który najwyraźniej zdrowy nie jest...

Proponuję na podstawie tamtego i tego tematu wyjaśnić wszystko w Sądzie Najwyższym i najlepiej zeradykować Wielce Szanownego Pana Pentacza, dla którego poziom owego forum jest zbyt niski, jak widać. Trollom i Dzieciom Neostrady stanowcze STOP!!!

AmiDaDeer PW
24 sierpnia 2007, 20:01
Oj, panie Pentacz... Po kolei:

Cytat:
No dokładnie... dlatego też nie atakuj mnie z tego powodu.

Wcale Cię nie atakuję. Po prostu komentuję Twoje zachowanie.

Cytat:
Ale ja nie pisałem o trollu.

Wiem o tym. Moderatorzy natomiast piszą takie do rzeczy tylko i wyłącznie do trolli(-ów? Nie wiem...).

Cytat:
Tak. Tylko dlaczego ciągle chcesz mi dowalić? Skąd w tobie tyle nienawiści?

Drogi Pentaczu. Dlaczego ciągle uważasz, że wszyscy chcą Tobie dowalić? Skąd w Tobie tyle myśli o nienawiści?

Cytat:
oszustwa - pogadaj z adminami i sam graj w lidze

Nie chcę. Jak już mówiłem - nie gram za kasę/dla kasy. Gram dla przyjemności.

Cytat:
gra online - zagrajmy.

Chcesz - proszę bardzo. Moje gg jest w profilu.

Cytat:
Dokładnie. Więc czego ciągle od Ciebie czytam szykany?

Właśnie... dlaczego TY czytasz ode mnie szykany, chociaż ICH WCALE NIE MA?

Cytat:
No i dalej. Kolejna szykana, jakiś cyniczny komentarz, cokolwiek byle by na mnie. Nie wchodzę w twoją grę tym razem. Wiem jak tu nazywacie moderatorów, a ten tekst był klonem zdania MCaleba więc twój komentarz do niego jest dziwny i zbędny oraz wskazuje tylko na to, że dalej chcesz mi dowalić.

Jak chcesz, to możesz sobie dalej uważać. Tylko nie dowalaj innym, jak tego nie lubisz.

Cytat:
Właśnie to jest ta propozycja, bo was jest mnóstwo - z każdym mogę zagrać, ale nie mam na was namiarów. Napisz na gg.

Czemu ja mam pisać na gg? Lepiej TY pisz. Ty składasz propozycję, ty wysyłasz zaproszenie. Do konkretnej osoby, która może się zgodzić, może się nie zgodzić.

Dziękuję za uwagę.
Proponuję zmienić nazwę tematu na "Kilka słów NIEprawdy".
NEVERHOOD & ODDWORLD RULESSSSS!!!

vinius PW
24 sierpnia 2007, 20:16
No Panowie, z czym do ludzi... nie żebym miał coś do długości postów, ale jeśli wszystko było 5 razy przemaglowane, w tym 2 razy na gg, to czy warto tymi "słowami prawdy" zanudzać grotowiczów? "Czymże jest prawda?" - spytał Piłat. Wy wyjaśniać ine musicie pisząc kilometrowe posty. A Ty, Rabicanie, nie chwal się swym nowym, obrzydliwym avatarem ;P

Rabican PW
24 sierpnia 2007, 21:23
Dobra.

Przyznaję, że z Pentaczem można dojść do porozumienia.

Przyznaję, że osiągnąłem z nim coś, co przy dozie dobrych chęci można uznać za consensus.

Przyznaję, że obalił część moich argumentów z poprzedniego posta.

Przyznaję, że cały ten temat - z moim postem włącznie - nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji.

Przyznaję, że racja jak dupa i każdy ma swoją.

Okej?


A Ty, Vinius, nie narzekaj na mój avatar, bo Cię dotknę. Zły dotyk boli przez całe życie.


Całuski, misie Wy moje!

Qui PW
24 sierpnia 2007, 23:18
Rabican:
No fakt, ja też nie popieram polityki MC. Jakbyś pisał w Tawernie, od razu starałbym się o wymazanie dla Ciebie. Ale jego stolik - jego sprawa.

A kto powiedział, że się NIE starał? ;P

Pentacz:
Acid Dragon z umiłowaniem do opowieści z sagi heroes i M&M oraz pisaniem na ten temat, z wyrazem w nicku, jak wiemy, najbardziej typowym dla wszelkich nazw związanych z fantasy, a jednocześnie indywidualizmem, bardzo możliwe, że jest jedynym na świecie przedstawicielem umysłów ścisłych o takich cechach i zainteresowaniach:)

Mylisz się. Jestem kolejnym. A w porównaniu ze mną Acid jest humanistą ;).

Pentacz:
Nie znoszę ludzi mówiących o czymś, o czym tak naprawdę nie mają pojęcia. Doprowadzają mnie oni do ogromnej wściekłości.

Mnie również. Aczkolwiek użyłbym nieco innego sformułowania co do owego odczucia (owszem, będę kontynuował górnolotne wyrażanie się, ażeby inni forumowicze dostawali podczas lektury moich postów nagłej i niepowstrzymanej defekacji z powodu szoku wywołanego bogactwem posiadanego przeze mnie słownictwa; (tak, właśnie użyłem średnika :P) and I can do that in another language too, a language which fortunately contains a tremendous amount of long words that sound nice and wise and whatever).

Pentacz:
Czemu ja w ogóle piszę te słowa?

No właśnie... Przyznaję, że to przekracza moje zdolności pojmowania. Pomimo, że:
1) Nie jesteś mile widziany tutaj, co z pewnością zauważyłeś (a jeśli nie, to czuj się o tym poinformowany w tej właśnie chwili).
2) Sam przyznajesz, iż nasze podejście do H3 uważasz za... hmm... niewłaściwe, a przynajmniej kilku użytkowników za dziwnych tudzież ograniczonych.

...nadal tu jesteś! Po co?! Za co?! Dlaczego?! Nie pojmę tego! Odmawiam! To jest zbyt nielogiczne... No chyba że chcesz po prostu nas wkurzyć ;). Ale to się nie uda, z chęcią popisujemy się naszym wyszukanym słownictwem na tle... powiedzmy mniej wyszukanego :P. Już nawet Hobbit tak czyni... a to o czymś świadczy ;).

Rabican PW
24 sierpnia 2007, 23:26
Przychylam posta.

Alistair PW
25 sierpnia 2007, 00:31
Może mam mylne wrażenie, ale wydaje mi się, że się powtarzacie Panowie, pomijając sam fakt, że często piszecie bez sensu na zasadzie: "ja nie lubię Ciebie, a Ty mnie".

O niektórych kwestiach pisał już MCaleb w poście z 2007-08-14 11:11:50, natomiast chciałbym napisać coś od siebie, mając nadzieję na zakończenie przepychanki słownej.

Uważam, że Liga robi dużo dla wyeliminowania oszustw podczas gry, a to czy ktoś gra dla pieniędzy, dla własnej satysfakcji, dla przyjemności z gry z innymi ludźmi jest jego prywatną sprawą - przestępstwa nie popełnił (pomijam oszustów). Natomiast uważam, że nic nas nie zwalnia z kultury i dobrego wychowania, nawet jeśli normalnie, w gronie znajomych zachowujemy się "na luzie". Szanujmy tych, którzy takiego zachowania sobie nie życzą. Naprawdę uważam, że często niesłuszne jest mniemanie, że większość ma rację. Dlatego -> trochę kultury Panowie.

To jak mówimy i jak się wyrażamy bardzo dużo o nas świadczy, dlatego należy dostosować się do zasad panujących na forum. Ostatecznie jest to forum pisane, a nie mówione, dlatego można przemyśleć swoją wypowiedź. Jeśli się to komuś nie podoba, to nie ma co tutaj szukać.

Rabican PW
25 sierpnia 2007, 02:24
Moje stanowisko wobec turniejów przedstawiłem już w temacie Mistrzostwa Polski w Heroes III i nie było to bynajmniej stanowisko antagonistyczne wobec Pentaczowego. Z kolei w tym temacie podjąłem się obrony Kwasowej Groty i polityki strażniczej MC, które zostały poddane krytyce przez Pentacza. A że ta krytyka miała charakter wybitnie agresywny, to i agresywnie odpowiedziałem, nie siląc się na dojście do porozumienia typu "Grota jest głupia, ale tylko w piątki i niedzielne popołudnia". Może to i płytkie, ale kierowały mną również niskie i prymitywne pobudki takie jak chęć odreagowania na ww. swoich nerwów (czyt. pojeżdżenia po nim). Na kulturę się także nie siliłem, bo na bezczelność kulturą się nie odpowiada. W gruncie rzeczy nie odpowiada się w ogóle. Bezczelność się usuwa. I o to właśnie apeluję do Qui.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Pentacz PW
25 sierpnia 2007, 07:16
Cytat:
To znaczy, że ty jesteś trollem, a TO był twój eksperyment?
MCaleb mnie tak nazwał.
Cytat:
a) Najpierw spójrz na swoje nawiasy, a później wytykaj błędy innym
Nawiasy?
Cytat:
b) "Skomplikowane i oficjalne słownictwo" jest wyższą formą konwersacji na tym forum. Nie moja wina, że to forum jest w rękach dobrych (nie)ludzi.
Cytat:
Ale jeżeli ktoś nie zna podstawowych zasad ortografii, a mimo to na forum pisze (w miarę) dobrze, to zasługuje na pochwałę.
A dla mnie to już podchodzi pod udawanie kogoś innego. Poza tym najlepiej by było dla wszystkich jakby każdy pisał tak, aby jak najwięcej osób to zrozumiało oraz aby przekaz był jak najprostszy w zrozumieniu. Ułatwia to zrozumienie oraz ewentualne odpowiedzi na komentarze. Inaczej to nie ma sensu. No chyba, że nie chcemy, żeby nas łatwo i szybko zrozumiano, ale wtedy rozpoczynanie pisania mija się z celem.

Cytat:
I kto to mówi... pamiętasz może swoje k****wanie i pie***lenie?
Nie jestem moderatorem.

Cytat:
Wcale Cię nie atakuję. Po prostu komentuję Twoje zachowanie.
Cytat:
Właśnie... dlaczego TY czytasz ode mnie szykany, chociaż ICH WCALE NIE MA?
"myślałem, że on chciał tylko palnąć parę razy coś głupiego w jednym temacie.."
"Poprawić "moderator" na "troll" i "zamkniętym" na "jakimkolwiek". Jak ulał."
"To są słowa jak najbardziej zrozumiałe dla jakiegokolwiek (nawet najgłupszego) trolla."
"Służba zdrowia jest bezpłatna. Jak uważasz, że coś jest chore - idź z tym do lekarza, przebada to coś (i przy okazji Ciebie). Spróbuj też nie jeździć po Strażnikach (tak, tak się nazywają moderatorzy) ani też nie mówić o tym, że to mu się należy. I nie pokazuj dziur, jeśli ich nie ma. To jak z pająkami. I białymi myszkami."

Widać.
Cytat:
Drogi Pentaczu. Dlaczego ciągle uważasz, że wszyscy chcą Tobie dowalić? Skąd w Tobie tyle myśli o nienawiści?
Nie wiem czy tak cię to bawi, czy taki jesteś ograniczony. Nie wszyscy tylko ty. Mimo wszystko patrz akapit wyżej.
Cytat:
Nie chcę. Jak już mówiłem - nie gram za kasę/dla kasy. Gram dla przyjemności.
Liga nie jest na kasę. Chyba wszyscy tam grają dla przyjemności, no bo jak nie ma nagród?
Cytat:
Jak chcesz, to możesz sobie dalej uważać. Tylko nie dowalaj innym, jak tego nie lubisz.
vice versa.
W tym temacie chyba akurat nikomu nie dowalałem.
Cytat:
Czemu ja mam pisać na gg? Lepiej TY pisz. Ty składasz propozycję, ty wysyłasz zaproszenie. Do konkretnej osoby, która może się zgodzić, może się nie zgodzić.
Ja składam propozycję na forum do wszystkich, a więc ten kto się nie zgadza nie odzywa się, a ten kto chce - pisze do mnie. Zrobię dla ciebie wyjątek.
Cytat:
Proponuję zmienić nazwę tematu na "Kilka słów NIEprawdy".
Wybitnie inteligentne.


W gruncie rzeczy Rabican bezczelność doszła z tobą do porozumienia w większości spraw za przyznaniem racji jednej ze stron i to chyba w równej częstotliwości. Mimo to dalej trwasz w swej złośliwości chociaż wiesz do czego to prowadzi.

Cichy PW
25 sierpnia 2007, 10:18
Cytat:
Cytat:
To znaczy, że ty jesteś trollem, a TO był twój eksperyment?

MCaleb mnie tak nazwał.
Nie, twoje zachowanie o tym świadczy.

Cytat:
Cytat:
a) Najpierw spójrz na swoje nawiasy, a później wytykaj błędy innym

Nawiasy?
Taak, nawiasy. Między nawiasem i wyrazem go poprzedzającym stawiamy spację.

Cytat:
Cytat:
I kto to mówi... pamiętasz może swoje k****wanie i pie***lenie?

Nie jestem moderatorem.
To nie znaczy, że możesz się tutaj tak zachowywać. A co jest napisane w Konstytucji tegoż forum?
Zabronione jest NADużywanie słów powszechnie uznanych za niecenzuralne. Przez nadużywanie należy rozumieć używanie ich bez sensu i żadnego znaczenia, bez żadnej potrzeby, w wypadku gdy dokładnie to samo można ująć w bardziej kulturalne słowa, jako przerywnik w zdaniu lub też by kogoś celowo i bezpodstawnie obrazić.

Pentacz PW
25 sierpnia 2007, 10:54
Pytasz czy jestem trollem a potem mówisz, że moje zachowanie o tym świadczy. Skoro mnie za niego uważasz to po co pytasz?
Z tymi nawiasami ładnie znalazłeś brawo jestem dysort itp okazało się
Tak w skrócie "seener pierdolisz a nie wiesz" vs "dorośniesz zrozumiesz" co jest bardziej obraźliwe?
aha a "Trollom i Dzieciom Neostrady stanowcze STOP!!!" można było napisać takim kolorem co resztę. Śmieszne jest to wasze pisanie innym kolorem...

AmiDaDeer PW
25 sierpnia 2007, 12:47
Oj, oj, oj... 700 temat i tyle praktycznie niepotrzebnych kłótni z powodu tego, że KTOŚ nie chce kłótni...
Komentowanie zaczyna być troszkę nudne... to trochę jak ze ścianą... ale cóż:

Cytat:
Przyznaję, że z Pentaczem można dojść do porozumienia.
Fajnie. Ja przez cały czas próbowałem i nie dawało to rezultatu. Jesteś boski.

Cytat:
A Ty, Vinius, nie narzekaj na mój avatar, bo Cię dotknę.
Czy ten avatar to nie jesteś jakaś postać z "Rodzice chrzestni z Tokio"? Obrzydliwe jak tamten styl animacji. :P

Cytat:
A dla mnie to już podchodzi pod udawanie kogoś innego.
Jeżeli ten ktoś inny jest kimś, kto zasługuje na pochwałę, a ten ktoś udaje całkiem dobrze, to właściwie też zasługuje na pochwałę.

Cytat:
Poza tym najlepiej by było dla wszystkich jakby każdy pisał tak, aby jak najwięcej osób to zrozumiało oraz aby przekaz był jak najprostszy w zrozumieniu
Wiesz mi - prosty w zrozumieniu przekaz nie zawsze jest prosty w zrozumieniu. Doświadczyłem tego na tym forum w stosunku do osób, którzy zalogowali się na chwilę i piszą jak na jakiś czatach 4 klasy. -_-

Cytat:
Nie jestem moderatorem.
Bierz przykład dobrego i poprawnego pisania z moderatorów. Nie tolerujemy przekleństw, wulgaryzmów i wszystkich pochodnych.

Cytat:
Widać.
Widzę, że nic nie widzę... To są komentarze. Stosowne do Twojego - ekhm - niegrzecznego (:P) zachowania.

Cytat:
Nie wiem czy tak cię to bawi, czy taki jesteś ograniczony. Nie wszyscy tylko ty.
Nie "dowalaj" mi, jeżeli tego nie lubisz. I nie jestem taki ograniczony. Potrafię czytać ze zrozumieniem. I czuję, że ty nie potrafisz do końca zrozumieć tego, co piszesz. Wybacz, jeżeli uznasz to za obrazę.

Cytat:
Liga nie jest na kasę. Chyba wszyscy tam grają dla przyjemności, no bo jak nie ma nagród?
Możliwe. I tak nie chcę grać. Liga jest nie dla mnie. Wolę tworzyć.

Cytat:
W tym temacie chyba akurat nikomu nie dowalałem.
Patrz wyżej.

Cytat:
Wybitnie inteligentne.
Dziękuję.

Cytat:
Tak w skrócie "seener pierdolisz a nie wiesz" vs "dorośniesz zrozumiesz" co jest bardziej obraźliwe?
To pierwsze. Naprawdę.

Cytat:
Śmieszne jest to wasze pisanie innym kolorem...
Śmiech to zdrowie! Pośmiej się z nami!

Dziękuję za uwagę.
Proszę się nie martwić o mój avatar. Gdzieś zgubiłem swoje ciało. Została tylko dusza, która dryfuje tu i tam...
NEVERHOOD, ODDWORLD & GRUNTZ RULESSSSSSSSS!!!

Alistair PW
25 sierpnia 2007, 15:45
Wyjdzie na to, że mówię komuś co ma robić, ale wasza kłótnia zaczyna prezentować taki sam denny poziom. Jeden temat został zamknięty, a od razu powstał drugi z innym tytułem, lecz takimi samymi treściami. Proponuję wam pograć sobie w H3, najlepiej każdy z osobna, gdyż zaczynam wątpić w nić porozumienia. Zaczynacie analizować każde zdanie rywala z osobna. To głupie. Jeśli naraziłem się moderatorom (bo reszta mnie nie rusza, przykro mi bardzo), to trudno. Najwyżej zostanę zbanowany, ale to co robicie już dawno straciło sens. Mam nadzieję, że w końcu pójdziecie po rozum do głowy. Żegnam

MCaleb PW
25 sierpnia 2007, 15:54
Alistar:
Jeśli naraziłem się moderatorom, to trudno. Najwyżej zostanę zbanowany
Ale za co? Jak dotąd żeś mi nie podpadł.

Poza tym dziś nie mam siły bawić się tym tematem. F!eld ma wolną rękę - co zrobi, będzie dobrze. Ja jutro się zabawię, o ile będzie czym.

Jeszcze nadmienię, że co było do powiedzenia, powiedzianym zostało i nie wiem po co się rozdrabniać nad tym tematem - przeca to tylko powtórka z rozrywki.

Dru PW
25 sierpnia 2007, 16:28
Dla mnie cała ta dyskusja jest bezsensowa i wałkowana od nowa....

Po co kłócić się nad wyższością margaryny nad masłem? W tym przypadku trybu online nad offline?

Każdy ma swoje upodobania i nie rozumiem, czemu Pentacz na siłę próbuje przekonać pozostałych Grotowiczów, że są gorsi z tego tylko powodu, gdyż nie ubóstwiają trybu online...

Czy to jest warte, aż tylu słów przelanych przez to forum?

Czy nie lepiej pograć sobie partyjkę w H3, aniżeli tracić czas na komentowaniu każdego słowa z osobna?
strona: 1 - 2
temat: [Archiwum] Kilkaset słów prawdy jedynej (yeah, sure)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel