Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 162 - 163 - 164

Cichy PW
9 sierpnia 2007, 14:40
Satyr w porządku, niestety trudniej będzie go zanimować.

PS Tagi IMG nie działają, jeśli obrazek jest większy niż 400x300. Radzę użyć tagów a. No i zastąpić okrągłe nawiasy kwadratowymi.

kraken PW
9 sierpnia 2007, 14:43
Kiedy to pisałeś edytowałem post i chyba coś sknociłem.
Chciałbym wykorzystać animacje strzelania biczem czarta do rzutu włócznią.

edit: dałem link już jest w porządku.

DAwidek1023 PW
9 sierpnia 2007, 19:24
Możecie mi napisać(po kolei czyli w tym defmarkerze) jak składać jednostkę że np.behemota
pomieszać z nagą.Będę bardzo wdzięczy

vinius PW
9 sierpnia 2007, 19:59
Bądź tak łaskaw i przeczytaj sobie ten temat a odpowiedź na pewno znajdziesz. Bo ile razy można to powtarzać!!??

PS. ten szkielet - łucznik nienazbyt odkrywczy, ale ładnie zaanimowany :)

Quba Drake PW
9 sierpnia 2007, 20:48
Szkielet jest ładnie zanimowany ale jego wygląd...nie mam słów.

Quba Drake PW
10 sierpnia 2007, 10:02
Nie ma za co:D albo wiesz co zrobie ci projekt kościanego łucznika(czy jak to się tam zwie) a ty go zanimujesz(ja mam z tym problemy).

kraken PW
10 sierpnia 2007, 14:11
Sztuka dla sztuki: śnieżni jeźcy (wersja z mieczem i bez)

http://img405.imageshack.us/my.php?image=satyrmi3.png

Cichy PW
11 sierpnia 2007, 11:46
Co ty z tą rozdzielczością? Wszystkie efekty psuje bezstratne powiększanie/pomniejszanie w Paincie lub innym tego typu programie.

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2007, 12:53
Co do rozdzielczości - właśnie takie powiększanie w Paincie to wszystko psuje, więc nie należy tego robić - inaczej obrazek wygląda niechlujnie.

kraken PW
11 sierpnia 2007, 13:33
Dzięki, Quba.
A oto nowa wersja ducha:

http://img380.imageshack.us/img380/1482/satyrtf2.png

Valmir PW
11 sierpnia 2007, 14:21
Wygląda jakbyś 3 razy (+-) użył rozmazania na duchu.
A ja mam takie pytanie wie ktoś jakie nazywy mają pliki def z machinami

Nie_mam_nicka PW
11 sierpnia 2007, 14:54
Katapulta - SMCATA.DEF
Balista - SMBAL.DEF
Namiot Medyka - SMTENT.DEF
Wóz z Amunicją - SMCART.DEF
Głaz Katapulty - SMCATX.DEF
Oszczep Balisty - SMBALX.DEF

Cichy PW
11 sierpnia 2007, 15:52
Plama - 0/10 - może by tak mniej rozmazać jednostkę, albo wcześniej ją przekolorować?

@Nie_mam_nicka: Bardzo spodobał mi się twój projekt Rakszy, niestety wtedy jeszcze nie byłem zarejestrowany. Wróciłeś po tak długim czasie milczenia, czy nadal kontynuujesz animację?

MCaleb PW
12 sierpnia 2007, 15:21
Chyba Nagus. Nie no, miejże litość i najlepiej usuń oba posty. Nie pokazuj też więcej swoich projektów, jeżeli sam nie uznasz ich za odpowiednie (choć niektórzy każdy swój śmieć uznają za lepszy od oryginalnych jednostek), bo możesz tylko się zniechęcić i zarzucić tworzenie ich (co z resztą obecnie wygląda na najlepsze wyjście).

New, co Ty do cholery mówisz? Ten link prowadzi do zaprezentowanego (tfu!) już nam projektu (tfu raz jeszcze!).

Nie_mam_nicka PW
12 sierpnia 2007, 17:11
New dragon, nie wiem jak tam z twoim angielskim, ale na HC wog_edn wyraźnie napisał że będzie kontynuował tego Kosiarza... A odnośnie najlepszej Kostuchy to zgodzę się z Viniusem, wiele projektów powstało, ale żaden nie był według mnie lepszy od tego z WoG Teamu. A odnośnie mojej starej jednostki Raksza (albo jak kto woli Riksza ;P) to miałem to kiedyś kontynuować, raczej nieprędko, sebolol zrobił lepszy projekt i lepiej na jego realizację czekać... -=V!RU$=- jeśli chodziło Ci o gotowe Defy to zapraszam na stronkę (znalazłem kiedyś w necie). Poza tym kilka ciekawych jednostek masz w QuickSilverze oraz Nowych Ulepszeniach i jakbyś chciał mam gdzieś na dysku Ogrzego Maga/Grunt Soldiera/Foot Soldiera/Cyber Deada/Cyber Zombiego autorstwa Zielevitza, a także Dymnego smoka Micki'ego i Koziorożca Mafiossa do których tu linki były niegdyś podawane.

Tak swoją drogą to wiele rzeczy tu powstało odkąd ostatni raz zalogowałem się tu w 2006, jako że mam czas to skomentuje te prace:
@tymolord - Krasnale (poza tym w kolczudze), Krwawy demon (pomijając niektóre Paintowe kolory), Serafin (szczególnie ta katana, czy co to tam jest), Kwasowy smok, Smok zombie i Paladyni (piesi) wyglądają nieźle, ogółem masz talent do składania jednostek, nie myślałeś może żeby coś zaanimować? Szkoda zmarnować taki talent.
@Hobbit - Druid i Yuan-Thi wyglądają dobrze, w tym pierwszym przypadku jednak lepiej zmienić nazwę, gdyż jak wiadomo Druid to bohater. Jeśli chodzi o nowe portrety to te 8 poziomu jak najbardziej trzeba zmienić, do reszty się jednak przyzwyczaiłem i według mnie lepiej wyglądają na neutralnym tle.
@Kwasiaż - Nigerron jest ciekawym pomysłem i wyszedł całkiem całkiem, a nazwa Ofiara rzezi mnie dobiła...
@Cichy - Krasnolud weteran wygląda nieźle, a Gryf bojowy jak i jego animacja po prostu super, jesteś świetny jeśli chodzi o ulepszanie jednostek.
@Micki - Rycerz jest najciekawszym z Twych projektów, a na pochwałę zasługuje oryginalna animacja. Sugerowałbym tylko zmienić nazwę, ponieważ Rycerz to bohater i poprawić tą dziurę w tarczy. Odnośnie krwawiącego miecza, pomysł ciekawy, ale zauważ że nawet podczas atakowania nieumarłych i mechanicznych istot będzie on krwawił, no chyba że możliwy jest do napisania jakiś skrypt ustawiający "wyjątki". Poza tym Krzyżowiec na Koniu (jaka jest jego oficjalna nazwa?) wygląda ciekawie.
@RebeliaMuppet - 2 i 4 są moim zdaniem najlepsze, zaś jeśli chodzi o Stwora nekromantów to 2 jest niezły (pomijając głowę)
@madzia - Czworonożny, czerwony smok wygląda ciekawie, lecz nowa Zmora jest lepsza.
@Mafioss - Koziorożec jest po prostu genialny... Poza zbyt długim tułowiem nie mam nic do zarzucenia, mam nadzieję że mimo wszystko będzie on 6 poziomem Warowni, trudno o lepszą jednostkę. Jeśli zaś chodzi o Szafirowego smoka, o ile animacja najechania wygląda jakby zjeżdżała z niego tapeta, to druga animacja lotu jest fajna i co najważniejsze mniej podobna do Czerwonego smoka względem sylwetki niż wcześniejsze wersje.
@Quba Drake - Kwasowy smok jest ciekawy, a to tło... xD
@Ginden - Pomimo beznadziejnego pomysłu Zielone nie wiadomo co wygląda nieźle, za to Leszy to już dzieło... Pomijając podobieństwo do Czarodzieja wygląda super, osobiście chciałbym zobaczyć fuzję Twojego Leszego i Leszego Viniusa ;)
@Rysownik - Hmm, ten smok wygląda naprawdę dobrze. Przydała by się animacja, bo szkoda coś takiego zmarnować...
@Eteryczny Smok - Mimo że te ripy wyglądają świetnie (pomijając perspektywę) to osobiście nie popieram wykorzystywania grafik innych stworów niż te z MM6-8, albo części jednostek z innych części HoMM (no chyba że chodzi o jakiś mod pokroju D&D Moda).
@sebolol - Wężoczłek jest bez sensu, nie lepiej wziąć tego z MM8? Wije są super, mam nadzieję że kiedyś stworzysz pełną animację do tego. Natomiast ten Samuraj nadzwyczaj mi się nie podoba, osobiście wolę stereotypowego Samuraja w zbroi i kozackim hełmie, a nie takie chuchro. Podobnie Samuraj warrior, pikseloza i tyle :/ A właśnie, zaanimowałeś może Rakszasę? Wygląda na lepsze od mojego projektu (tylko bronie trochę zbyt podobne).
@ponury - Pomijając te klatki ze sprejem z Painta (których nie skomentuję :P) dobrze dorobiłeś nowe klatki. Z twoich wszystkich projektów godnym pochwały jest Elficki Wojownik (szczególnie jego broń), tylko trzeba poprawić tą rękę i koniecznie zmienić kolory na mniej jaskrawe. Dobry jest jeszcze Biały Czarodziej, po zmianie nazwy i ewentualnie wyglądu może wyjść z tego fajna jednostka.
@czarnyczarodziej - Co do Kosiarza, osobiście wolę tego z WoG Teamu, ale Twoja animacją wygląda nieźle, Nightmare za to jest świetny i trochę kojarzy mi się z czymś z Disciples 2.
@MCaleb - Czemu Zróbciewreszcieanimajus nie ma animacji? :|
@vinius - Fire Volh, czy tam Ziomal jest interesującą jednostką, powstała jakaś animacja?
@Agrael - Strażnik Bram Piekielnych wygląda nie najgorzej, ale koniecznie zmień nazwę...
@IamBD - Pomysły jak i jednostki nie są najlepsze, nie lepiej zamiast używać tego dziwnego efektu graficznego wstawić coś własnego, ewentualnie z innej jednostki?
@Miziak - Co do Nieumarłej nagi to myślałem że w tej wężowej części nie ma kości, trochę to według mnie nierealistyczne, no chyba że się mylę. A odnośnie Fauna, nie lepiej by było zrobić bez broni i ewentualnie przemianować na Satyra? Poza tym animacja chodu wygląda nie najgorzej.
@Valmir - Hipogryf jest wspaniały, najlepszy ze wszystkich Hipogryfów jakie widziałem... Mam nadzieję że kiedyś to zaanimujesz!
@new dragon - Animacja Szkieleta łucznika wygląda nieźle, ale sam wygląda jakby zgubił po drodze majtki. Nie lepiej wziąć tego z MM8 i ewentualnie trochę zmienić?
@kraken - Śnieżni jeźdźcy wyglądają zdecydowanie najlepiej z twoich jednostek, ale przydałoby się poprawić te piksele powstałe przez powiększanie tego w Paincie. Za to Duch, a raczej Plama jest jak lokata.
@DAwidek1023 - Nieźle jak na początek, ale naprawdę wymaga poprawy (chodzi o te Paintowe dorysowania), poza tym przydałoby się mu bardziej muskularne ciało, nie powinien być anorektykiem.

Jeśli chodzi o jednostki z tego tematu to nigdy nie widziałem Pegaza Niebios oskarrozy, o ile dobrze pamiętam to link kiedyś był, ma ktoś może kopię?

Z góry przepraszam za ewentualne błędy, jak znajdę jakiś to postaram się je poprawić.

Sheensherr PW
16 sierpnia 2007, 19:52
Witam, troszke mnie tu nie było, więc opisze kilka starszych robótek:
@Mizak, satyr wygląda jakby drętwo tańczył :P
@ New dragon - obie jednostki do porządnego dopracowania, co do reapera - ty to nazywasz animacją??
@ kraken, satyr brzydki, jeźdźcy tacy sobie, nic szczególnego, a tamto ostatnie, rozmazane w photoshopie pozostawie bez komentarza
@DawideK, z tego mogłoby coś być

Agrael PW
20 sierpnia 2007, 16:01
Witam, nie było mnie tu jakiś czas, bo w jakiejś tawernie potłukłem znamienitego rycerza i ścigały mnie hordy aniołów i paladynów, ale ze względu na to, że jestem szpiegiem udało mi się zwiać i wróciłem...
@Miziak:Satyr faktycznie jakiś drętwy taki(chodzi jakby miał "kupę" w gaciach)
@Dawidek1...(nie pamiętałem cyfr):też zaczynałem z beznadziejnym stworem, radzę ci zmień go i omiń takie poniżenie jakie mnie spotkało...
@New dragon:popieram przedmówcę dopracuj jednostki
@kraken:ducha zostaw w spokoju jest dobry, a twój fatalny; śnieżni jeżdzcy nawet ciekawi; a satyr miziaka lepszy

A propos, jeśli jest tu któryś z tych aniołow lub palaladynów to ja przepraszam pijany byłem..., a z resztą to jak coś będę walczył by nie splamić swojego homoru

Nie_mam_nicka PW
22 sierpnia 2007, 22:25
Czarny smok
Strzelec
Ent
Troglodyta
Bazyliszek

Valmir PW
26 sierpnia 2007, 19:28

Ostateczna wersja. Co o tym myślicie?

Nie_mam_nicka PW
26 sierpnia 2007, 19:53
Poza Paintową brodą wszystko w porządku, no i oczywiście nazwę trzeba zmienić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel