Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [loading... please wait] Wasze wyniki w M&M
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

ujklp PW
29 lipca 2007, 18:34
Chciałbym by w tym wątku można było sie pochwalić swoimi planszami ukończenia gry. Oto mój wynik z M&M VI (jak grałem pierwszy raz):



AlamarAlamarStrona z Waszymi wynikami z gier Mocy i Magii.

Sortowanie: wg kolejności gier i następnie alfabetycznie wg autorów.

TOLBERTI PW
29 lipca 2007, 23:53
Mój najciekawszy certyfikat w mm7 to
Zoltan poziom 14 krzyżowiec
Roderick poziom 14 złodziej
Serena poziom 12 kleryk
Alexis poziom 14 mag
wynik: 5775
Czas: 2 lata 7 miesięcy 18 dni

Ginden PW
31 lipca 2007, 13:15
Po raz pierwszy grałem ścieżką światła. Było łatwo (czy to związane z znajomością gry?). Np. tunele do Eofol to było 20 minut.
page not found

krogul PW
7 sierpnia 2007, 21:27
Jakiś czas temu przeszedłem mm7 całą drużyną na 1 poziomie (btw - gdyby nie podkówki i lampy byłoby naprawdę ciężko ;)).

page not found

valdr PW
8 sierpnia 2007, 00:39
Trudno mi uwierzyć w uczciwość tego wyniku, podkówek i lamp nie ma znowu aż tyle no i nie odnawiają się co tydzień, a tu widzę, że całość zajęła Ci nieco ponad rok. Ponadto skille to nie wszystko aby rzucać czary potrzeba sporo many, aby przeżyć sporo hp, na pewno więcej niż mają postaci pierwszopoziomowe. Pachnie mi tu trainerem... :P

Altair PW
8 sierpnia 2007, 03:01
Ja też nic sugerować nie chcę, ale przejść choćby strefę wylęgu na 1 poziomie? Jeśli ktoś przejdzie choćby strefę wylęgu na 15 poziomie to jest dobry (nie wspominając już o tunelu do Eofol). A oto mój wynik:
page not found

krogul PW
8 sierpnia 2007, 11:53
Podkówek i lamp jest wystarczająco tyle żeby podszkolić maga z air na arcymistrza i to w zasadzie wystarcza. Strefę wylęgu można spokojnie przejść na niewidzialności tak jak i tunel do Eofol (tylko trzeba mieć wystarczająco dużo cierpliwości). Poza tym jest też zaklęcie iskier (moim zdaniem najlepsze ofensywne), które zadaje spore obrażenia małym kosztem many. Oczywiście mało many mag ma, ale od czego są miksturki. Weźcie też pod uwagę to że 5 razy umarłe np. nie udało mi się zdobyć jednej z części golema bez zgonu (woda, żywiołaki i obrażenia ze skrzynki). Zresztą mogę przysłać savy jeżeli ktoś chce. A jeśli nadal macie spore wątpliwości no to trudno :).

Micki PW
8 sierpnia 2007, 13:29
No, mogłeś zedytować sejw przed końcem.

Altair PW
8 sierpnia 2007, 15:30
Tak zgadza się strefę wylęgu można przejść na niewidzialności. Tylko, że nie da się jej przejść nie zabijając żadnego stworzenia i tylko raz rzucając niewidzialność. Niektóre stworzenia blokują przełączniki i przejście. Nie mam więc pojęcia jak tego dokonałeś. Z resztą punkty biegłości dostajemy m.in. po przejściu na następny poziom. Skoro byłeś cały czas na pierwszym poziomie to same podkowy i lampy by nie wystarczyły.

krogul PW
8 sierpnia 2007, 16:10
A ja zawsze przechodzę strefę wylęgu na niewidzialności rzucając ją tylko raz. Prawdą jest że stwory blokują przejścia i przełączniki ale też ruszają się. Zapewniam że jeżli byłbyś cierpliwy to za którymś razem przeszedłbyś obok jakiegoś stwora. W wylęgarni tak na prawdę najtrudniej jest na samym końcu kiedy behemotów jest dużo i czasami nie widać czy z zakrętu któryś chce wyjść no ale i tych da się przejść bez zabijania. Same podkowy i lampy wystarczą żeby wyszkolić maga na arcymistrza magii powietrza, jest ich nawet aż nadto(zresztą sam możesz to sprawdzić- zobacz ile jest podków i lamp i oblicz sobie maksymalną ilość punktów biegłości jaką możesz z nich uzyskać a następnie zobacz czy przekracza liczbę 54)

Micki - w sumie racja save nie jest dowodem

Rabican PW
8 sierpnia 2007, 18:18
Tylko po co przechodzić na niewidzialności, skoro dwóch magów, kapłan i złodziej przewyższają siłą ognia Boeinga B-17 i z marszu rozwalają całe walające się w Strefie Wylęgu tałatajstwo, nawet się (zbyt mocno) nie pocąc?

Ja rozumiem, że przejście gry na pierwszym poziomie to jakieś osiągnięcie, ale nie bardzo widzę cel czegoś takiego :P No, może poza udowodnieniem czegoś przed kimś lub przed sobą, ale są lepsze metody na łechtanie swego ego.

Ciekaw jestem jednak, czy ktoś byłby w stanie przejść na pierwszym poziomie całe MM6, włącznie z wypchanym demonami Ulem. Teoretycznie jest to możliwe - odpowiednie wykorzystaniu zwojów i różdżek robi swoje. Ktoś spróbuje?

Pozdrawiam serdecznie.
A.

AlamarAlamarJeśli jeszcze nie wiesz (w co wątpię :P) - http://www.castlegobs.nl/MM6/seoman10.html

Crag Hack PW
10 sierpnia 2007, 01:10
Alamar - a to jest już na pewno sfingowane. 5 dni? Nie wierzę ;)

Field PW
26 sierpnia 2007, 19:45
No tak, Castle Gobs... Czasem nie wiem, czy dana informacja na tej stronie jest na serio, czy nie :>

EDIT:

Gra była dla przyjemności, więc nie bawiłem się w podpakowywanie postaci (ale wszystkie questy wykonane jak należy :))

Ginden PW
31 sierpnia 2007, 17:19
Eh... Ja ostatnio MM7 przeszedłem na 25 poziomie, a samą Strefę Wylęgu na 13. Tunele do Eofol przeszedłem na 17. Więc 58 poziom w 8 nie dziwi... No, chyba, że grałeś 1 postacią. Z ciekawości się jednak spytam: jak sobie radzą ludzie w grze 1 postacią w rozbrajaniu pułapek?

Alamar PW
31 sierpnia 2007, 18:12
Percepcja, regeneracja, przedmioty zwiększające daną umiejętność... wymieniać dalej?

EDIT:
Superbohaterowie z MM6 - "mała" pomoc bóstwa na starcie - skille na 60 plus wszelkie artefakty (a gra zajęła tyle czasu, bo trzeba było wykonać zadania dla druida; wszystkie miejsca wyczyszczone) :P


MM7 Good


MM7 Bad (nie chciało mi się już iść do sali treningowej)


MM8


MM9
Wyników z MM3-5 nie podam, bo nie chce mi się robić print screenów :P

PS
Zastanawiam się, czy tekstu z karty w MM7 Evil nie dać do tematu "Uśmiechnij się" (polecam porównać ją z angielskim tekstem z postu Krogula).

Ginden PW
3 września 2007, 14:30
Po dłuższych bojach zakończyłem MM6.
page not found
Wszystkie questy zaliczone oprócz przyniesienia perły zgnilizny i dzwonków harmonii.

Ginden PW
10 października 2007, 14:41
Skończyłem MM7 na 20 poziomie, ciemną stroną. Wynik: 14114 punktów i rok, 4 miesiące gry.
Jak znajdę czas, wrzucę kartę.

Field PW
25 grudnia 2007, 22:30
page not found Świeżo ukończone.

Ginden PW
25 grudnia 2007, 22:44
- wypalone -

EDIT: Wie ktoś wg jakiego wzoru gra wylicza punkty?

Field PW
25 grudnia 2007, 22:58
- wypalone -

Cytat:
EDIT: Wie ktoś wg jakiego wzoru gra wylicza punkty?
Według takiego.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [loading... please wait] Wasze wyniki w M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel