Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Kampanie
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Erdamon PW
31 sierpnia 2004, 12:04
Jakie sąwasze ulubione kampanie z H3 i dodatków.

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2004, 13:04
Ja chyba najmilej wspominam tytułową kampanię z 'Armageddon's Blade'. Strasznie podoba mi się pomysł stawania raz po stronie dobra, raz po stronie zła oraz przeciwko bohaterowi, którego samemu się tworzyło. Fabuła, choć nieoryginalna (sprawa Forge) była jednak dość dobrze dostosowana do reszty, a kolejne wątki (Gelu, Rolanda, Wrót żywiołów, braku poparcia dla Katarzyny, planów Kreegans...) były poznawane stopniowo, aby dopiero później ułożyć się w logiczną całość. Podobały mi się także same mapy, które stanowiły nie lada wyzwanie strategiczne i taktyczne oraz dość duża rola nowego miasta. Jedyny minus, jaki pamiętam w tej kapmanii to fakt, że pierwsza i druga mapa były strategicznie zbyt podobne do siebie i obie mnie nieco znudziły. Na szczęście potem było już tylko lepiej.

Erdamon PW
31 sierpnia 2004, 13:33
Ja bardzo lubie kampanie "Smocza krew" (ach ten wspanialy klimat podziemi Nighonu) i "Nieroztropna zachcianka" kampania w której bohaterem jest początkujący perfumista :) wogóle w całej tej kampani jest dużo smiesznych tekstów.

Kertoip PW
8 września 2004, 13:32
Dla mnie najlepsza kampania to Bunt nekromanty z SoD podobają mi się w niej przede wszystkim artefakty:), ale za pomocą nich można wszystko szybko wygrać, a kampania jest troszkę za krótka.

Haregar PW
18 grudnia 2004, 14:43
Hmm,mi sie podoba kampanie pod AB "Nieroztropny kaprys"
Fajne teksty i klimat murz,szczególnie 3 misja jest fajna-celem tej misji jest przezycie 3-ech miesiecy(chyba). zachęcam do granai :D

Rabican PW
28 lutego 2005, 18:03
Mi do gustu przypadły kampanie z SoD rozgrywane na najwyższym poziomie trudności, miodzio. Ale tytułowa kampania AB też jest niezła, choć stanowczo za prosta (no... może poza kilkoma misjami). "Nieroztropny kaprys" zjadłem na śniadanie, a ostatnią misję (przetrwaj odpowiednio długo) wygrałem poprzez pokonanie wszystkich przeciwników;).

Kathrin PW
1 marca 2005, 07:23
A ja wspominaną ostatnią misję przesiedziałam "martwym bykiem" w niedostępnym wrogom zamku (uniemożliwiając uprzednio wrogom dostęp do tegoż ). Nie lubię się męczyć bez potrzeby:)
Podobał mi się "Bunt nekromanty" i kampania z Adrienne. Szczególnie trudne to w H3 nic właściwie nie jest:)

Kathrin PW
19 marca 2005, 10:01
Trafiłam na znakomitą kampanię H3 pt."Raid on Inferno" . Mapy super trudne - i takie są nie tylko z nazwy, gra toczy się na poziomie króla lub królowej, przeciwnicy poruszają się inteligentnie, a o fabule nic nie powiem:) Zobaczcie sami. Wyzwanie w sam raz na czas wolnych dni:) Zachęcam Groźne Smoki, Długowłosych Liczów , Czarnych Rycerzy i Piękne Wojowniczki (są tu jakieś???),
chętnie podyskutuję z adwersarzami w tym temacie:)

Haregar PW
19 marca 2005, 10:55
Przeglądnąłem tę mapkę, niezła :) . Może jak będą ferie czy coś to se zagram, ale fabuła niezła, polecam wersję angielską. Doskonale autor wykożystał bohaterów w fabule itp. :) . Polecam!
A co do kampanii w h3 normalnym, cóż nie mam swojej ulubionej, ale najchętniej grałem na Armaggedons blade :) . Nie przeszłem jej, gdyż mój kuzynek z mojego autosava zrobił fabryke czarnych rycerz (kody...) . Może kiedyś znowu zagram ,ale nie podobała mi się liczba miast =/ Conflux, bastion, zamek i inferno. Troche nużące -.- .

Kathrin PW
4 kwietnia 2005, 10:53
No to zaliczyłam jeszcze jedną kampanię, stworzoną przez filusa. Dałam się wypuścić jak początkujący heroesfan:)) Ponieważ pierwsze trzy scenariusze były łatwe, proste i przyjemne , grałam bezmyślnie, na luziku i juz zacierałam ręce jak też skomentuję tę kampanię:) Ostatni scenariusz (na pozimie króla)zmusił mnie już pierwszego dnia do sromotnej ucieczki i wielomiesięcznego błąkania się po bezdrożach. Zostawiłam zamek z Graalem, Gelu (mój sojusznik)do końca nawet nosa nie wychylił ze swej siedziby, spotkałam moje alter ego - Kaśkę super wykształconą,uzbrojoną i... niestety musiałam ją zlikwidować. O fabule nic nie powiem... zagrajcie sami, zachęcam:) Tylko od pierwszego dnia ostrożnie i z głową wybierajcie umiejętności.

Haregar PW
4 kwietnia 2005, 12:59
Hmm, wyslij mi to na haregar@o2.pl

Rabican PW
11 sierpnia 2005, 08:24
Kampania filusa to istne cudo. Pierwsze mapy są wręcz banalnie proste, lecz ostatnia - sam miód. Ja osobiście wybrałem jako bonus gryfy, po czym okopałem się w swoim zamku i odparłem wszystkie ataki :D (zwycięstwo zawdzęczam zaklęciu 'Berserk' i Magii Ognia na Mistrzu). Kaśkę po długiej i trudnej walce pokonałem, odbierając jej starannie zebraną kolekcję artefaktów. Jednak gorąco było praktycznie do ostatniej chwili. Krótko mówiąc (czy raczej pisząc): kampanię polecam wszystkim poszukiwaczom wyzwań, gdyż jest NAPRAWDĘ trudna (zwłaszcza w WoGu na Impossible).

Kathrin PW
19 sierpnia 2005, 13:36
Rabicanie mam drugą kampanię filusa, ta jest naprawdę świetna i trudna niebywale. Nawet nie ma porównania z jedynką. Prawie chciałam w pewnej chwili zrezygnować:) wysyłam Ci ją meilem.

Trang Oul PW
11 września 2005, 07:42
Czy można jakoś przekonwertować kampanie Heroes Chronicles, aby można było zagrać w nie w WoGu?

Acid Dragon PW
11 września 2005, 08:30
a poszukaj w skarbcu Groty liszu jeden :P.

Trang Oul PW
11 września 2005, 10:32
Mi chodzi o części I-IV.

Acid Dragon PW
11 września 2005, 14:52
Na litość Starożytnych......... wiem, że lisze nie mają oczu, ale to już przegięcie :P. Kampanie HC od części pierwszej do ósmej są dostępne w skarbcu już conajmniej od roku. Wymagają SoD, a więc można je zwogifikować.

Rabican PW
13 września 2005, 06:14
O święta cierpliwości! Cóż to za problem?? Mapy HC można zwogifikować jak wszystkie inne normalne mapy do HoMM3. Wtedy mogą stać się nawet dość trudne (sic!).


A co do nowej kampanii filusa... niestety, nie miałem jeszcze okazji w nią zagrać, nad czym bardzo ubolewam. Niestety, na nadmiar wolnego czasu ostatnio nie narzekam...

Alistair PW
28 września 2006, 22:51
Czy żeby zagrać w kampanie fanowskie wystarczy wrzucić pliki do katalogu Maps, a potem wybrać w grze kampanie custom?

Kreator PW
29 września 2006, 12:45
@Alistair. Tak, ale zanim zaczniesz fanowską kampanię musisz uruchomić jakiś scenariusz, wszystko jedno jaki, po czym wychodzisz ze scenariusza i kampania powinna już być do wyboru, (wcześniej nie było jej widać), i powinno być ok.
strona: 1 - 2
temat: [H3] Kampanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel