Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Poszukuję mapy
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Phoenix PW
31 lipca 2007, 19:10
Parę lat temu grałem w taki jeden scenariusz do H3, który był już standardowo w grze(nie ściągałem go), miałem wtedy H3 Złotą edycję. W tym scenariuszu mapa miała ukształtowanie na wzór europy, zamki miały imiona stolic. Bardzo pragnę zagrać w niego jeszcze raz, lecz spośród wielu scenariuszy trudno mi go znaleźć, bo nie wiem jak się nazywa. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?

Trang Oul PW
31 lipca 2007, 19:19
Huzia na Wikinga! (A Viking We Shall Go)

Phoenix PW
31 lipca 2007, 20:19
Serdeczne dzięki, Trang.


Nemomon PW
31 lipca 2007, 21:38
Polecam Ci taką mapę. Nie jest mojego autorstwa, tylko Roberta Tomczaka i Roberta Kulczyckiego. Jako, że nie wiem, gdzie ich szukać, to pozwolenia od nich nie mam, ale chyba się ucieszą, że rekomenduję ich mapę (zdaje się, w jakimś CDA była). Mapa nazywa się "Mapa Świata" i jest całkowicie niewyważona. Ale za to jest moją najbardziej ulubioną mapą, do której zawsze z wielką chęcią wracam :D.

Sheensherr PW
31 lipca 2007, 21:44
Bardzo fajna tylko dlaczego europa jest na wulkanicznej ziemi:P

AmiDaDeer PW
1 sierpnia 2007, 13:42
O ile mi się dobrze zdaje, to Huzia na wikinga! miało sporo błędów geograficznych (Warszawa stolicą - chyba - Ukrainy?!). W "Mapę Świata" nie mogę grać ze względu na to, że u kuzyna nie ma H3. Ale sądzę, że pewnie fajna (skoro polska :P).
I jeszcze jedno - czemu ten temat nie został jeszcze przeniesiony (pytanie to powinno być skasowane po ew. przeniesieniu)? :P
Dark DragonDark DragonFixed :)

IrhakIrhakTaa... po 4 latach... Po co w ogóle informować o tym? :P

Nemomon PW
1 sierpnia 2007, 14:03
Ponieważ Tawerna nie ma jeszcze swojego Strażnika. A żeby mu się nie nudziło, jak już nim się stanie, to ten temat i parę innych dalej tutaj istnieją...;].

Ja w Mapę Świata lubię grać, jak się jeszcze kilka Smoczych Utopii, wrogów doda i innych parę rzeczy. Dosłownie można utonąć w Artefaktach. Altaira Sakwa, to prawie jak zbawienie.
Wyżej uploadowalem wersję minimalnie przeze mnie zmienioną (wszystkie dostępne Artefakty, Bohaterowie, Dracon dostępny przy wyborze Zamku). Jak mówiłem, mapa jest strasznie niewyważona IMO, a jak się gra w WoG'u, to to szkoda słów...

Ptakuba PW
1 sierpnia 2007, 15:50
No tak, ale chyba ktoś tu zapomniał o Azji...

Ginden PW
1 sierpnia 2007, 16:54
W podziemiach.

Ptakuba PW
1 sierpnia 2007, 19:39
A, no jednak. Zwracam honor.

Sheensherr PW
1 sierpnia 2007, 20:49
Podziemia takie niezbyt dobpracowane :(

Nemomon PW
1 sierpnia 2007, 21:49
To ten temat dalej żyje... Aby ta mapa była bardziej grywalna, to trza ją trochę samemu zmodyfikować, wedle własnego uznania. Dla przykładu Bastion. Kupa terenu, chyba nawet najwięcej z reszty graczy, na którym tak naprawdę nie ma co robić, bo na nim nic nie ma. Jak również szybko może paść łupem Trupiarni. Albo bliskość Zamka oraz Inferno czy Strongholdu oraz Wieży. Ale można na to przymknąć oko...

Field PW
2 sierpnia 2007, 09:50
Jest jeden koszmarny bug. Gram Australią (Necropolis) i nijak nie można się z niej wydostać. Żadnych portali, przejść, scrolli, czy też ustawienia, że w Gildii musi się pojawić Przyzwanie Okrętu. Oczywiście zamki są za daleko od wody :P

Nemomon PW
2 sierpnia 2007, 12:10
Można się wydostać. Małe wysepki są tak poustawiane, że w jednym ruchu możesz dostać się do Bastionu i go zdobyć (o ile masz Fly). Poza tem, Summon Boat, jak i Fly czy Dimension Door mogą się pojawić w Gildii Magów.

BTW, dopiero zauważyłem, że w jednym z Więzień, zamiast Agnieszki (Daremyth) występuję ja..:P

Field PW
2 sierpnia 2007, 17:21
No właśnie: jeśli. A jeśli nie?

Nemomon PW
2 sierpnia 2007, 17:55
Well, zależnie jeszcze z jakimi ustawieniami grasz..., np. jeżeli grasz, że zdobywasz nowy artefakt z każdym poziomem, czy na podwójne artefakty, czy może w końcu na rozpoczynanie gry na 5 levelu, to zawsze obok zamku masz Ołtarz Ofiarny. Jeżeli nie trafi Ci się ten Artefakt, co daje latanie, to zawsze możesz kupić jakiegoś Bohatera, który może expić się na artefaktach i liczyć na niego. Ja całkiem niedawno grałem Trupiarnią i tak sobie dziadowałem na Ostrze Armageddonu. Bohaterka, która expiła się tylko na Ołtarzu miała o wiele większy level niż moja Isra, która walczyła gdzie popadło. Poza tem, na trzy zamki jakoś trudno mi uwierzyć, że ani razu Summon Boat lub inne w/w czary Ci się nie trafią... W ostateczności możesz edytować mapę i postawić legion Błękitnych, które będą pilnować Scrolla z Summon Boat :P

noname PW
22 stycznia 2011, 16:37
Znacie jakąś mapę ze sporą ilością wody w którą fajnie by się grało .
Jak tak poproszę link :) (H3)

Irhak PW
23 stycznia 2011, 03:06
eee... kampania Christiana? coś co pojawiło się w tematach WoGa? ;)

noname PW
23 stycznia 2011, 12:22
No tak ale mi chodzi o pojedynczy scenariusz :)

Tiger-2 PW
23 stycznia 2011, 12:32
Najlepiej zrób sobie sam.
strona: 1 - 2
temat: [H3] Poszukuję mapy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel