Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Alamar PW
30 czerwca 2005, 08:54
>>>Co jest???? Dlaczego nikt się nie wypowiada o sesji? Acid skomentowanie jednym zdaniem, że następna sesja niemile widziana, niewiele wnosi. Czy zobaczę tu jekieś merytoryczne komentarze???? I gdzie się wszyscy gracze nagle podziali?
Rabican, Alamar, Dru, Trang,Kazaam - to do Was to wołanie :)))

Ależ tam już jest 7 postów. Czyzby znów problemy z serwerem?
Kathrin dlaczego tam nie ma twojego zdania (a może JUŻ nie ma z powodu niedawnej awarii)?

I mała kontra do zarzutu Dru, że nic się nie działo gdy była sesja. Teraz też mało się dzieje w Grocie. A podczas sesji jednak były nowe posty w innych tematach (niewiele, ale były).

Acid Dragon PW
30 czerwca 2005, 11:33
Katarzyno - już wcześniej napisałem gdzie znajduje się debata na temat sesji RPG. Napisałem też, że druga sesja nie jest mile widziana, gdyż na razie musimy dojść do jakiegoś stanowiska. A jak na razie dwóch z trzech Starożytnych jest przeciwnych, a trzeci mógłby się zgodzić jedynie warunkowo.

Trang Oul PW
30 czerwca 2005, 20:31
Kto w końcu mógłby być Mistrzem?

Alamar PW
30 czerwca 2005, 22:05
Rabican, a kto inny?
Pewnie jutro juz będzie na forum. Wspominał tylko, że jego kufer na ten miesiąc jest pusty. A chyba sam wiesz Trang, ile trudu trzeba włożyć, aby wydusić z wieśniaków podatki :)

Kaazam PW
2 lipca 2005, 10:10
Nareszcie przy kompie. Sory że długo mnie było ale remontuje nową chałupe i szykuje sie do przeprowadzki. Dobra wróćmy do tematu.
--------------------------------------------------------------------------------

Mistrzem gry powinien Zostać RABICAN. Tak on.
Co do forum to powinno ono być trochę spokojniejsze. Musimy wprowadzać wielowątkowość, bo inaczej będzie nudna. A tak jest spoko.
_____________________________________________________________________________
P.S.
Acid czy mógłbyś mój nick KAAZAM zmienić na Kaazam. Ja nie jestem godzien tak sie pisać. Więc jak byś mógł to zrobić będe ci naprawde wdzięczny.

Acid: godzien, nie godzien... nie mi oceniać, ale nick zmieniłem.

Trang Oul PW
3 lipca 2005, 09:17
Będziemy grać od nowa czy od tego momentu, gdzie skończyliśmy sesję próbną? Jak zaczniemy grę nie od początku, to jak ja będę grał? Jako duch ? (mój duch nie opuści tego świata dopóki nie dokonam zemsty na inkwizytorach)

Alamar PW
3 lipca 2005, 09:48
Trang, po zniszczeniu twojego naczynia dusz, twój duch NA ZAWSZE opuścił ten świat. Tak więc będziesz musiał stworzyć nową postać, zgodnie z mechanika świata (jak już ustalimy co i jak). Tak więc będziesz miał dużo czasu na wymyślenie PORZĄDNEJ postaci (liszy, smoków i wampirów raczej nie będzie do wyboru na starcie, ale może póŹniej będzie możliwość się stania nimi). To na razie odległa przyszłość. Teraz trzeba przekonać Smoka aby nie rezygnownał z tego pomysłu. A i samo stworzenie mechaniki świata troche potrwa.
Co do momentu rozpoczęcia nowej sesji to proponuję jakiś inny moment (rok). Najlepiej żeby o fabule poprzedniej sesji wogóle zapomnieć.

Trang Oul PW
3 lipca 2005, 19:29
Dobra, zacznę grać jako rycerz i w trakcie gry zostanę zamieniony w lisza.
A za rok to zapomnimy WoGóle o RPG.

Alamar PW
3 lipca 2005, 19:32
Trang Oul, w świecie MM nie można zostać zamienionym w lisza. Trzeba się nim stać dobrowolnie. A do tego jest baaardzo długa droga.

Trang Oul PW
3 lipca 2005, 22:16
W takim razie dlaczego nie mogę zacząć grać jako lisz? Przecież na 1. poziomie nie będę przywoływał smoka zombie.

Alamar PW
4 lipca 2005, 06:44
Nie możesz dlatego, że tytuł lisza otrzymuje się po promocji (czarodzieja lub nekromanty). Lisz byłby zbyt potężny jak na początek. I na razie nie wiadomo jak, można byłoby dostać promocję i kiedy (nie chodzi tylko o znalezienie nauczyciela i zdobycie naczyń dusz, ale o to kiedy MG mógłby pozwolić na taką promocję). Jeśli masz na to jakieś pomysły, to napisz, najlepiej w osobnym temacie (np. o tytule "poprawki do rpg" albo coś podobnego).

Boryna PW
5 lipca 2005, 12:10
Alamar masz rację.Raczej nie będzie można zacząć grać jako lisz ale będzie można nim zostać w trakcie gry.Nie widzę też powodu dla którego MG mógłby nie zezwolić na taką promocję.No a z tym przywoływaniem smoków zombie to trzeba by zrobić czar który by to umożliwiał.Kłopot w tym że tego czaru w MM nie było a gra ma być oparta na MM.I jeszcze jedno.Dlaczego nikt niewypowiada się na temat mojego systemu w komnatach smoczych władców?Macie kłopoty z serwerem?

Alamar PW
5 lipca 2005, 14:20
Po kolei. W MM nie ma przywoływania nieumarłych (co najwyżej można przywołać żywiołaka światła). W tym świecie nieumarłych można jedynie „OŻYWIĆâ€? (a dokładniej rzucić czar Reanimacja). Tak więc, żeby „przywołaćâ€? smoka zombii, trzeba mieć najpierw jego ciało. Tak samo ze szkieletami.
Jeśli chodzi o Twój system, to go przejrzałem i mam kilka uwag (jeśli chodzi o jego zastosowanie na forum). Ale nie wyślę przecież postu: to a to jest złe, tamto nie może być, itp. Najpierw muszę wymyślić moje poprawki i przedstawić je tak, aby system był jak najprostszy. A to trochę czasu mi zajmie, zwłaszcza napisanie KRÓTKICH i SENSOWNYCH zdań :)
Co do innych mieszkańców to, Kathrin udała się w daleką podróż, Łasica jest zajęta naprawą tej Groty. Rabican coś napomknął, że będzie w swoim lochu przez całe wakacje, ale jak na razie nie daje znaku „nieżyciaâ€?. Chyba ma kłopoty z przeprowadzką do nowej siedziby, bo ta w Avlee wyleciała w powietrze. Ciekawe kto jest tego sprawcą? ;) Może niedługo Rab się odezwie. Jak nie, to z jego krypty w Czeluści „dziwnym trafemâ€?, nie pozostanie kamień na kamieniu.
Co do reszty to pewnie, wzorem Kathrin, wybrali się na poszukiwanie przygód.

Boryna PW
6 lipca 2005, 13:57
To może tu napisz jakie masz uwagi do tego systemu a ja pomyślę jak to zmienić.

Nevendar PW
31 lipca 2005, 12:03
Niech ktoś mi wreszcie powie kiedy zacznie się ta sesja??

Kathrin PW
31 lipca 2005, 15:53
Też jestem ciekawa, ale prawdopodobnie mistrz gry nie jest jeszcze gotowy. I chyba trwają dalej rozmowy, kto właściwie nim będzie:))

Alamar, Rabican i Boryna gdzieś zniknęli, jeśli wkrótce się nie pojawią wyślę za nimi szpiegów:)

Kathrin PW
6 sierpnia 2005, 12:59
Mor wyruszył z listem do Rabicana, ale widać nie może lisza odszukać:)
Kazaam coś wspominał,jakoby nasz przyjaciel miał kłopoty z Naczyniem Duszy:), tak więc musimy czekać dalej; lojalność wskazana.

Boryna PW
8 sierpnia 2005, 09:57
NIe ma konieczności wysyłania szpiegów Boryna już jest.
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: [Archiwum] Komentarze i pytania do "zerowej" sesji

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel