Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Porządne polskie strony o Might and Magic
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Gandalfica PW
30 września 2006, 17:54
Witam was. Czy są jakieś porządne polskie strony o MM??? Bo w JB jest troche za mało informacji, dawno była aktualizacja... Kiedy będzie w Kwasowej Grocie więcej informacji o MM??? Czekam na odpowiedzi...

Acid Dragon PW
30 września 2006, 18:14
well.... to zależy jakich informacji szukasz. JB traktuje o grach MM analitycznie, KG raczej fabularnie.

Gandalfica PW
30 września 2006, 18:17
Wszystkich ^^ Chodzi mi o opisy przedmiotów, Bestiariusz (czy jakoś tak), czary, bla, bla, bla...

Alamar PW
30 września 2006, 18:40
Większość masz na tutejszym forum - "trochę" porozrzucane, ale istotne informacje są. W JB o MM7 tez masz prawie wszystko (MM8 ciągle jest w budowie).

I niestety nie widziałem dawno porządnych polskich stron o MM (dawno temu istaniało coś takiego jak Tower of Dreams z dokładnym opisem MM6-8, ale stronki już nie ma - o ile pamiętam, to wchłonął ją portal Gry-Online. Ale może uda Ci się trafić w necie na jej kopię).

Z angielskich to chyba najlepsza jest strona Flamestyke'a. Dużo informacji można znaleźć także na The Erathian Liberation Party czy też w Castle Gobs.

A zresztą masz przecież poradniki do MM7-9 w Skarbcu Groty - tam jest większość informacji.

Gandalfica PW
30 września 2006, 18:47
A mam stronke Tower of Dreams :) Jest Tu

AlamarJeśli nie zauważyłeś, to po kilku sekundach (pięciu?) przekierowuje Cię na Gry Online (oczywiście da się to obejść).

TOLBERTI PW
31 grudnia 2006, 00:14
Może to nie jest strona "porządna" ale jest fajna www.katane.webpark.pl

Sheensherr PW
26 lipca 2007, 20:13
A czy ktoś zna stronkę, na której byłby spis artefaktów z MM VIII, bo na tych albo nie chciały się uruchomić, albo ich nie było

Lord Pawello PW
26 lipca 2007, 20:56
Ja znalazłem coś takiego - http://mm6.prv.pl/

Sheensherr PW
26 lipca 2007, 21:02
Ale mi chodziło o spis artefaktów z MM VIII

AlamarAlamar...ale to jest temat o stronach netowych o MM6. :P

Ector PW
3 października 2007, 19:45
@Sheensherr: w Skarbcu groty jest dość duży poradnik do MM7, tam chyba jest lista artefaktów i reliktów.

AlamarAlamarJemu chodziło o MM8.

TOLBERTI PW
23 grudnia 2007, 15:32
http://mm-world.cba.pl/ ostatnio coś takiego znalazłem.

Winthrop PW
4 września 2012, 20:07
Niestety w Polsce seria Might and Magic jest nieco zapomniana. Prócz strony Jaskini o MM VI-VIII nie znajdziesz praktycznie nic. Ubolewam że nie ma dobrej strony o MM III-V. No cóż jest gamefaqs po angielsku.

Acid Dragon PW
4 września 2012, 20:36
Jeśli znajdziesz czas, to gorąco zachęcam do stworzenia takiej strony, na przykład na bazie grotowego mechanizmu zarządzania treścią. Jak najbardziej się zgadzam, że taka strona by się przydała - starsze gry M&M pod wieloma względami są nawet lepsze niż ich młodsze odpowiedniki i fajnie byłoby zachęcić graczy do nich. Jeśli masz ochotę spróbować, to mail mój znajdziesz w profilu.

Winthrop PW
5 września 2012, 14:55
Acid chętnie bym założył taką stronę tyle że jestem kołkiem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju programowanie, wstawianie grafik itp. Tak więc może doczekamy się chociaż poradnika do MM I-V na forum?
temat: Porządne polskie strony o Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel