Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Pożegnanie
komnata: Podziemna Tawerna

Kathrin PW
23 lipca 2007, 14:51
To dziś jest ten dzień, w którym Kath wyrusza w dalszą drogę. Mój gryf już gotów, wieje zachodni wiatr i czuję, że czekają mnie nowe światy... Trochę tu zabawiłam, wiele się od Was nauczyłam, poznałam świetnych Ludzi i inne Istoty:) oraz w końcu odnalazłam Graala;). Pewnie jeszcze niejeden raz spotkamy się pod Steadwick lub na bagnach Tatalii:) Jeśli Ktoś będzie potrzebował pomocy w rozegraniu dowolnej bitwy, to drogę do mnie znacie. Ponieważ nie znoszę pożegnań, temat zamykam (a właściwie chciałam zamknąć, ale mi się nie udaje:) Acid zrób to proszę za mnie!), klucze do Tawerny zostawiam w paszczy Kwasowego Smoka, a mojego następcę proszę o sprawiedliwość i okazywanie szacunku wszystkim Przybyszom. Mam nadzieję, że nie zostawiam po sobie bałaganu i...to tylko deszcz, wszak królowa nigdy nie płacze...
Miły Następco usuń ten temat za kilka dni.


Nemomon PW
23 lipca 2007, 15:24
Żegnaj nasza Królowo. Mamy głęboką nadzieję, że jednak do nas kiedyś wrócisz, to znaczy mamy nadzieję iż niedługo . Mam nadzieję, że mówię w imieniu wszystkich naszych grotowiczów, że bardzo nam smutno, iż nas opuszczasz tak nagle, ale rozumiemy, iż jednego Graala już znalazłaś, więc szukasz następnego. Będzie nam bardzo smutno bez Ciebie, ale pamiętaj, wrota naszej Groty są zawsze dla Ciebie otwarte, niezależnie od pory dnia oraz nocy...

Acid Dragon PW
24 lipca 2007, 19:17
Pomimo nieudolnej próby, nie udało mi się odwieść Cię od tej decyzji, Królowo.

Żałuję wielce, ale w tym świetle przychodzi mi tylko ją zaakceptować.

Niniejszym przy wszystkich chciałbym podziękować Ci za - jakby nie patrzeć - już lata całe Twego wkładu do rozwoju naszej małej, grotowej społeczności, jak i za wzorową postawę Strażniczki Tawerny i pracę włożoną w tworzenie i utrzymanie jej specyficznego klimatu.
Dziękuję.

Liczę, że jeszcze nie raz do nas zajrzysz :).
A jeśli kiedyś spotkasz się z kimś ze świata "Mocy i Magii" to wspomnij nas mile :).

Na razie jednak pozostaje mi tylko życzyć szczęścia i powodzenia, gdziekolwiek się teraz nie udasz.

Wybacz osobistą wycieczkę, ale staram się nieczęsto korzystać z dodatkowych mocy Smoczego Władcy ;).

Teraz jednak, zgodnie z wolą Autorki, temat zamykam.
temat: [Archiwum] Pożegnanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel