Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2007
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Kreator PW
19 lipca 2007, 04:14
Z prysznicem niestety byłby problem, panują tam raczej spartańskie warunki, choć jest prąd, lodówka, czajnik, maszynka podgrzewająca, radio, tv czy grill, to...woda jest, tylko niestety w pompie, ale cóż tam zimna woda dla takich wspaniałych bohaterów ;). Może zlot nie potrwa zbyt długo? Powinniśmy jakoś przetrzymać. Jeśli jednak będą jakieś problemy to postaram się zorganizować pod kątem higieny mój zamek w centrum miasta. Bo chyba niebyli w Warszawie chcieli by zobaczyć przy okazji trochę miasta.
Czy ktoś mógłby policzyć zdeklarowanych na zjazd Grotowiczów? Będzie mi łatwiej obliczyć ilość miejsca na namioty. Tego też też nie jest zbyt wiele :(.

PS. Ewentualnie można jeszcze sprawdzić (mam na myśli pomysłodawce ;), czy w Malborku są pola namiotowe z prysznicami, ten pomysł też mi się podoba, nie chcę nikogo na siłę namawiać na Warszawę choć zapraszam Was z przyjemnością :).

Quba Drake PW
19 lipca 2007, 09:20
Kurde, odiwedziłbym Warszawę(ze względu na jeden sklep:) ) ale w tym roku sobie odpuszcze.

Nemomon PW
19 lipca 2007, 10:39
A gdzie dokładnie Kreatorze? Może mógłbym Ci jakoś pomóc?

EDIT: Kilka osób mogę przenocować u siebie na osiedlu. Osiedle jest grodzone, a trawka przyjemna...;)

Lord Pawello PW
19 lipca 2007, 12:02
Cóż, ja może bym wpadł do Warszawy do was ;)
Popytam znajomych co tam mieszkają czy by dało się znaleść jakiś nocleg. Może by sie udało w jakimś akademiku czy coś za pare zł przenocować. ;)

złoty smok PW
19 lipca 2007, 17:12
Ale ja tak gzecnie plose (zamierzone) Malbolk. Uwielbiam zamek i do tego oblężenie Malborka... zwłaszcza, że 4 będę jeszcze w Tczewie Klik! Przy okazji:GS- Piaseczno k. Warszawy- now-Tczew

Kreator PW
19 lipca 2007, 17:59
OK, jeśli Grotowicze mieli by być rozsiani po Warszawie, to postuluję, żeby zlot trwał dłużej niż jeden dzień. Zabierze nam sporo czasu "zgranie" w czasie całej grupy. A jakiś mały rajd po Warszawie chyba przewidujecie? ;).

Nemomonie, poczekajmy na jakieś konkrety ze strony władz i ludu.

Acid Dragon PW
19 lipca 2007, 19:00
Cytat:
Ale ja tak gzecnie plose (zamierzone) Malbolk. Uwielbiam zamek i do tego oblężenie Malborka...

Wiem, wiem... osobiście też bym wolał, zwłaszcza, że tam naprawdę jest co podziwiać i klimat świetny... no nie mniej jednak mamy do wyboru 1 dzień tam, gdzie niewiele osób się zjedzie, zwłaszcza z południa Polski, a 2-3 dni w miejscu, gdzie dotrze większość i będzie czas się jakoś zapoznać.

Malbork chyba jednak zostawimy do następnego razu, ale na pewno kiedyś będzie trzeba ;). Może uda się nawet jeszcze w tym roku? koniec sierpnia?

EDIT:
to wygląda nieźle - tyle, że strona nie działa i cennika brak ;)

Cytat:
Nemomonie, poczekajmy na jakieś konkrety ze strony władz i ludu.

Jako, że stolica jest mi prawie obca, toteż konkretnych propozycji nie mam i liczę, że Warszawiacy zdołają zaproponować jakieś miejsce, które warto byłoby odwiedzić :)

Generalnie jednak połowę pierwszego dnia należałoby poświęcić na dojazdy (pewnie od 8.00 do powiedzmy 13.00-14.00). Gdy już wszyscy by się zebrali, ruszamy... coś zjeść ;) wszak podróż wyczerpuje nieco zawsze.

Następnie proponowałbym udać sie bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, tudzież noclegowania. Tam najchętniej widziałbym ognisko "zapoznawcze" lub choćby grilla ;).

Następnego dnia (niedziela) z rana ruszylibyśmy na podbój Warszawy i tu właśnie liczę na inicjatywę Warszawiaków coby zdecydowali gdzie można się wybrać (i które miejsca są czynne w niedzielę ;). Potem powrót do miejsca noclegowego i właściwie koniec - kto musi, to od razu będzie wyjeżdżał, kto mógłby wyjechać rano, to zostałby na jeszcze jeden wieczór i noc, kiedy to moglibyśmy urządzić mały (tele)turniej wiedzy o HoMM ;) (przydadzą się moje archiwalne zasoby :P).

Taka właśnie wizja mi zaświtała. Aczkolwiek, jeśli ktoś ma kieś propozycje - proszę bardzo.

Alamar PW
19 lipca 2007, 19:11
Cytat:
Wiem, wiem... osobiście też bym wolał, zwłaszcza, że tam naprawdę jest co podziwiać i klimat świetny...
No to deklarować, kto mógłby przyjechać na ten jeden dzień do Malborka, a kto na te dwa dni do Warszawy (tudzież może się wybrać w obydwa miejsca bez zbytnich problemów).

Cytat:
Jako, że stolica jest mi prawie obca, toteż konkretnych propozycji nie mam i liczę, że Warszawiacy zdołają zaproponować jakieś miejsce, które warto byłoby odwiedzić :)
Kłopot w tym, że nie ma tam za bardzo czego zwiedzać - ot metro :P, zamek (bez)królewski czy pałac (nie)kultury bądź ten w Wilanowie (w weekend chyba zamknięty :P). Tudzież pewien cyrk z wioski (znany bardziej jako dom wariatów), ale w sierpniu nikogo tam nie będzie (a już zakupiłem nową księgę czarów do przetestowania). :(
No i jeśli pogoda się utrzyma, to dodatkowa atrakcja (jak w większości miast) - solarium na wolnym powietrzu (a właściwie smażalnia :P).

Cytat:
kiedy to moglibyśmy urządzić mały (tele)turniej wiedzy o HoMM ;) (przydadzą się moje archiwalne zasoby :P).
Służę uprzejmie ;P What do you want?

Lord Pawello PW
19 lipca 2007, 19:25
IMO to Malbork na jeden dzień raczej nie wypali... Sporo osób ma daleko, gdzieś w południe wszyscy by się zebrali a wieczorem już trzebaby się zbierać. Troszkę mało tego czasu na sam zlot wychodzi.
Cóż z tego ze w Wawie nie ma zbyt wiele do zwiedzania - jedziemy się przecież spotkać, poznać i pogadać, a zwiedzanie to przecież tylko taka dodatkowa atrakcja ;)

Acid Dragon PW
19 lipca 2007, 19:55
no cóż - jakbyśmy się uparli, to można faktycznie ten camping w Malborku wybrać, coby jednak na dwa dni się zebrać albo trzy.

Lord Pawello PW
19 lipca 2007, 20:03
No jeśli na Malbork padnie to musi być opcja kilkudniowa bo inaczej za przeproszeniem dupa zbita.

Ginden PW
19 lipca 2007, 20:43
Do Warszawy nie mam możliwości dojazdu. Nie przyjade.

Sheensherr PW
19 lipca 2007, 20:45
Dla mnie Warszawa jak najbardziej

Quba Drake PW
19 lipca 2007, 20:47
Na mnie nie liczcie:) prześlijcie jakieś fotki:).

Solmyr PW
19 lipca 2007, 20:52
Ja też się nie zjawię, bo jadę na kolonię do Zakopanego. Również poproszę fotki;)).

LISZ PW
19 lipca 2007, 22:03
Ja jestem z Ostrzeszowa :D koło ostrowa wlkp. Mam w miarę blisko do wrocka oraz dokładnie 150km do Częstochowy. Moim zdaniem najlepiej by było wybrać środkową polskę (Częstochowa). Najlepiej to jak by mial ktoś autobus albo bus to by można było pojechać pozwiedzać zamki (Olsztyn, Smoleń, Ogrodzieniec etc.). Chociaż to pomysł nierealny bo gdzie ktoś będzie busem jeżdził. Także moim zdaniem Wrocek, Częstochowa

Lord Pawello PW
20 lipca 2007, 14:25
Ostatecznie każdy może wziąć namiot i sie gdzieś na polu rozłożymy ;) Zresztą, jakoś nie widzi mi się, że będziemy spać w nocy...

Nemomon PW
20 lipca 2007, 15:04
Może głęboko w nocy tak lub jak ktoś już nie będzie mógł pozwolić rybce popływać... ;]

Acid Dragon PW
20 lipca 2007, 15:28
dobra, dobra... ktoś tylko spróbuje rybce pozwolić wypłynąć na głębokie wody i obiecuję mu, że na dalsze zloty Groty nie będzie miał wstępu.

W takim razie - MELDOWAĆ SIĘ

kto jest na 100% pewny, że będzie mógł 4 sierpnia przyjechać do Warszawy pod namiot? (względnie do Malborka pod namiot?).

Kathrin PW
20 lipca 2007, 15:33
Ależ miałam sporo postów do nadgonienia! Widzę, że w Tawernie posprzątane (czyżby nie za bardzo?:) ) Co do mnie, jeśli będę mogła przyjechać, to miejsce nie gra roli, może być nawet Nowy York:)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [Archiwum] Zlot KG 2007

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel